اگر ترس از ویروسی شدن فلش (USB) را دارید، بخوانید [رپورتاژ آگهی]

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

برای همه ی ما بارها اتفاق افتاده است که بخواهیم با اطلاعات فلش خود روی لپتاپ دیگری کاری انجام دهیم و ترس از ویروسی شدن فلش و از بین رفتن اطلاعات خود داشته باشیم.

شاید با داشتن آنتی ویروس بتوانیم تا حد خوبی از ویروسی شدن لپتاپ خودمان جلوگیری کنیم، اما باز نمیتوانیم با استفاده از آنتی ویروس خود، لپتاپ دیگری را از ویروس پاکسازی کنیم و یا در هر زمان که بخواهیم، با خیال راحت فلش خود را به دستگاه فرد دیگری بزنیم.

"کیت اضطراری امسی سافت" ابزاری است که در این موقعیت به کمک آمده است. با استفاده از کیت اضطراری میتوانید لپتاپ خود و یا دیگران را که ویروسی شده است با قابلیت حمل بر روی فلش و بدون نیاز به نصب از ویروس پاکسازی نمایید.

اما چطور میتوانید کیت اضطراری را دریافت و از آن استفاده کنید؟

پاکسازی لپتاپ از ویروس با "کیت اضطراری" امسی سافت

یکی از قویترین کیت اضطراری حال حاضر در جهان متعلق به شرکت امسی سافت است.

شما میتوانید "کیت اضطراری امسی سافت" را به صورت رایگان دانلود و به روزرسانی کنید و علاوه بر پاکسازی سیستم خود، آن را روی فلش USB ریخته و در هر زمان با استفاده از آن، سایر سیستم‌ها را نیز اسکن و پاکسازی کنید.

کیت اضطراری، رایانه‌ها و لپتاب های آلوده را برای ویروس‌ها (Virus)، تروجان‌ها (Trojan)، جاسوس‌افزارها (Spyware)، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم (Adware)، کرم‌ها (Worm) و سایر برنامه‌های مخرب (Malicious Program) اسکن میکند و سپس مخرب های یافت شده را حذف یا قرنطینه می کند.

برای دانلود رایگان کیت اضطراری امسی سافت بر روی لینک زیر نمایید.

دانلود کیت اضطراری امسی سافت

(دقت شود، زمانی که برای بار اول فایل کیت اضطراری را اجرا می کنید، با کلیک بر روی دکمه ی install صرفا فایل کیت اضطراری را extract میکنید و از آن پس با داشتن فایل بر روی فلش، بدون نیاز به نصب، می توانید تمامی سیستم ها را از ویروس پاکسازی نمایید.)

لازم به ذکر است شرکت امسی سافت از فروشندگان معتبر آنتی ویروس در جهان بوده که در ایران نمایندگی رسمی دارد و دارای خدمات پس از فروش و پشتیبانی همه روزه در ساعات اداری است.

امسی سافت تستهای کیفیت و عملکرد را از وب سایتهای معتبر سنجش در زمینهی آنتیویروس نظیر Virus Bulletin و Av-Comparatives با موفقیت پشت سر گذاشته است و از لحاظ System Performance در زمان فعال بودن آنتیویروس نیز جایگاه بسیار خوبی در میان رقبای خود در سطح جهانی دارد.

در صورت خرید آنتی ویروس، اینترنت سکیوریتی و آنتی ویروس سازمانی از امسی سافت میتوانید این اطمینان خاطر را داشته باشید که نمایندگان این شرکت همواره برای رفع هرگونه مشکل احتمالی پس از نصب نرم افزار نیز در کنار شما هستند و همین ویژگی است که امسی سافت را از سایر برند های آنتی ویروس در ایران متمایز میسازد.

برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی آدرس وبسایت امسی سافت کلیک نمایید.

نمودار ۱ امتیاز تست عملکرد امسی سافت در مقایسه با سایر رقبا در وبسایت AV-Comparatives

مراجع:

[۱] emsisoft

[۲] virusbulletin

[۳] av-comparatives.org

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟