بایکس؛ تجربه‌ای متفاوت از لذت شیک بودن [رپورتاژ آگهی]

بایکس؛ تجربه‌ای متفاوت از لذت شیک بودن [رپورتاژ آگهی]

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

سایت بایکس به عنوان مجموعه‌ای که کالا و خدمات مختلفی را با تخفیف‌های متفاوت ارایه می‌کند، در آستانه چهار سالگی خود با تغییرات گسترده‌ای، فعالیت خود را تخصصی‌تر کرده است. بایکس که در چند سال گذشته تلاش کرده بود تا با ارائه محصولات و خدمات مختلف و متمایز، سبد کالای مصرفی و خدماتی کاربرانش را با تجربه‌ای متفاوت کند، در نسخه جدید به صورت تخصصی در زمینه پوشاک، زیورآلات و لوازم آرایشی و بهداشتی فعالیت خواهد کرد.

تهیه پوشاک مناسب و متناسب، لذتی است که همیشه به طور مستقیم یا غیرمستقیم تجربه آن را داشته‌ایم و سعی می‌کنیم تا همیشه بهترین‌ها و مناسب‌ترین‌ انتخاب‌های خود را در موقعیت‌ها، مناسبت‌ها و مجالس مختلف به تن داشته باشیم. به همین دلیل بایکس با هدف ارائه تجربه‌ای متفاوت از «لذت شیک بودن» در سالگرد تولدش با رونمایی از تغییرات جدید در این راه شروع به فعالیت تخصصی کرده است.

هدف از تخصصی شدن فعالیت بایکس، ارائه محصولاتی با کیفیت به همراه تخفیف‌های گسترده است تا در کنار ارائه محتوای مناسب در زمینه پوشش و مد به کاربران بتواند تجربه‌ای متفاوت از لذت شیک بودن را فراهم کند؛ شیک بودنی که به همراه دانش و استفاده از مد روز برای بهتر پوشیدن است. برای استفاده از امکانات ارائه شده و همچنین اطلاع از نحوه فعالیت بایکس به آدرس buyex.ir مراجعه نمایید.

نظرات ۱۶
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato