همه چیز درباره آیفون 13
جشنواره بزرگ اطلاعات عمومی و کتابخوانی در زمستان خاطره انگیز نت رای [رپورتاژ آگهی]

جشنواره بزرگ اطلاعات عمومی و کتابخوانی در زمستان خاطره انگیز نت رای [رپورتاژ آگهی]

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

سامانه نت رای یک پلتفرم و سامانه تخصصی و البته جامع انواع نظرسنجی­ها و مسابقات آنلاین است. این سامانه در مدتی که راه­اندازی شده است با استقبال نسبتا خوبی از کاربران مواجه شده است. چند تا از ویژگی های این سامانه عبارتند از:

بازیکاری: بازیکاری در لغت به معنای استفاده از مفاهیم و نظریات بازی در کارهای غیربازی است. استفاده از بازیکاری معمولا برای بهبود مشارکت افراد، افزایش انگیزه و بهبود عملکرد افراد و یا کارمندان است.

یادگیری با رویکرد حل مسئله (PBL): یکی از بهترین راههای آموزش این است که ابتدا پرسشی مطرح شده و سپس در پاسخ آن موضوع یا بحثی آموزش داده شود. در این روش ابتدا علاقه و اشتیاق تزریق شده و سپس آموزش رخ می دهد.

کاربر محوری: از مهمترین استراتژی های نت رآی، کاربر محوری است لذا نت رای را می توان یک پلتفرم کاربر محور (user generator content) دانست که تمام محتوای آن توسط خود کاربران تولید می شود.

پلتفرم تخصصی مسابقات کتابخوانی و اطلاعات عمومی: در نت رآی به صورت تخصصی اقدام به برگزاری جشنواره های کتابخوانی و اطلاعات عمومی می شود.

کمپین اطلاعات عمومی و کتابخوانی زمستانه نت رای

سامانه نت رای در زمستان نت رای به منظور ترغیب کاربران و عموم مردم به یادگیری و اطلاعات عمومی و همچنین کتابخوانی اقدام به برگزاری یک کمپین اطلاعات عمومی با موضوعات زیر نموده است:

هفت سوالی: در این بخش کاربر پس از انتخاب موضوع مورد علاقه خود ( دوازده دسته شامل موضوعات ورزشی، تاریخی، هوش و سرگرمی، جغرافی، فرهنگی و ...) باید به ۷ سوال پاسخ داده و امتیاز کسب کند. در انتها کاربر امتیاز خود را ثبت کرده و به ازای هر ۲۰ امتیاز یک کد شانس برای قرعه کشی انتهای دریافت می کند. این بخش سرعتیه و برای هر سوال ۳۰ ثانیه وقت دارید پاسخ بدید و البته شما بدون محدودیت می توانید بارها هفت سوالی بازی کنید.

جشنواره­ها: در این قسمت کاربران بایستی در ۷ موضوع جالب و به روز انتخاب شده ثبت نام کرده و به سوالات آن پاسخ دهند. جالبه که بدانید در هر جشنواره کاربران می توانند در لیگ طراحان سوال و یا لیگ پاسخ دهندگان رقابت کنند و کسانی برندگان هر جشنواره هستند که امتیاز بیشتری کسب کرده باشند. با ثبت نام در هر جشنواره یک کدطلایی قرعه کشی و با اخذ ۲۰۰ امتیاز هم یک کدطلایی اضافه تر کسب خواهید نمود.

و اما موضوعات جشنواره ها:

موضوعاتی که برای کمپین زمستانه نت رای انتخاب شده عبارتند از:

جشنواره زندگینامه و آثار اصغر فرهادی

در این جشنواره بایستی به ۳۰ سوال از زندگینامه و آثار اصغرفرهادی فیلم ساز موفق کشورمان پاسخ دهید و امتیاز بگیرید.

جشنواره شیاطین سرخ از سقوط تا طلوع

در این جشنواره بایستی به ۱۰۰ سوال در موضوع تاریخچه و موفقیتهای باشگاه منچستریونایتد و سرالکس فرگوسن پاسخ دهید و امتیاز بگیرید.

جشنواره پستچی

در این جشنواره بایستی به ۳۰ سوال از کتاب داستان پستچی نوشته چیستا یثربی پاسخ دهید و امتیاز بگیرید.

جشنواره رویای بهشت

در این جشنواره ضمن مشاهده فیلم مستند و جذابی از تاریخچه صنعت فرش ایران بایستی به ۵۰ سوال از پاسخ دهید و امتیاز کسب کنید.

جشنواره تا صد سالگی

در این جشنواره جذاب هم بایستی به ۵۰ سوال از کتاب صوتی ۲۱ روش فوق العاده برای رسیدن به ۱۰۰ سالگی پاسخ دهید و امتیاز بگیرید.

جشنواره یار مهربان

در این جشنواره هم با هدف آشنایی شما با قانون شهرداریهای کشور می توانید به ۳۰ سوال از آن پاسخ دهید و امتیاز بگیرید.

جشنواره ایجاد انگیزه موفقیت

در این جشنواره هم می توانید با پاسخ به ۵۰ سوال از کتاب صوتی ایجاد انگیزه موفقیت برایان تریسی ضمن افزایش اطلاعات عمومی خودتان، امتیاز کسب کنید.

جوایز استثنایی کمپین زمستانه نت رای:

در نت رای دو نوع جایزه هست، یکی الماس که بسیار با ارزش است و با کسب آن در قرعه کشی های هفتگی یا ماهانه می توانید با الماسهای خود از فروشگاه نت رای کالا سفارش بدید و در کمترین زمان ممکن کالا به دست شما خواهد رسید. و نوع دوم جوایز غیر الماسی است مثل خودرو، تبلت یا گوشی های هوشمند و.. جوایز کمپین زمستان نت رای عبارتند از:

  • یک دستگاه خودرو برلیانس
  • ۲۰ گوشی هوشمند
  • هر هفته ۳۰ میلیون ریال
  • مجموع جوایز جشنواره ها ۴۷۰ میلیون ریال

فرصت استثنایی تا ۲۰ اسفند برای بردن این همه جایزه و افزایش اطلاعات عمومی از دست ندید.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato