حلقه‌ای از زنجیرۀ شادی شویم؛ مسابقه تجربه های آپی [رپورتاژ آگهی]

حلقه‌ای از زنجیرۀ شادی شویم؛ مسابقه تجربه های آپی [رپورتاژ آگهی]

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

تا به حال برایتان پیش آمده در شهر از رفتار عصبی بعضی راننده‌ها کلافه شوید؟ اینجور ناراحتی‌ها خیلی سریع از ماشینی به ماشین دیگر پخش می‌شوند و در کمتر از چند ثانیه همه را درگیر می‌کنند. خیلی وقت‌ها ما خودمان هم بخشی از این کلافگی و ناراحتی شده ایم و موج نگرانی‌ها را به آدم‌های اطراف‌مان با شدت و قدرت بیشتر منتقل‌ کرده ایم. این هیاهو و شلوغی‌ سوغات زندگی پرسرعت امروز است و به نظر می‌رسد که به راه‌حل‌هایی از همان جنس هم نیاز داشته باشد. یکی از این راه‌حل‌ها، اجتناب از ترددهای بی‌مورد شهری است.

شرکت آسان پرداخت (آپ) این فرصت را برای کاربران خود مهیا کرده تا تنها با شماره گیری #۷۳۳* یا استفاده از اپلیکیشن آپ بسیاری از پرداخت‌های خود را به آسانی و با سرعت زیاد انجام بدهند و بخشی از نگرانی‌های خود را از مشکلات و شلوغی‌های شهری امروز برطرف کنند.

«آپ» از اول اسفند ۹۳ ، یک مسابقۀ اینستاگرامی ترتیب داده با عنوان «تجربه‌های آپی» و از کاربران می‌‌خواهد تا از تجربه‌های شاد خود عکس بگیرند. برای شرکت در این مسابقه، از فرصت استفاده کرده و لحظات شاد و خندان خود در کنار خانواده و دوستان را به ثبت رسانید؛ و سپس عکس های گرفته شده را همراه با توضیحی کوتاه و با هشتگ APUX# در اینستاگرام به اشتراک بگذارید.

پس دیگر دست دست نکنید، زودتر صفحۀ اینستاگرام آسان پرداخت را فالو کنید (instagram.com/asanpardakht) و وقتی یک روز، با کمک آپ یکی از دغدغه‌هایتان را بدون صرف وقت زیادی برطرف کردید و خواستید خودتان آن حلقه‌ای باشید که از زنجیرۀ نگرانی‌ها بریده می‌شود، از تجربۀ خوشی که داشتید عکس بگیرید و آن را با دیگران هم به اشتراک بگذارید. دوستان خود را در عکس‌ها منشن کنید، لایک جمع کنید و از جوایزی مثل کنسول بازی، اسمارت‌فون و تبلت بهره‌مند شوید.

یادتان باشد که فقط تا ۲۲ اسفند وقت دارید. اگر برای شرکت در مسابقه و برنده شدن، نیاز به راهنمایی بیشتری داشتید، کافیست به سایت این مسابقه به آدرس apux.ir سر بزنید. اجازه بدهید حالا این بار، موج شادی و خوشحالی باشد که زنجیروار منتشر می‌شود و آدم‌های اطراف‌تان را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

نظرات ۱۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato