ما به جای شما به بازار می‌رویم [رپورتاژ آگهی]

ما به جای شما به بازار می‌رویم [رپورتاژ آگهی]

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

تا به حال به این فکر کرده‌اید که با وجود فروشگاه‌های اینترنتی در کشور، چرا برای خرید بعضی از کالاها ممکن است به بازار بروید؟

ما در این زمینه تحقیقات جامعی انجام داده‌ایم و جواب این سوال را پیدا کرده ایم و هدفمان در ویگوبازار این است که شما هرگز وقت با ارزشتان را صرف رفتن به بازار های سطح شهر برای خرید نکنید.

ما در ویگوبازار فروشگاه‌های واقعی سطح شهر (پس از تایید مجوز‌های قانونی آن فروشگاه) که از نظر کیفیت ارائه خدمات معیارهای ما را داشته باشند ثبت می‌کنیم و آنها در بستر ویگوبازار شروع به فعالیت می‌کنند. از طرفی ویگوبازار تعهدهای زیر را به خریداران ارائه می‌دهد:

  • ارائه کالاها با قیمتی نزدیک به قیمت عمده (خودتان مقایسه کنید)
  • تحویل کالاها دقیقا در زمانی که خریداران تعیین کنند
  • یکسان بودن اطلاعات کالای موجود در وب‌سایت با کالای فروخته شده
  • دارا بودن گارانتی اصل برای کالاهایی که در کشور با گارانتی ارائه می‌شوند

به عبارت دیگر ویگوبازار یک بازار بزرگ خرید و فروش در کشور است و محدودیت‌های یک فروشگاه اینترنتی را ندارد.

برخلاف فروشگاه‌های اینترنتی رایج که قیمت رقابتی روی بعضی از اجناس با زمان محدود ارائه می‌کنند هدف ما در ویگوبازار ارائه کالاهایی با قیمت نزدیک به عمده به صورت مداوم است به طوری که ارائه کالا با قیمت مناسب (طبق نتایجی که تیم‌های آنالیز و فروش ویگوبازار به دست می‌آورند) جزو شرایط همکاری ما با فروشگاه‌هایی است که قصد ارائه کالا در ویگوبازار را دارند.

پس از مشاهده تلفن های پاناسونیک در ویگوبازار ممکن است برای شما این سوال پیش بیاید که چطور ممکن است یک تلفن در ویگوبازار تا صد هزار تومان از فروشگاه های اینترنتی دیگر ارزان‌تر باشد. شاید تصور کنید که این تلفن‌ها اصل نیستند و یا گارانتی متفرقه دارند، درحالی که تعهد ما این است که اگر کالایی به همراه گارانتی در کشور ارائه می‌شود ما حتما آن کالا را با گارانتی اصلی ارائه می‌دهیم.

شاید شما فکر کنید که بعد از اتمام یک سفارش در ویگوبازار زمان زیادی تا تحویل آن سفارش طول خواهد کشید، چرا که تامین  کالا از فروشگاه و ارسال آن به دست خریدار ممکن است فرآیند زمان‌بری باشد، ولی تعهد ما در تحویل سفارش‌ها تا کمتر از ۲۴ ساعت کاری است و تا به حال تمامی سفارش‌ها را در زمان مشخص شده خریداران، تحویل داده‌ایم.

ما به جای شما به بازار می رویم: wegobazaar.com

برخی از گروه کالا های ویگوبازار بر اساس بیشترین خرید:

ویجیاتو

نظرات ۱۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato