ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

رپورتاژ آگهی

5 دلیل انتخاب پلتفرم تبلیغات دیجیتال دارت ادز برای رشد کسب و کار

امروزه تبلیغات دیجیتال یکی از به صرفه ترین و موثرترین راه های تبلیغ برای کسب و کارها است. بدون شک برای ایجاد کمپین های تبلیغاتی موثر باید چهارچوب و اصول های تبلیغاتی دیجیتال را رعایت ...

واحد تبلیغات
نوشته شده توسط واحد تبلیغات | ۲۸ آذر ۱۴۰۲ | ۱۴:۳۰

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

امروزه تبلیغات دیجیتال یکی از به صرفه ترین و موثرترین راه های تبلیغ برای کسب و کارها است. بدون شک برای ایجاد کمپین های تبلیغاتی موثر باید چهارچوب و اصول های تبلیغاتی دیجیتال را رعایت کرد، بهره مندی از یک پلتفرم تبلیغات دیجیتال معتبر ضروری است. دارت ادز یک پلتفرم تبلیغات دیجیتال است که به عنوان یک پلتفرم بین المللی دسترسی به کانال های تبلیغاتی را برای ایرانیان فراهم آورده است. در ادامه با 5 مزیت انتخاب پلتفرم تبلیغات دیجیتال دارت ادز آشنا می شوید

اهمیت تبلیغات دیجیتال چیست؟

تبلیغات دیجیتال یکی از مرسوم ترین روشهای ترویج کسب و کارها در دنیای آنلاین است. بنابراین رقابت در عرصه دیجیتال روز به روز بیشتر و سختتر میشود. از آنجا که رقبای آنلاین کسب و کارها با اتخاذ روش ها و انواع تبلیغات دیجیتال سعی در حضور موثر در بازار آنلاین را دارند، بنابراین نباید از اهمیت تبلیغات دیجیتال برای رشد کسب و کارخود چشم بپوشید!

پس در این زمینه هم رقابت سختی شکل گرفته که برای موفقیت در آن، باید از بهترین ابزارها کمک گرفت. یکی از راه هایی که می تواند باعث برتری در برابر کسب و کار رقیب شود، استفاده از پلتفرم های تبلیغات دیجیتال است. اما دلیل آن چیست؟

اولین قدم برای رقابت در فضای دیجیتال انتخاب یک پلتفرم تبلیغات دیجیتالی معتبر است. این پلتفرم باید امکانات لازم را برای رصد و تحلیل و در نهایت بهبود نتایج تبلیغات را در دسترس کسب و کارها قرار دهد. برای مثال پلتفرم بین المللی دارت ادز با در اختیار داشتن امکانات و مزایای تبلیغاتی نسبت به سایر پلتفرم های ایرانی هیچگونه محدودیتی در عرضه تلیغات دیجیتال را ندارد.

اهمیت تبلیغات دیجیتال برای رشد کسب و کارها

با توجه به گسترش اینترنت و افزایش دسترسی اقشار مختلف مردم به فضای دیجیتال، کسب و کارهای زیادی از این ظرفیت دیجیتال استفاده می کنند. نتیجه این فعالیت ها، گسترش استفاده از شیوه های نوین بازاریابی و تبلیغات همچون تبلیغات دیجیتال و دیجیتال مارکتینگ بوده است.

قابلیت رصد دقیق مخاطبان و کاربران، تدوین دقیق پرسونای مخاطب، هدف‌گیری دقیق مخاطب، شخصی سازی پیام های تبلیغاتی، جمع آوری و آنالیز دقیق اطلاعات رفتاری کاربران و ... همگی از مزیت های به کارگیری بازاریابی و تبلیغات دیجیتال هستند.

در نتیجه، زمانی که بتوانید مخاطب هدف خود را به خوبی بشناسید و او را با دقت تارگت کنید، می توانید پیام های خود را متناسب با نیاز او شخصی سازی کنید. نتیجه آن، افزایش اثربخشی تبلیغات و بهبود نرخ بازگشت سرمایه (ROI) خواهد بود.

5 دلیل مهم در انتخاب بهترین پلتفرم تبلیغات دیجیتال

همان طور که ذکر شد، پلتفرم تبلیغاتی دیجیتال بسیار حائز اهمیت است و در انتخاب آن باید دقت کرد. چرا که هر پلتفرمی دارای امکانات و ویژگی های متنوع تری می تواند باشد. سعی کنید موردی را انتخاب کنید که تمام خواسته های شما را یکجا برآورده کند.

از بین پلتفرم های تبلیغات دیجیتال، سرویس دارت ادز امکانات کاملی را ارائه می کند. اگر قصد استفاده از یک پلتفرم تبلیغاتی دیجیتالی را برای تبلیغ کسب و کار خود دارید، پیشنهاد می کنیم بررسی 5 مزیت سرویس دارت ادز را مطالعه کنید.

هزینه تبلیغاتی به صرفه

بحث هزینه و بودجه کسب و کارها برای فعالیت های تبلیغاتی، یکی از عوامل موثر در انتخاب استراتژی و شیوه تبلیغات است. اما شیوه دیجیتال این قابلیت را دارد که هر کسب و کار بتواند متناسب با بودجه خود، از ابزارها و رسانه های تبلیغاتی استفاده کند. این امکان در پلتفرم تبلیغات دیجیتال دارت ادز با تمرکز روی شیوه هایی که صرفه اقتصادی و کارایی بیشتری دارند، فراهم شده است.

پس اگر بودجه محدود یا بیزینس کوچکی دارید، نگران بحث تبلیغات خود نباشید. فقط کافی است با یک استراتژی درست و برنامه بازاریابی و تبلیغات اصولی، وارد عرصه شوید. در این زمینه، می توانید از مشورت افراد متخصص استفاده کنید. همچنین سعی کنید کمپین خود را از طریق پلتفرم هایی پیش ببرید که تناسب بیشتری با استراتژی های تبلیغاتی شما دارند.

اما اگر بخواهیم در بحث هزینه کمپین های تبلیغاتی مثال بزنیم، احتمالا بهترین نمونه، تبلیغ کلیکی است. نحوه محاسبه هزینه تبلیغات کلیکی صرفا پس از اقدام کاربر انجام می شود که موجب صرفه اقتصادی آن شده است. اگر بودجه محدودی برای تبلیغ کسب و کار خود دارید، یا به دنبال بیشترین سودآوری از اجرای کمپین تبلیغاتی هستید، استفاده از انواع تبلیغات کلیکی را در برنامه بازاریابی خود قرار دهید.

اما توجه به یک نکته ضروری است. مهم ترین سرویسی که برای انجام چنین تبلیغاتی وجود دارد، گوگل ادز یا سرویس تبلیغاتی گوگل است. متاسفانه این ابزار برای کاربران و کسب و کارهای ایرانی با محدودیت مواجه است. برای عبور از چنین مشکلاتی، می توانید از خدمات شرکت هایی همچون دارت ادز استفاده کنید.

مخاطبان هدف خود را دقیق تر تارگت می کنید!

موضوع دیگری که در بحث تبلیغات اهمیت زیادی دارد، تارگت کردن مخاطب هدف است. مردم علاقه چندانی به دیدن تبلیغات نامرتبط ندارند. اگر قرار باشد برای دیدن چنین محتوایی وقت بگذارند، ترجیح می دهند تبلیغی را ببینند که به نیازشان مربوط باشد و راه حلی برای آن ارائه دهد.

کسب و کاری که روی تبلیغات خود هزینه می کند، قطعا به دنبال کسب نتیجه است. این بازده زمانی به‌دست می آید که تبلیغ در گام اول، به دست مخاطب هدف برسد و در قدم بعد، روی او تاثیر بگذارد. استفاده از شیوه های تبلیغ دیجیتال کمک زیادی در جهت رسیدن به این اهداف می کند.

در زمان انتخاب پلتفرم تبلیغات دیجیتال، حتما دقت کنید که ابزارهایی برای هدفگیری مخاطب داشته باشند. پلتفرم دارت ادز با ارائه کمپین های مختلف و شیوه های گوناگون تبلیغات دیجیتال، امکان هدفگیری دقیق مخاطبان را فراهم کرده است.

کسب و کارها می توانند با استفاده از این قابلیت، تبلیغات را بر اساس ویژگی های مخاطب هدف همچون شهر یا کشور محل زندگی، جنسیت، سن، شغل و ... شخصی سازی کنند. چنین تبلیغاتی علاوه بر هدفگیری دقیق مخاطب، تاثیرگذاری بیشتری هم خواهند داشت. در نتیجه، بازده کسب و کار از هزینه های تبلیغاتی بالاتر می رود.

از ترافیک واقعی برخورداری می شوید!

در کنار دو موضوع قبل، یعنی بهینه سازی مخارج و هدفگیری دقیق مخاطب، استفاده از پلتفرم تبلیغات دیجیتال دارت ادز مزیت های دیگری هم دارد. یکی از آن ها، ایجاد ترافیک واقعی برای کانال های مختلف کسب و کار در فضای دیجیتال است.

بیزینسی را در نظر بگیرید که سایت خود را راه اندازی کرده و برای طراحی بخش های مختلف آن، وقت و هزینه زیادی صرف کرده است. اما این تلاش ها تا وقتی توسط مخاطب و کاربر دیده نشود، هیچ نتیجه‌ای نخواهد داشت. برای رسیدن به این هدف، باید از شیوه ها و کمپین های افزایش ترافیک واقعی استفاده کرد.

یک پلتفرم تبلیغات دیجیتال باید برای پاسخ به این نیاز کسب و کارها امکاناتی را فراهم کرده باشد. نمونه‌ای از این ابزارها، کمپین های تبلیغات نصبی یا نمایشی پلتفرم دارت ادز است. این دو امکان، برای صاحبان سایت یا اپلیکیشن بسیار موثر خواهند بود. از طریق کمپین های نصبی، می توانید کاربران را از کانال های مختلف، به سمت اپلیکیشن خود هدایت کنید تا نفرات بیشتری آن را نصب کنند. همچنین اگر به دنبال بهبود ترافیک سایت و در نتیجه، بالا بردن فروش خود هستید، می توانید از کمپین های نمایشی و حتی اکشنی پلتفرم تبلیغات دیجیتال استفاده کنید.

این نکته را هم در نظر داشته باشید که دارت ادز امکان دسترسی به بیش از 50 میلیون کاربر فعال ایرانی در سایت های داخلی و خارجی را فراهم می کند. این ویژگی، یعنی ترافیک بالایی منتظر ورود به سایت یا اپلیکیشن شماست. فقط نیاز است تا با استفاده از یک برنامه هدفمند، آن ها را در جهت مورد نظر هدایت کنید.

قابلیت بهینه سازی ترافیک و مخاطبان

در کنار جذب ترافیک و افزایش آن، باید روی بهینه سازی کاربران ورودی هم دقت داشت. منظور از بهینه سازی، این است که کاربرانی به سایت هدایت شوند که به موضوع کسب و کار ارتباط دارند و محصولات و خدمات آن، می تواند پاسخگوی نیاز آن ها باشد.

این هدف، از طریق انتخاب کلمات کلیدی مناسب (برای گوگل ادز)، تعیین نوع کیورد (تطابق کامل، تطابق عبارت و ... برای گوگل ادز)، تولید محتوای مناسب، طراحی جذاب بنرهای تبلیغاتی و ... قابل دستیابی است. بعد از آن که همه چیز برای شروع کمپین آماده شد، باید تبلیغات خود را در بهترین رسانه ها منتشر کنید.

یکی از مهم ترین نقاط قوت یک پلتفرم تبلیغات دیجیتال، دسترسی آن به رسانه های مختلف است. این کار، کمک می کند تا کمپین تبلیغاتی به صورت همه جانبه اجرا شود. مزیت دیگری که این ویژگی به همراه دارد، امکان گزینش از بین رسانه های مختلف است.

وقتی قرار است ترافیک بهینه به سمت سایت یا اپلیکیشن هدایت شود، رسانه نمایش دهنده تبلیغ اهمیت زیادی پیدا می کند. دارت ادز به شما کمک می کند تا تبلیغات خود را در رسانه های پرمخاطب به نمایش بگذارید. از آن جایی که تنوع رسانه ها در این پلتفرم تبلیغاتی بالاست، پس می توانید موردی را انتخاب کنید که به موضوع کسب و کارتان ارتباط بیشتری دارد.

شبکه نمایشی 14 کشور مختلف درسترسی دارید!

با داشتن شبکه‌های گسترده نمایشی در ۱۴ کشور مختلف، دارت ادز تبلیغات انلاین تبلیغ کنندگان را به صورت گسترده‌ای در کشورهای مختلف نمایش می دهد. بر اساس آمارهای منتشر شده ، در سال 1401 شبکه‌های نمایشی دارت ادز در هند با میزان 1700000000 ، در پاکستان با 120 میلیون و در عراق با ۵۵ میلیون ترافیک سه کشور دارای بیشترین میزان ترافیک در تبلیغات انلاین دارت ادز بوده اند. این اطلاعات نشان می‌دهد که در کشورهایی با جمعیت بالا و با استفاده گسترده از اینترنت، تبلیغات دیجیتال به یکی از بهترین روش‌ها برای جذب مخاطبان تبدیل شده‌اند. بنابراین پیاده سازی تبلیغات آنلاین به واسطه پلتفرم دارت ادز در این کشورها منجر به دسترسی به ترافیک و در نهایت فروش بیشتری خواهد شد.

پلتفرم تبلیغات دیجیتال دارت ادز برای پاسخگویی به این نیاز کسب و کارها، سه سرویس تبلیغات بنری، تبلیغات درون برنامه‌ای و پوش نوتیفیکیشن را ارائه می کند. هر سه روش، از شیوه های اثربخش تبلیغ دیجیتال محسوب می شوند که بازده مناسبی برای شرکت ها خواهند داشت.

برای اجرای تبلیغات بین المللی از طریق این سه سرویس، می توانید مخاطبانی را از کشورهای مختلف از جمله هند، پاکستان، عراق، عربستان، ترکیه، امارات، کویت، قطر، آذربایجان، عمان، بحرین، افغانستان و ارمنستان هدف بگیرید.

نتیجه گیری

در مجموع، تبلیغات دیجیتال به دلایل مختلف، برای کسب و کارهای بزرگ و کوچک قابل استفاده هستند. در این شیوه تبلیغاتی، مدیریت هزینه ها بهتر صورت می گیرد و برای شروع، به بودجه کمتری نیاز است. در ضمن به‌علت هدفگیری دقیق‌تر مخاطبان هدف، نرخ تبدیل بهبود می یابد و نرخ بازگشت سرمایه یا ROI افزایش خواهد داشت.

برای بهره مندی از این مزیت ها، می توانید از پلتفرم های تبلیغات دیجیتال استفاده کنید. در این مطلب، به بررسی 5 ویژگی پلتفرم تبلیغات دیجیتال دارت ادز پرداختیم. دارت ادز با سابقه‌ای که در زمینه تبلیغات بین المللی و ایجاد پلتفرم های مرتبط دارد، گزینه مناسبی برای کسب و کارهای مختلف است. اگر به دریافت چنین خدماتی نیاز دارید، می توانید از طریق راه های ارتباطی، با تیم دارت ادز در تماس باشید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی