سرعت سرویس غیرحجمی مناسب را چگونه پیدا کنیم؟ [رپورتاژ آگهی]

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

این روزها با غیر حجمی شدن اینترنت، شما به‌جای خرید حجم، سرعت می‌خرید؛ و سؤال بزرگ این است که چه سرعتی برای شما مناسب می‌باشد؟!

زمانی همه چیز خراب می‌شود که سرویسی را که خرید کرده‌اید متناسب با نیازتان نباشد، مثلاً بعد از خرید سرعت ۵۱۲Kbps متوجه می‌شوید که این سرویس پاسخگوی نیازهای شما نیست، خب حالا راه حل چیست؟!

اینکه باید تا آخر این سرویس بسازید و یا سرویس رو بسوزانید و سرویس جدید را خریداری کنید!

اما چاره بهتر چه چیزی می‌تواند باشد؟!

مهم نیست که وب‌مستر باشید یا محقق، خوره اینترنت باشید یا مصرف‌کننده معمولی؛ این روزها با توجه به میزان مصرف منصفانه‌های بالای اپراتورهای ثابت، سرعتِ بیشتر، عامل برتری شماست. شما زمانی جلوتر از بقیه هستید که اینترنتتان پرسرعت‌تر باشد. این‌طوری هم از اتلاف وقتتان جلوگیری می‌کنید و هم به خودتان احترام بیشتری خواهید گذاشت. برای جلوتر از بقیه بودن لازم نیست رقیب‌هایتان رو از پیست خارج کنید، فقط کافی است سرعتتان رو بیشتر کنید.

با سرعت بیشتر نه‌تنها می‌توانید در یک روز فیلم و موسیقی بیشتری دانلود کنید، بلکه می‌توانید از تلگرام، اینستاگرام، فیس‌بوک و... لذت بیشتری ببرید. تصور کنید! عکس‌ها و فیلم‌های اینستاگرام را بدون اتلاف وقت ببینید و یا توی گروه‌های تلگرامی اولین نفر باشید که فیلم و عکس را می‌بیند. در حقیقت شما اینترنتی پرسرعت‌تر از لامبورگینی رو توی سیستم و یا گوشی موبایلتان دارید. یک اینترنت با سوخت «نیترو». این سوخت زمانی به کارتان می‌آید که توی پیستِ سرعت شبیه بقیه هستید، اما می‌خواهید متفاوت‌تر از دیگران باشید.

جالب است بدانید، در ۷ روز قبل بیش از ۱۴ درصد از کاربران حرفه‌ای اینترنت «های‌وب» متوجه شدند که سرعت سرویس غیر حجمی که خرید کرده‌اند دیگر جوابگوی کارشان نیست و از سوخت نیترو برای افزایش سرعتشان استفاده کردند. پس تا همین لحظه افراد زیادی از شما جلوتر هستند؛ اما جای نگرانی نیست، با «نیترو» به آن‌ها خواهید رسید.

عجله نکنید؛ صبر کنید! قبل از هر اقدام و انتخابی باید بدانید که «نیترو» در سه مدل برای اینترنتتان وجود دارد. ۱ روزه، ۳ روزه و ۵ روزه؛ و اما یک نیترو ۳ ساعته کاملاً رایگان هدیه ما به شماست تا پیشنهاد ما را تست کنید.

بازهم عجله نکنید! ما فقط یک نیتروی ۳ ساعته به شما هدیه نمی‌دهیم، بلکه ۴ نیتروی ۳ ساعته در سرعت‌های مختلف ۲Mbps، ۴Mbps، ۸Mbps، ۱۶Mbps به شما تعلق خواهد گرفت تا تفاوت را با تمام وجود احساس کنید. آن زمان است که می‌توانید ادعا کنید، خریدتان را با آگاهی کامل انجام دادید و ما هم به این شفافیت می‌بالیم.

حالا انتخاب با شماست، می‌خواهید چقدر حرفه‌ای باشید؟

برای مشاهده نیتروها تا حد امکان آرامش خودتان رو حفظ کنید و بعد به‌سرعت به پنل کاربری مراجعه کنید.

«های‌وبِ» پرسرعت، با افتخار همراه شماست.

ویجیاتو

نظرات ۱۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟