مرکز خدمات پس از فروش 377 خیری؛ مجهزترین مجتمع خدماتی مدیران خودرو در استان البرز [رپورتاژ آگهی]

مرکز خدمات پس از فروش 377 خیری؛ مجهزترین مجتمع خدماتی مدیران خودرو در استان البرز [رپورتاژ آگهی]

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

شمار خودروهای عرضه شده توسط مدیران خودرو از ۲۵۰ هزار دستگاه فراتر رفته است و همین امر سبب شده تا نیاز به ایجاد مراکز تعمیرگاهی و خدماتی ویژه این خودروها احساس شود. از این رو نمایندگی خیری استان البرز که ظرف دوسال گذشته یکی از بیشترین رشد ها را در بین نمایندگی های گروه مدیران خودرو تجربه کرده، در اقدامی تازه دست به تاسیس یک مجتمع خدماتی و تعمیرگاه بزرگ در استان البرز زده است که از حیث تجهیزات و شرایط پذیرش خودرو ها دست کمی از نمایندگی مرکزی مدیران خودرو واقع در جاده مخصوص ندارد.

این مرکز خدماتی مجهز واقع در منطقه گلشهر شهر کرج با دسترسی آسان به اتوبان و مرکز شهر از موقعیت مناسبی جهت پذیرش خودروها از شهرستان های مختلف استان البرز و حتی منطقه غرب تهران برخوردار است و با سرمایه گذاری وسیع در مساحت ۳۶۰۰ متر مربع احداث شده است. امکاناتی نظیر جک های ستونی مخصوص سرویس سریع، اتاق مخصوص رنگ و اتاق ایزوله صافکاری، تجهیزات مربوط به شاسی کشی دقیق و بالانس چرخ و تعمیرات اجزای فنی با در نظر گرفتن تمامی استانداردهای نمایندگی مرکزی مدیران خودرو در این مرکز به کار گرفته شده اند.

از این رو این مرکز خدماتی نه تنها مجهزترین مجتمع خدماتی گروه مدیران خودرو در استان البرز محسوب می شود بلکه می تواند با توجه به مساحت زیاد و ظرفیت پذیرش بالای خود می تواند به عنوان یکی از قطب های خدمات رسانی به خودروهای MVM و چری نقش بازی کند.

۲۵ نفر به شکل تمام وقت در این مرکز خدماتی مشغول بکارند و ظرفیت کلی مجموعه زمینه های مختلف نیز بالغ بر ۵۰ دستگاه خودرو می شود. گفتنی است که نمایندگی ۳۷۷ خیری مدیران خودرو برنامه های بلند مدت متعددی را در جهت جلب رضایت مشتریان و بهبود کیفیت خدمات دهی تدارک دیده است که متعاقبا اعلام می شود.

جهت کسب آگاهی بیشتر در خصوص آدرس و شرایط پذیرش مجتمع خدماتی ۳۷۷ مدیران خودرو می توانید از طریق این لینک به سایت این نمایندگی دسترسی داشته باشید.

شماره های تماس:

  • ۰۲۶-۳۴۲۱۵۱۸۴
  • ۰۲۶-۳۴۲۱۵۱۸۵

ویجیاتو

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato