مهارت آموزی و کسب درآمد کنید؛ بیشترین تخفیف (به مدت محدود) [رپورتاژ آگهی]

مهارت آموزی و کسب درآمد کنید؛ بیشترین تخفیف (به مدت محدود) [رپورتاژ آگهی]

مهارت آموزی و کسب درآمد کنید؛ بیشترین تخفیف (به مدت محدود) [رپورتاژ آگهی]

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

اگر به دنبالِ کسب مهارت و درآمد هستید، تا پایانِ این مطلب را مطالعه کنید. برایِ شما یک پکیج آموزشی با بیش از ۴۰درصد تخفیف، یک فلش OTG، یک کارت تخفیف خرید محصولات دیجیتال و همچنین یک هاست رایگان تدارک دیده ایم.

در ادامه با ما همراه باشید.

برترین نصیحتی که همواره از بزرگان شنیده ایم، علم آموزی و کسب مهارت بوده است. در دوره ی کنونی که فناوری های کامپیوتری و رسانه های مجازی دنیا را فتح کرده اند، اگر بتوانید بخشی از بازارِ این رسانه ی بزرگ را در اختیار داشته باشید، می توانید مطمئن باشید که در آینده ای نه چندان دور، رفاه و آسایش همراهِ همیشگی زندگی شما خواهد بود.

بزرگترین و سودآورترین کسب و کارهای امروزی در زمینه ی فناوری اطلاعات و عمدتاً وب سایت ها و اپلیکیشن های موبایل فعالیت می کنند. اگر شما یا یکی از اعضای خانواده یا یکی از دوستانتان، به تکنولوژی علاقه مند باشید، می توانید با کسب مهارت در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت و برنامه نویسی موبایل، به بازار کار ورود نمایید و حتی در حین تحصیل، اقدام به کسب درآمد نمایید.

اکنون شما می توانید با تهیه ی مجموعه آموزش طراحی و برنامه نویسی وب سایت که توسط آموزش دات آی تی (amoozesh.it) به زبان فارسی دوبله شده، قدم در این راه بگذارید. این مجموعه در طول ۱۰ فصل، از پایه به شما مباحث HTML، CSS، Javascript، jQuery، Bootstrap، WordPress، PHP، MySQL، API و اپلیکیشن موبایل را می آموزد.

به دلیل استقبال فوق العاده ای که از این مجموعه به عمل آمد، اکنون شما می توانید با قیمت دلخواه خود این مجموعه را تهیه نمایید.

علاوه بر دریافت این مجموعه ی آموزشی، یک هاست رایگان از سوی میهن وب هاست، یک کارت تخفیف خرید از فروشگاه وینکل و یک عدد فلش OTG با قابلیت اتصال به کامپیوتر و موبایل و تبلت نیز دریافت نمایید.

نظرات ۴

امکان ارسال نظر برای این نوشته وجود ندارد.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل