هدیه کانون مارکتینگ و تبلیغات لاوان : کتاب الکترونیک «۱۰۱ نکته‌ای که در مدرسه تجارت یاد گرفتم» [رپورتاژ آگهی]

هدیه کانون مارکتینگ و تبلیغات لاوان : کتاب الکترونیک «۱۰۱ نکته‌ای که در مدرسه تجارت یاد گرفتم» [رپورتاژ آگهی]

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

مطمئناً تاکنون کتاب‌های زیادی در حوزه تجارت چاپ و منتشر شده‌اند، از کتاب‌های جیبی بگیرید تا کتاب‌هایی که حجم محتوای آنها به چند جلد می‌رسند. اما بیشتر ما عادت به مطالعه طولانی نداریم و تنها به نکات و خلاصه‌ها بسنده می‌کنیم. همین موضوع باعث شد تا آژانس بازاریابی لاوان دست به ترجمه و تألیف یک کتاب بروز در حوزه تجارت با نام “۱۰۱ نکته‌ای که در مدرسه تجارت یاد گرفتم” بزند و آن را در قالب یک کتاب الکترونیک و به شکل رایگان در اختیار علاقه‌مندان قرار دهد. کتابی که حجم و متنی کم اما عمیق دارد، نکات ساده و مهمی که شاید برخی از آنها را بدانیم و بسیاری از آنها نیز برای ما تازگی دارند.

اما چرا انتشار کتاب به شکل دیجیتال است؟ وقتی با مدیریت کانون لاوان، آقای سهیل ترکان، در این مورد صحبت کردیم، نظر وی بر این بود که اگر لاوان یک آژانس فعال در حوزه دیجیتال مارکتینگ است باید باورشان هم بر کار در فضای دیجیتال باشد و همین موضوع سبب شد تا دست از انتشار کتاب به شکل کاغذی کشیده و آن را دیجیتال منتشر کنند.

در مورد رایگان بودن کتاب نظر ترکان بر این بود که برای آشتی دادن مردم با کتاب و کتاب‌خوانی باید هزینه پرداخت و لاوان هم این موضوع را بخشی از مسئولیت اجتماعی سازمانی خود می‌داند. از این‌ رو کتاب «۱۰۱ نکته‌ای که در مدرسه تجارت یاد گرفتم» به‌ شکل رایگان منتشر شده و در آینده نزدیک نیز، کتاب‌هایی به شکل دیجیتال و رایگان در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

در ادامه مطلب می توانید قسمتی از پیشگفتار کتاب را مطالعه نمایید و نسبت به دانلود رایگان آن اقدام کنید.


کتاب «۱۰۱ نکته‌ای که در مدرسه تجارت یاد گرفتم» برای تمامی علاقه‌مندان به تجارت از طریق وب سایت www.101biz.ir و با پر کردن فرم دریافت کتاب قابل دریافت است.

در زیر بخشی از پیشگفتار این کتاب را بخوانید:

یادداشت کردن نکته ها و دانسته هایی که همه ی ما در طول زندگی یاد می گیریم میتونه کمک کنه تا در زمان های موردنیاز به راحتی به آن ها رجوع کنیم، بخونیمشون و ازشون استفاده کنیم. همین موضوع باعث شد تا تصمیم بگیرم این کتاب رو برای مخاطبین فارسی زبان ترجمه و قسمت هایی رو تألیف کنم.
سعی کردم نکات رو با ساختار و فرهنگ کسب و کار در ایران هماهنگ کنم و برای همین یک سری جملات کلیدی هم به اون اضافه کردم. خیلی از این نکته ها شاید برامون عادی به نظر بیاد و جزو دانسته هامون باشه ولی ممکنه در زمانی که مورد نیاز هستن فراموششون کنیم. 
من فکر میکنم فرق آدمهای موفق و ناموفق رعایت همین نکات به ظاهر معمولی و ریز اما حیاتی باشه.

برگرفته از کتاب : ۱۰۱ Things I Learned in Business School

نوشته: Michael W. Preis

سایت کانون مارکتینگ و تبلیغات لاوان : http://www.lavan.co

لینک دانلود کتاب به صورت رایگان : http://101biz.ir

ویجیاتو

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato