ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

خودرو

مدیران خودرو حامی مسابقات مهارت ملی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور [رپورتاژ آگهی]

شرکت صنایع خودروسازی مدیران ("MVM "، مدیران خودرو) با هدف تولید، واردات و صادرات انواع خودروهای سبک و سنگین و همچنین تحقیق و توسعه در زمینه  خودرو و صنعت خودروسازی در سال ۱۳۸۱ در منطقه ...

دنیا شیخی
نوشته شده توسط دنیا شیخی | ۳۰ تیر ۱۳۹۷ | ۱۶:۱۵

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

شرکت صنایع خودروسازی مدیران ("MVM "، مدیران خودرو) با هدف تولید، واردات و صادرات انواع خودروهای سبک و سنگین و همچنین تحقیق و توسعه در زمینه  خودرو و صنعت خودروسازی در سال ۱۳۸۱ در منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید بم راه اندازی شد. شرکت مدیران خودرو که بصورت شرکت مشترک با شرکت چری چین اداره می شود، تحت حمایت های آن شرکت به یک خودروساز قدرتمند تبدیل شده است و به موفقیت های چشمگیری دست یافته است.این مسابقات با حمایت و تامین تجهیزات و لوازم آموزشی از سوی شرکت مدیران خودرو و با هدف ارتقا سطح آموزش و تربیت کارشناسان فنی و همچنین کمک به اشتغال جوانان ایرانی برگزار شد.
هجدهمین دوره مسابقات ملی مهارت یکشنبه ۲۴ تیرماه در ۳۳ رشته همزمان در مرکز تربیت مربی، اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان البرز و مرکز تخصصی فناوری خودرو ۹ دی آغاز شده و تا ۲۷ ادامه دارد. این مسابقات با حضور ۵۲۴ رقابت‌کننده از ۳۱ استان با قضاوت ۵۴۴ کارشناس ادامه دارد. صبح امروز معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، مدیران شرکت خدمات پس از فروش مدیران خودرو و برخی از نمایندگان مجلس از مرکز فنی و حرفه ‌ایی بازدید کردند و بر تداوم آموزش های تخصصی و پرورش نیروهای ماهر تاکید شد.این مسابقات در حوزه خودرو بصورت تخصصی در بخش های فناوری ،صافکاری و نقاشی برگزار می ‌شود. شرکت مدیران خودرو به عنوان سومین خودرو ساز کشور از یک سو با رویکرد بومی سازی خدمات پس از فروش خودروهای تحت پوشش در سراسر کشور و از سوی دیگر کمک به اشتغال زایی نیروهای جوان متخصص جویای کار، نسبت به عقد توافقنامه همکاری با سازمان آموزش فنی و حرفهای کشور اقدام نموده است. در راستای اجرایی شدن توافقنامه فوق، تا کنون 8 مرکز از مراکز منتخب سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور توسط این شرکت تجهیز شده است و هم اکنون طبق برنامه زمانبدی آموزش فی مابین، مراکز فوق در حال برگزاری دورههای آموزش برای پرسنل فنی نمایندگان مجاز مدیران خودرو هستند. همچنین شرکت مدیران خودرو بعنوان اسپانسر اصلی این دروه از رقابت‌ ها با سازمان فنی و حرفه ای کشور همکاری دارد.
هفته گذشته مدیران خودرو دومین سری از تجهیزات آموزشی خودرویی را به این سازمان اهداء کرده بود که بطور خاص در این دوره از رقابت ها از آن استفاده شده است تا بدینوسیله رسالت اجتماعی خود را به منظور تحقق اهداف ملی محقق نماید .مدیران خودرولازم به ذکر است شرکت مدیران خودرو کارشناسان فنی و پذیرشگران منتخب شبکه نمایندگان مجاز خود را در اکتبر 2018 به مسابقات بین المللی رقابت در چین اعزام خواهد نمود که به این منظور برنامه ریزی های لازم برای برگزاری اردوهای آمادگی کارشناسان اعزامی قبل از شروع مسابقات جهانی در سازمان فنی و حرفه ای مرکز 9 دی صورت گرفته است تا بالاترین آمادگی های لازم برای حضور پرقدرت در این مسابقات ایجاد شود. طبق اعلام مسئولان برگزاری، این مسابقات همچنین بعنوان رقابت های انتخابی نفرات اعزامی برای شرکت در رقابت های مهارت بین المللی کشور روسیه خواهد بود. 5 نفر برتر در رشته های مشخص سال آتی به مسابقات بین‌ المللی مهارت 2019 کازان روسیه (شهریور 98) اعزام خواهند شد. روز گذشته نیز الکس اسکار نیاکوف سرپرست تیم و رئیس واحد توسعه کلان منطقه ای سازمان مسابقات جهانی روسیه ضمن تشکر و ابراز خرسندی از حضور خود در زمان برگزاری این رقابت ها در ایران، گفت: " شبیه سازی این مسابقات، تقلیدی از مسابقات جهانی است و کارشناسان نقاط قوت و ضعف  آن را مورد بررسی قرار خواهند داد." آئین اختتامیه هجدهمین دوره مسابقات ملی مهارت هم زمان با هفته مهارت در مرداد ماه سال جاری با حضور مسئولان کشوری در مجموعه میلاد تهران برگزار خواهد شد.

مدیران خودرو یک شرکت بین المللی است که با رویکرد مشتری مداری و پیاده سازی استاندارد های بین المللی توانسته است جایگاه ویژه ای در وضعیت خودرو ایران به دست آورد.
شرکت مدیران خودرو سیستم ارزیابی عملکرد جهانی را به منظور استعدادیابی ایجاد کرده است و توانسته است با الگو برداری از شرکتهای موفق در سایر کشور ها در زمان محدود به موفقیت های بسیاری در زمینه ارتقا علمی و عملی دست پیدا نماید. همچنین تعداد زیادی از مدیران متخصص و کارشناسان فنی را از  ایران، چین و همچنین همکارانی از دیگر کشورها جذب کرده است. در همین حال مدیران خودرو مفهوم بین المللی " حق با مشتری است" را مورد توجه قرار داده است.
مدیران این شرکت می گویند:

ما سیستم پیشرفته DMS را به منظور مدیریت فروش و خدمات پس از فروش به کار گرفته ایم تا امکان پاسخگویی به نیازهای مشتریان در کمترین زمان را فراهم نماید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی