فاز دوم کارخانه مدیران خودرو در آستانه بهره برداری؛ پیشرفت آهسته و پیوسته

فاز دوم کارخانه مدیران خودرو در آستانه بهره برداری؛ پیشرفت آهسته و پیوسته

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

مدیران خودرو طی سال های اخیر با رویکرد مشتری مداری و پیاده سازی استاندارد های بین المللی توانسته است جایگاه ویژه ای در وضعیت خودرو ایران به دست آورد و راستای اهداف مدنظر این شرکت، توسعه فاز دوم کارخانه تولیدی خود در منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید بم را از سال های گذشته در دستور کار قرار داده است. بزودی قرار است تا فاز دوم این کارخانه با ظرفیت تولید سالانه ١٠٠٠٠٠ دستگاه افتتاح شود.صنعت خودرو هر کشور می ‌تواند معرف میزان پیشرفت های حاصله آن کشور در دیگر صنایع و تکنولوژی های وابسته باشد. یکی از شاخصه‌ های موفقیت در این موضوع می‌ تواند افزایش میزان تولیدکنندگان باشد. موضوعی که بطور مستقیم به میزان عرضه و تقاضا وابسته است و موفقیت یک برند و شرکت را برای ادامه حیات در آینده مشخص می ‌کند. ارائه محصولات متنوع، کیفیت بالای تولید، ارائه قیمت های رقابتی و در نهایت کسب رضایتمندی مشتری عواملی است که میزان تقاضا را از یک برند یا محصول افزایش می ‌دهد.شرکت مدیران خودرو پس از گذشت ۱۵ سال فعالیت تولیدی خودرو در ایران توانسته است جایگاه خود را در بازار خودرویی کشور تثبت کند و همزمان به دنبال توسعه زیرساخت‌ های با فناوری‌های جدید تر در حوزه تولید خودرو باشد. کارخانه تولیدی محصولات شرکت مدیران خودرو در منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید بم در مساحتی بالغ بر ۶۲۰ هزار متر مربع مشتمل بر واحدهای مختلف تولید است. فاز نخست این کارخانه تولیدی از سال ۱۳۸۳ با ظرفیت تولید سالانه ۶۰۰۰۰ دستگاه خودرو تا به امروز فعالیت داشته است و توانسته سهم بسزایی در ارتقاء سطح خواسته مشتریان از صنعت خودرو کشور داشته باشد.
مدیران خودرو باور دارد برای کسب رضایت مشتری، محصولاتی متنوع و با کیفیت و خدماتی درخور شان و منزلت مصرف کنندگان با اتکا بر دانش محوری، فرآیند گرایی، بهبود مستمر ارائه نماید. لذا جهت نیل به این اهداف استاندارد های بین المللی ISO 9001:2008 ، ISOTS 10004:2010 (نظرسنجی از مشتریان) ISO10002:2004 (رسیدگی به شکایات مشتریان) را به عنوان الگو انتخاب نموده که کلیه پرسنل سازمان خود را متعهد به اجرای آنها می دانند.مدیران خودرومدیران خودرو در راستای اهداف خود توسعه فاز دوم کارخانه تولیدی این شرکت در منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید بم را از سال های گذشته در دستور کار قرار داده است و به گفته مدیران این شرکت بزودی فاز دوم این کارخانه با ظرفیت تولید سالانه ۱۰۰۰۰۰ دستگاه افتتاح خواهد شد تا هدف تولید ۱۶۰۰۰۰ دستگاه خودرو در سال اجرائی شده باشد. از خصوصیات این فاز جدید افزایش سطح تکنولوژی‌ های بکار گرفته شده، افزایش سرعت، ظرفیت بالاتر واحد های تولیدی، بستر مناسب برای تولید محصولات با تکنولوژی بالاتر، افزایش کیفیت محصولات تولید شده، و همچنین ایجاد مشاغل جدید در این واحد تولیدی است.
این شرکت، مونتاژ کننده ى برخی از محصولات شرکت چینی چری اتومبیل است که در دو گروه MVM و CHERY در بازار ایران عرضه می‌ گردد. محصولات گروه MVM شامل X33، X22 ، X33S و ۳۱۵ و همچنین محصولات گروه CHERY شامل خودروهای آریزو۵، تیگو ۵ و تیگو ٧ است. چری آریزو ۵ و ایکس ۲۲ ام ‌وی ‌ام ۳۱۵ و ایکس ۳۳ از پرفروش‌ ترین خودروهای چینی در بازار ایران هستند.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato