ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تبلیغات گوگل
رپورتاژ آگهی

رتبه اول گوگل برای شماست

تبلیغات گوگل یکی از بهترین و سریع ترین روش های دیده شدن کسب و کار شما در دنیاست. صرفا داشتن یک وب سایت بدون دیده شدن شما توسط مشتریانتان عملا کاری بیهوده است. به طور ...

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

تبلیغات گوگل یکی از بهترین و سریع ترین روش های دیده شدن کسب و کار شما در دنیاست. صرفا داشتن یک وب سایت بدون دیده شدن شما توسط مشتریانتان عملا کاری بیهوده است. به طور کلی گوگل ادز یا گوگل ادوردز (Google adwords/ads) سیستمی است که با کمک آن می توان یک وب سایت را در نتایج صفحه ی اول گوگل قرار داد.  با تبلیغات گوگل به راحتی می توانید در صفحه اول گوگل باشید، کاری که بسیاری از شرکت ها و برند های بزرگ انجام می دهند. به طور روزانه حدود 3 میلیارد جستجو در گوگل انجام می شود. تعدادی از این افراد نیازمند خدمات یا محصولات شما هستند. با تبلیغات در گوگل ادز شما می توانید در معرض دید این افراد قرار بگیرید. حتما در نتایج گوگل با وب سایت هایی مواجه شدید که در کنار لینک آن ها عبارت Ad نوشته شده است. این سایت ها از سیستم تبلیغات گوگل استفاده کرده اند و با نتایج طبیعی جستجوی گوگل تفاوت دارند.

اگر با تبلیغات در گوگل ادز آشنایی ندارید، پیشنهاد می کنیم این مقاله را دنبال کنید.

چرا باید از تبلیغات در گوگل استفاده کنیم؟

تبلیغات در گوگل باعث دیده شدن کسب و کار شما می شود. قرار گرفتن سایت شما در صفحه اول نتایج گوگل ترافیک بیشتری را به سمت سایت شما روانه می کند، چرا که افراد بیشتری می توانند شما را در گوگل پیدا کنند. قسمت جذاب، این است که درصد بیشتری از این افراد می توانند تبدیل به مشتری شوند و چه از این بهتر.

تبلیغات گوگل می تواند برای هر کسب و کاری با هر بودجه ای سود آور باشد. فقط باید دقت داشت که میزان هزینه ای که اختصاص داده می شود، با توجه به بزرگی کسب و کارتان به دقت انتخاب شود تا بیشترین سود آوری را داشته باشد.

با تبلیغات در گوگل ادز جهانی شوید!

تبلیغ در گوگل به گونه ایست که وب سایت شما با انتخاب چند کلمه کلیدی و پرداخت هزینه در مدت زمان معینی در لیست نتایج صفحه اول گوگل قرار می گیرد. نکته ی مهم این است که تبلیغات در گوگل ادز اگر توسط افراد متخصص و با تجربه انجام نشود، باعث هدر رفتن هزینه شما می شود. انتخاب کلمات کلیدی و هزینه به ازای هر کلیک باید با حساسیت انتخاب شوند. مسئله ی مهم دیگر در تبلیغات در صفحه اول گوگل، تبدیل کاربران به مشتری هست. پس قدرت وب سایت و بازاریابی شماست که می تواند کاربری را به مشتری تبدیل نماید. یعنی باید صفحات فرود و در کل وب سایت شما، قدرتمند و کاربر پسند باشد.

گوگل ادوردز چطور کار می کند؟

می توان گفت تبلیغات در گوگل ادوردز یک سیستم مزایده ایست. شما با توجه به بالاترین مبلغی که رقبا برای یک کلمه کلیدی به ازای هر کلیک پیشنهاد داده اند، می توانید بودجه ی خود را برای هر کلیک تنظیم نمایید. یکی از دلایل قرار گرفتن در لینک اول نتایج، همین مبلغ پیشنهادی می باشد.

تبلیغات در گوگل ادوردز به گونه ایست که با کلیک بر روی سایتتان، شما هزینه را پرداخت می کنید. کلمات کلیدی که در برگیرنده ی هدف اصلی سایت شما باشد، می تواند ضمن صرفه جویی در هزینه هایتان، بیشترین سود را برای شما داشته باشد. به عبارت دیگر برای گرفتن نتیجه ی خوب با روش تبلیغات در گوگل، نیازمند شناختن خوب و دقیق بازار هدف خود هستید. ضمن اینکه حتما نیاز است که یک تیم قوی شما را در این زمینه راهنمایی کند. از وظایف تیم متخصص این هست که کلمات کلیدی شما را بهینه کند. مثلا با بررسی کلمات کلیدی پیشنهادی شما، می تواند یکسری کلمات را اضافه یا کم کند تا بیشترین تناسب را با خدمات کسب و کار شما داشته باشد.

خوشبختانه استفاده از سیستم تبلیغات در صفحه اول گوگل با گوگل ادز برای دامنه های .ir ممکن شده است.

متأسفانه به دلیل تحریم بودن ایران، امکان استفاده از سرویس  گوگل ادوردز برای تبلیغات گوگل به راحتی امکانپذیر و کار هر کسی نیست. شرکت هایی در ایران هستند که این خدمات را ارائه می دهند. برای استفاده از تبلیغات گوگل می توانید از این شرکت ها کمک بگیرید . دقت نمایید که از شرکت های معتبر مانند عرش هاست در این زمینه مشاوره بگیرید.

تبلیغات در گوگل

مزایای تبلیغات در صفحه اول گوگل با گوگل ادوردز

تبلیغات گوگل به شرط استفاده ی درست می تواند بسیار مفید باشد. البته یک کسب و کار موفق بایستی بداند که چگونه از روش های تبلیغاتی مناسب در کنار هم و در زمان مناسب برای نشان دادن برند خود استفاده کند. در زیر به اصلی ترین مزایای تبلیغات در گوگل ادز می پردازیم:

  • جذب بازدید کننده های جدید

لذت جذب کاربران هدف به سمت کسب و کار اینترنتی شما با تبلیغات در صفحه اول گوگل به آسانی امکان پذیر است. جذب کاربر بیشتر مساوی هست با فروش بیشتر و سود بیشتر.

  • گوگل ادز آمار دقیق می دهد

شما با استفاده از پنل گوگل ادز می توانید گزارشات دقیقی از هزینه مصرف شده بابت هر کلیک، شارژ کارت ، تعداد کلیک ها و ... داشته باشید. این باعث می شود که در قدم های بعدی، انتخاب های هوشمندانه تری در رابطه با تبلیغات در صفحه اول گوگل برای وب سایت خود داشته باشید.

  • امکان افزودن چند لینک آدرس

تبلیغات در گوگل ادز این امکان را می دهد تا چند لینک آدرس و متون تبلیغاتی در یک تبلیغ داشته باشید. این افزونه های گوگل ادز از جمله ویژگی های مقرون به صرفه بودن تبلیغات در گوگل ادز است.

  • انجام تغییرات در هر زمان

اگر احساس می کنید که تبلیغ شما در رابطه با کلمات کلیدی، متن تبلیغ یا ... نیاز به اصلاح دارد، به راحتی می توانید در پنل گوگل ادوردز آن را انجام دهید.

  • ایجاد گروه های تبلیغاتی

با روش تبلیغات در گوگل ادز می توانید چندین گروه تبلیغاتی بسازید، با صفحات هدف متفاوت برای محصولات یا خدمات گوناگون شما.

  • امکان متوقف کردن و شروع تبلیغ

تبلیغات در صفحه اول گوگل با کمک گوگل ادوردز این امکان را می دهد تا هر زمان که می خواهید کمپین تبلیغاتی خود را متوقف نمایید. هر طور که می خواهید آن را مجددا شروع کنید. در نتیجه می توانید به راحتی یک کمپین به عنوان تست برای خود بسازید.

  • تبلیغ در مکان مورد نظر شما

تبلیغات گوگل این امکان را دارد که مکان خود را برای نمایش تبلیغ تنظیم نمایید. هم چنین می توانید همه کشور ها را برای نمایش تبلیغ خود انتخاب کنید.

مزایا و آپشن های تبلیغات گوگل بسیار زیاد است، طوریکه عده ای در این زمینه متخصص هستند و مدام در حال کشف امکانات بیشتری از گوگل ادز هستند. امیدواریم این مقاله تا حدی شما را با این سیستم بزرگ آشنا کرده باشد.

تماس : 02166979039

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی