سرانجام شیائومی به ایران آمد [رپورتاژ آگهی]

سرانجام شیائومی به ایران آمد [رپورتاژ آگهی]

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

شیائومی برند معتبر و موفق چینی که با رشد خارق العاده ای در حال پیشرفت در بازارهای مختلف جهانی است، رسما وارد بازار ایران می شود.

معرفی شیائومی

شیائومی برند درجه یک چینی است که از سال ۲۰۱۰ تاکنون در زمینه ساخت تلفن های هوشمند و لوازم جانبی با کیفیت فعالیت می کند. قابلیتی که شیائومی را از سایر رقبا متمایز می کند کیفیت بسیار بالا و در عین حال قیمت پایین این محصولات است .

قابلیتی که باعث شده است در همین مدت کوتاه فعالیت به رقیبی جدی برای برندهای رقیب در سراسر دنیا تبدیل شود. LEI JUN مدیرعامل شیائومی معتقد است با فروش مستقیم و بدون واسطه می توان گام بلندی در راستای کاهش قیمت نهایی محصول و رضایت مشتری برداشت و این رویه تا به امروز موفقیت های زیادی را برای شیائومی به ارمغان آورده است ؛ به طوری که در سال ۲۰۱۵ شیائومی بیش از ۷۵ میلیون تلفن هوشمند در شرق آسیا، امریکای جنوبی و قسمتی از اروپا به فروش رسانده است .

طبق برنامه شیائومی در سال ۲۰۱۶ فعالیت خود را سطح جهانی گسترش خواهد داد و یکی از مهمترین بازارهایی که به طور رسمی از ژانویه ۲۰۱۶ به آن وارد شده است بازار خاورمیانه و شمال افریقا است . و مراسم معارفه برند در خاورمیانه در تاریخ ۱۳ ژانویه ۲۰۱۶ در شهر دبی برپا و اعلام شد که شرکت اسوشید تجارت نماینده انحصاری تمام محصولات شیائومی در ایران است .

شرکت اسوشید تجارت

شرکت اسوشید تجارت نماینده انحصاری محصولات شیائومی در ایران ؛ وظیفه فروش محصولات ، اعطای نمایندگی و ارائه خدمات پس از فروش در ایران را بر عهده دارد .

همایش رونمایی از برند شیائومی در ایران

همایش رونمایی از برند شیائومی با حضور نمایندگان فروش تلفن همراه از سراسر ایران و اصحاب رسانه در تاریخ ۳۰ دی ماه در تهران برگزار خواهد شد و در طی مراسم مدیران اسوشید تجارت  در مورد برنامه ها و سیاست های اجرایی خود ایراد سخن خواهند کرد .

نظرات ۱۱

امکان ارسال نظر برای این نوشته وجود ندارد.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato