ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

سرویس WAF ابرآمد
رپورتاژ آگهی

ابرآمد از سرویس امنیتی WAF رونمایی کرد

شرکت ابرآمد از ابتدای سال ۱۴۰۳ سرویس‌های جدیدی را روانه بازار می‌کند که سرویس امنیتی WAF یکی از جدیدترین آنهاست. هدف اصلی از ارائه این سرویس، تامین امنیت وبسایت، نرم‌افزارها و کاهش چالش‌های امنیتی سازمان‌هاست. ...

واحد تبلیغات
نوشته شده توسط واحد تبلیغات | ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۱۱:۰۰

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

شرکت ابرآمد از ابتدای سال ۱۴۰۳ سرویس‌های جدیدی را روانه بازار می‌کند که سرویس امنیتی WAF یکی از جدیدترین آنهاست. هدف اصلی از ارائه این سرویس، تامین امنیت وبسایت، نرم‌افزارها و کاهش چالش‌های امنیتی سازمان‌هاست.

Web Application Firewall (فایروال تحت وب) که به اختصار WAF نامیده می‌شود، سرویسی است که ترافیک ارسال‌شده از سمت کاربر به سامانه را بررسی کرده و در صورت مشکوک یا مخرب بودن درخواست، از رسیدن آن جلوگیری می‌کند. این سرویس همانند یک محافظ بین برنامه وب و کاربران تحت وب ایجاد می‌کند و افرادی که می‌خواهند به وب‌سرور دسترسی داشته باشند، درخواست ارسال ترافیک آنها ابتدا باید از WAF عبور کند.

چگونگی عملکرد سرویس WAF

اهمیت استفاده از سرویس‌های امنیتی هر روز افزایش می‌یابد

امروز که وب‌سایت‌ها و برنامه‌ها به دروازه اصلی کسب‌وکارها تبدیل شده‌اند، امنیت سایبری بیش از هر زمان دیگری اهمیت دارد. از سوی دیگر هزینه بالای تامین و نگهداری زیرساخت‌های امنیتی، علاوه بر نیاز به متخصصان امنیتی ماهر، بار سنگینی بر دوش سازمان‌ها می‌گذارد.

همچنین با افزایش روز‌افزون حجم حملات سایبری و انواع مختلف تهدیدات، نیاز به تجهیزات پیشرفته‌ای که بتواند برنامه‌ها و سامانه‌های وب را از حملات مختلف محافظت کند، ضروری‌تر از هر زمان دیگر است. بنابراین بهره‌مندی از سرویس‌های امنیتی همچون WAF امری اجتناب‌ناپذیر به نظر می‌رسد. (دریافت کاتالوگ این سرویس)

استفاده از WAF به تمامی شرکت‌های دارای داده‌های حساس توصیه می‌شود

سرویس WAF از نشت داده‌ها و حملات امنیتی جلوگیری می‌کند؛ بنابراین استفاده از این سرویس برای تمامی شرکت‌هایی که داده‌های حساس دارند یا محصولاتشان را از طریق وب ارائه می‌کنند اهمیت بسزایی دارد. بسیاری از داده‌های حساس مانند اطلاعات کارت اعتباری و سوابق مشتریان در پایگاه‌های داده ذخیره می‌شوند که ممکن است هدف مهاجمان قرار گیرد. با توجه به اینکه اکثر شرکت‌ها با تعداد فزاینده‌ای از تراکنش‌ها در سطح برنامه روبه‌رو هستند، نیاز به حفظ امنیت ترافیک‌ها بیش از پیش احساس می‌شود و دقیقا به همین دلیل WAF می‌تواند بخش مهمی از امنیت هر کسب‌وکاری باشد.

ابرآمد یکی از شرکت‌های زیرمجموعه همکاران سیستم است که از دی‌ماه 1398 فعالیت خود را با تمرکز بر ساده‌سازی دسترسی به فناوری اطلاعات و فناوری رایانش ابری برای کسب‌وکارها آغاز کرده است. این شرکت در حال حاضر فعالیت خود را در زمینه ایجاد سرویس‌های ابری سازمانی و ارائه خدمات رایانش ابری مدیریت‌شده، در دسترس و مشتری‌محور ادامه داده و تلاش می‌کند با بهره‌مندی از فناوری‌های به‌روز، موجبات آسودگی خاطر و اعتماد را برای کسب‌وکارها فراهم کند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی