ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

رپورتاژ آگهی

مزایای استفاده از نرم‌افزارهای جامع  مالی و اداری تدبیر در کسب‌وکارها

سیستم جامع مالی و اداری تدبیر راه­حلی مناسب برای کسب­‌وکارهایی است که با بزرگ شدن، گسترده‌ترشدن روابط، پیچیده‌ترشدن فرآیندهای سازمان و افزایش حجم عملیات به یک سیستم پیشرفته‌ مالی نیاز دارند که بتوانند از رویه‌ها ...

واحد تبلیغات
نوشته شده توسط واحد تبلیغات | ۱۵ بهمن ۱۴۰۲ | ۱۱:۰۰

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

سیستم جامع مالی و اداری تدبیر راه‌حلی مناسب برای کسب‌وکارهایی است که با بزرگ شدن، گسترده‌ترشدن روابط، پیچید‌ه‌ترشدن فرآیندهای سازمان و افزایش حجم عملیات به یک سیستم پیشرفته‌ مالی نیاز دارند که بتوانند از رویه‌ها و فرآیندهای پیچیده موجود در سازمان، پشتیبانی ‌کنند. سیستم جامع مالی و اداری تدبیر با داشتن زیرسیستم‌های متعدد امکان مدیریت، نظارت و هماهنگ‌سازی فرآیندهای سازمان را برای کسب‌و‌کارها فراهم می‌آورد و همچنین برای تمامی مراحل رشد سازمان‌ها دارای راه‌حل‌های آماده و یکپارچه است. در ادامه بحث، به مزایای استفاده از نرم‌افزارهای تدبیر پرداخته خواهد شد.

مزایای استفاده از نرم‌افزارهای جامع  مالی و اداری تدبیر در کسب‌وکارها

  • یکپارچگی: راهکارهای تخصصی تدبیر از جمله راهکارهای مالی، اداری، مدیریتی، صنعتی و بازرگانی از مجموعه سیستم‌هایی تشکیل شده‌اند که سبب یکپارچه‌سازی اطلاعات و عملیات در حوزه‌های کاری مختلف می‌شوند. شما می‌توانید با انتخاب هریک از راهکارهای تدبیر، فرآیندهای کسب‌وکار خود را به‌صورت یکپارچه و بهینه مدیریت کنید.
  • قابلیت سفارشی‌سازی: شرکت پردازش موازی سامان، ارائه‌دهنده سیستم جامع مالی واداری تدبیر، این ظرفیت و توانایی را دارد که به  نیاز‌های مخصوص سازمان شما در زمینه‌های مختلف از جمله صنعتی، بازرگانی، اداری و مالی پاسخ دهد و نیازهای مخصوص صنعت حوزه فعالیت شما را در نظر بگیرد.
  • توسعه‌پذیری: شرکت پردازش موازی سامان با ارائه دو نسل سیستم از جمله تدبیر لایت و سیستم جامع این امکان را برای کسب و کارهای کوچک و متوسط به وجود آورده است مادامی‌که در طول زمان رشد کرده، راهکار نرم‌افزاری مورد استفاده ابتدایی آنها توسعه یابد. مهم نیست که در حال حاضر کسب‌وکار شما کوچک یا متوسط باشد، می‌توانید همراه با رشد کسب‌وکارتان سیستم مورد استفاده خود را نیز توسعه بخشید.
  • آسان‌سازی فرآیندهای سازمانی: با توسعه فناوری اطلاعات و موبایل‌های هوشمند اپلیکیشن‌ها امروزه نقش بسیار موثری بر متحول شدن انواع خدمات عمومی و اختصاصی در صنعت‌های مختلف دارند. اپلیکیشنهای تدبیر از جمله  حسابداری همراه، مدیریت شبکه توزیع، انبارگردانی، تنخواه گردان، کارتابل و ...   این امکان را برای کارکنان سازمان‌ها ایجاد کرده است که راحت‌تر و یا گاها از راه دور به سازمان خود دسترسی داشته باشند. اپلیکیشن‌های تدبیر بیش از یک برنامه موبایلی است اهداف اصلی آنها ارتقا کارایی و تسهیل‌سازی فرآیندها است.
  • دسترسی به اطلاعات در هر مکان و هر زمان: دسترسی به اطلاعات و گزارش‌های کاربردی از خارج سازمان، یکی از نیازهای اصلی مدیران کسب و کارها است. نرم‌افزارهای تحت وب تدبیر یک راه‌حل مناسب برای به اشتراک گذاشتن منابع اطلاعاتی بوده و دسترسی به نرم‌افزار را در هر مکانی ممکن می‌سازد. سامانه تحت وب تدبیر برای سازمان‌هایی که دارای پراکندگی جغرافیایی و شعب مختلف هستند و یا کاربرانی که  نیاز به دسترسی به اطلاعات از راه دور دارند طراحی‌شده است.
  • پشتیبانی قوی: خدمات پشتیبانی ارائه شده توسط شرکت توسعه‌دهنده  سیستم جامع مالی و اداری تدبیر شامل راهنمای کاربری، آموزش آنلاین و تلفنی و حتی حضوری است. با اطمینان از این موضوع که آنها دانش خود را برای حل مشکلات و سوال‌های کاربران درتمامی مراحل  نصب اولیه، آموزش، بومی‌سازی نرم‌افزار، برطرف کردن موانع احتمالی در استفاده اجرایی از نرم‌افزار و به‌روز رسانی نرم‌افزار در اختیار شما قرار می‌دهند آرامش مورد نیاز برای استفاده از این سیستم را برای شما ایجاد می‌کند.

در پایان

نرم‌افزارهای تدبیر یک برنامه‌ریزی سازمانی با قابلیت سازگاری و ویژگی‌های یکپارچه را به شما ارائه می‌دهند که فرآیندهای شما را ساده‌تر می‌کند. مهم‌ترین مزیت نرم‌افزارهای تدبیر، کاربر پسند بودن، سهولت استفاده و انعطاف پذیری آن نسبت به سایر نرم‌افزارهای مشابه است. سیستمهای مالی و اداری تدبیر می‌توانند اکنون و در آینده، از کسب و کار شما به خوبی پشتیبانی کنند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی