ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

رپورتاژ آگهی

همکاری بلوبانک و بامن

در سال‌های گذشته و با تغییر فضای کسب‌وکار و همچنین تولد پلتفرم‌های خدماتی و رفاهی، توقع کاربران از سطح ارائه خدمات بالا رفته است. به همین خاطر بسیاری از کسب‌وکارها به صورت روزانه در حال ...

واحد تبلیغات
نوشته شده توسط واحد تبلیغات | ۱۷ اسفند ۱۴۰۲ | ۱۱:۰۰

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

در سال‌های گذشته و با تغییر فضای کسب‌وکار و همچنین تولد پلتفرم‌های خدماتی و رفاهی، توقع کاربران از سطح ارائه خدمات بالا رفته است. به همین خاطر بسیاری از کسب‌وکارها به صورت روزانه در حال ارتقاع ویژگی‌ها و امکانات خود هستند. از طرفی در این فضای رقابتی، گاهی همکاری پلتفرم‌ها می‌تواند جذابیت بیشتری برای کاربران داشته و در نتیجه به افزایش رضایتمندی آن‌ها منجر شود. ارائه زیرساخت و تامین قابلیت کش بکِ «بلوبانک» توسط پلتفرم «بامن» یکی از نمونه‌های موفق این همکاری است.

در این مقاله قرار است مزیت‌های این همکاری را توضیح داده و ویژگی‌های آن را مرور کنیم.

کش بک چیست و چه جذابیتی برای کاربران دارد؟

در ابتدا بهتر است توضیحی کوتاه در رابطه با کش بک ارائه دهیم. قابلیت بازگشت وجه خرید به حساب کاربر، چند سالی است که در مراودات اقتصادی جای خود را باز کرده‌است. به زبان ساده، کاربران پس از خرید یک محصول یا دریافت خدمات، بخشی از پول خود را بازپس می‌گیرند.

درصد وجه بازگشتی بستگی به قرارداد طرفین دارد. یعنی پلتفرم ارائه دهنده کش بک، فروشگاه یا مرکز خدماتی ،کاربر و خریدار.

بامن و بلوبانک؛ هم راستا برای رضایت بیشتر کاربران

بامن یک پلتفرم نوین در فضای اقتصادی کشور است. کسب‌وکاری که فعالیت خود را از سال 1398 در زمینه قابلیت بازگشت وجه آغاز کرده‌است.

بامن توانسته در سال‌های فعالیت خود، 4 و نیم میلیون کاربر فعال جذب کند. باشگاه مشتریان بزرگی که به صورت روزانه از ویژگی‌ها و خدمات این پلتفرم استفاده می‌کنند.

بامن با ارئه قابلیت کش بک، با 12 هزار فروشگاه و مرکز خدماتی همکاری دارد. کاربران عضو این پلتفرم می‌توانند با خرید و دریافت خدمات از تمام این 12 هزار فروشگاه، از قابلیت‌های این پلتفرم استفاده کنند.

بلوبانک نیز نامی آشنا برای کاربران ایرانی است. استارتاپی که توانسته ذائقه کاربران ایرانی و همچنین توقع آن‌ها از ارائه خدمات بانکی را تغییر دهد. بلوبانک، یک پلتفرم دیجیتال بانکی است که در روزهای پایانی سال 1398 متأثر از کرونا، آغاز به‌کار کرد، اما این بار بدون نیاز به شعب، فرم‌های کاغذی و فرآیندهای معمول و همچنین با درک بهتر نیاز مشتریان.

بلوبانک را می‌توان تجربه‌ جدیدی دانست که فاقد اصطکاک‌های معمول و پیچیدگی‌های بانک‌های سنتی است و سعی کرده خود را به نیازهای نسل جوان امروزی نزدیک کند.

 بلوبانک به‌عنوان یکی از استارتاپ‌های پیشرو در میان نئوبانک‌های ایرانی و با همکاری فروشگاه‌ها، کسب‌وکارها و اصناف حوزه‌های مختلف سرویس کش بک را نیز ارائه می‌دهد.

در این سرویس کاربران بلوبانک، زمانی که با بلوکارت خود از فروشگاه‌های طرف قرارداد خرید می‌کنند، درصدی از مبلغ پرداخت‌شده به حساب آن‌ها بازگردانده می‌شود.

بامن ارائه دهنده زیرساخت کش بکِ بلوبانک

بامن به عنوان پیشگام ارائه دهنده قابلیت بازگشت وجه، علاوه بر خدمات و ویژگی‌های منحصر به فرد پلتفرم خود، ارائه دهنده زیرساخت برای دیگر کسب‌وکارهای فعال در این حوزه است.

بلوبانک یکی از استارت‌آپ‌هایی است که پلتفرم بامن خدمات کش بک توسط این کسب‌وکار را پشتیبانی می‌کند. همکاری دو برند خوشنام در ذهن کاربر ایرانی می‌تواند به اتفاقات جذابی در راستای افزایش خدمات در بستر فضای مجازی منجر شود.

کش بک بامن و بلوبانک چه تفاوت‌هایی دارد؟

قابلیت بازگشت وجه و ارائه خدمات متناسب با این ویژگی، بین دو پلتفرم بامن و بلوبانک شباهت و تفاوت‌هایی دارد.

از جمله ویژگی‌ها و خدمات مشترک بین این دو پلتفرم را می‌توان ارائه خدمات در فروشگاه‌ها و مراکز خدماتی یکسان دانست.

کش بک بلوبانک بر بستر سرویس کش بک بامن تعریف شده‌است و در نتیجه کلیه فروشگاه‌های عضو بامن برای کلیه دارندگان بلوکارت نیز در دسترس است. یعنی با خرید از این فروشگاه‌ها یا مراکز خدماتی، بخشی از هزینه کاربر به حساب او بازمی‌گردد.

اما تفاوت‌هایی نیز میان خدمات این دو پلتفرم وجود دارد. به عنوان مثال کش بک بلوبانک تنها بر روی کارت‌های این بانک فعال است. یعنی کاربر برای دریافت این خدمات باید از کارت بلوبانک برای خرید استفاده کند.

 این در حالی است که کش بامن روی همه کارت‌های بانکی قابلیت فعالسازی دارد. اگر کاربری عضو اپلیکیشن بامن شود می تواند کش بک را روی هفت کارت بانکی خود فعال کند.

تفاوت دیگر در روش ارائه قابلیت بازگشت وجه است. کاربران اپلیکیشن بامن در ازای هر خرید، مَنَکس دریافت می‌کنند.

مَنَکس واحد اعتباری است که این پلتفرم برای مراودات اقتصادی خود به وجود آورده‌است. کاربر می تواند با جمع آوری منکس بیشتر در اپلیکیشن بامن به بیش از 8 روش مختلف منکس‌های خود را به کالا و خدمات جذاب تبدیل کرده و یا در صورت تمایل به صورت وجه نقد دریافت کند.

با منکس را بیشتر آشنا شوید

 بامن و بلوبانک؛ یک همکاری جذاب

تامین زیر ساخت و ارائه قابلیت کش بک بلوبانک توسط پلتفرم بامن یک همکاری جذاب در فضای استارت‌آپی کشور است. همکاری که می‌تواند به افزایش خدمات و رضایتمندی کاربران منجر شود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی