ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

رپورتاژ آگهی

از جاده قدیم نرو، این روزا مسیر سلامتی از اتوبان تکنولوژی می‌گذره

چند وقتیست که بنرهای تبلیغات دکتردکتر را در سطح شهر می‌بینیم، آن هم درست در جایی که انتظارش را نداریم؛ بنرهایی که با یک روبان سفید از آیینه بغل راننده اکثر خودروها آویزان شده. روی ...

واحد تبلیغات
نوشته شده توسط واحد تبلیغات | ۱۳ اسفند ۱۴۰۲ | ۱۸:۳۰

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

چند وقتیست که بنرهای تبلیغات دکتردکتر را در سطح شهر می‌بینیم، آن هم درست در جایی که انتظارش را نداریم؛ بنرهایی که با یک روبان سفید از آیینه بغل راننده اکثر خودروها آویزان شده. روی این بنرها هم در کنار تصویر ماشینی که در جاده بین دوراهی قدیم و جدید قرار گرفته نوشته شده که: از جاده قدیم نرو! احتمالا شما هم این تبلیغات را دیده‌اید.

جاده قدیم کنایه‌ای از روش قدیمی گرفتن وقت دکتر و مصیبت‌های آن از پیدا کردن پزشک خوب و متخصص تا دسترسی به شماره‌تلفن، آدرس و هماهنگی با منشی مطب است. مسیر جدید هم که همان ثبت و دریافت نوبت آنلاین پزشک از سراسر ایران است، جاده‌ایست که با استفاده از فناوری بسترش را دکتردکتر از مدت‌ها قبل برایمان هموار کرده.

مجموعه دکتردکتر به‌عنوان یکی از یکه‌تازان حوزه ثبت نوبت آنلاین پزشک، سهولت استفاده از تکنولوژی و اینترنت را بیشتر به رخ کشیده است.

اگر برایتان عجیب است که جاده، سفر و تکنولوژی با هم چه ارتباطی دارند؛ از شما دعوت می‌کنیم که قدم در مسیر پل ارتباطی که دکتردکتر بین خدمات پزشکی و فناوری به وجود آورده، بگذارید.

ایجاد کامل‌ترین لیست آنلاین شهر و تخصص، ثبت نوبت مشاوره حضوری یا ویزیت بدون مراجعه به پزشک به‌صورت تلفنی یا چت آنلاین، اولین امکانات تاثیرگذاری هستند که از همان ابتدا توجه هر کاربری را به خود جلب می‌کند.

جستجوی دکتر و ثبت نوبت تنها با یک کلیک، بررسی نظرات حقیقی کاربران درباره پزشک، دسترسی به اطلاعات کامل هر متخصص و پشتیبانی شبانه‌روزی، بخشی از دیگر خدماتی هستند که می‌توانید آنلاین و بدون محدودیت در دکتردکتر از آن‌ها بهره‌مند شوید.

نقطه تمرکز دکتردکتر، حوزه سلامت دیجیتال است؛ آسان و سریع‌شدن پروسه دسترسی به پزشک و درمان، مهم‌ترین مزیت این برند است.

این برند در جدیدترین رویکرد خود، مخاطبش را دعوت به‌کنارگذاشتن روش‌های پر زحمت قدیم و تردد از مسیرهای جدید برای ورود به جاده سلامتی دعوت کرده است. مسیری که تجربه حرکت در آن، سرعت و اثربخشی فناوری را در ذهن مخاطب تثبیت می‌کند.

برای تکمیل این مسیر، دکتردکتر صفحه لندینگ اختصاصی را طراحی و سفر در جاده سلامتی را در آن پیاده‌سازی کرده است. در این صفحه، امکان برقراری ارتباط آنلاین و تلفنی با پزشک وجود دارد البته، نوبت آنلاین هم می‌توانید بگیرید.

به پاس این همراهی، کد تخفیفی یک ساله برای استفاده از خدمات ویزیت تلفنی مخاطبین این صفحه در نظر گرفته شده؛ برای استفاده از این کد، می‌توانید وارد صفحه لندینگ کمپین «از جاده قدیم نرو » شوید. این کد تا 12 بار امکان استفاده دارد.

حدس ما بر این است که کمپین جدید دکتردکتر، توجه مخاطبین بسیاری را به سمت این برند جلب کند؛ باید منتظر گزارش کمپین آنها ماند و بازخوردها را بررسی کرد. همچنین باید دید که باز هم از طرف این برند، چنین کمپین‌‌هایی ادامه خواهد داشت یا نه؟!

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی