ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

رپورتاژ آگهی

لیست ارزهایی که در این ماه بیشترین رشد کردند؟

یکی از راه‌های برای تشخیص زمان ورود به بازار مفید و کاربردی است، بررسی لیست ارزهای دیجیتال رشد و لیست ارزهای دیجیتال پامپ شده محسوب می‌شود. زمانی که این لیست‌ها را بررسی می‌کنید، می‌توانید ارزهایی ...

واحد تبلیغات
نوشته شده توسط واحد تبلیغات | ۱۶ اسفند ۱۴۰۲ | ۲۱:۱۵

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

یکی از راه‌های برای تشخیص زمان ورود به بازار مفید و کاربردی است، بررسی لیست ارزهای دیجیتال رشد و لیست ارزهای دیجیتال پامپ شده محسوب می‌شود. زمانی که این لیست‌ها را بررسی می‌کنید، می‌توانید ارزهایی را انتخاب کنید که قطعا به شما سود می‌دهند. همچنین، بررسی روند کلی ارزهای دیجیتال، یک نشانه برای پیش‌بینی آینده آن ارز است. معمولا سرمایه گذاران (هولدرها) به دنبال پیش‌بینی آینده در طولانی مدت یک ارز دیجیتال هستند.

تفاوت رشد و پامپ

در بازار ارزهای دیجیتال، اصطلاحاتی وجود دارد که معامله گران برای تفهیم بهتر منظور خود، از آنها استفاده می‌کنند. یکی از پرکاربردترین این اصطلاحات، پامپ و دامپ شدن قیمت ارزهای دیجیتال است. پامپ (Pump) به معنای رشد زیاد در مدت زمان کم یک ارز دیجیتال است. دامپ (Dump) دقیقا برعکس پامپ معنا می‌دهد. یعنی ارزهای دیجیتالی که در مدت زمان کم، دچار ریزش یا سقوط زیادی شده‌اند. پامپ و دامپ شدن قیمت با رشد کاملا متفاوت است. در واقع، پامپ و دامپ، یک حرکت هیجانی در روند چارت قیمتی یک ارز دیجیتال است که معمولا توسط عوامل خارجی، اتفاق می‌افتد. به عنوان مثال، زمانی که ایلان ماسک درباره شیبا اینو توئیت گذاشت، ارز دیجیتال شیبا پامپ شدیدی را تجربه کرد و در لیست ارزهای دیجیتال پامپ شده قرار گرفت.

رشد یک ارز دیجیتال، به مرور زمان اتفاق می‌افتد. به عنوان مثال، ممکن است بیت کوین در ماه دی رشد داشته باشد ولی در ماه بهمن، کمی ریزش کند. این اتفاق در چارت قیمتی کاملا طبیعی است. اگر نسبت به روش‌های تحلیل تکنیکال یا فاندامنتال آشنا باشید، می‌توانید این رشد و نزول تدریجی را تشخیص داده و از بازار سود بگیرید.

لیست ارزهای دیجیتال رشد کرده

در ماه اخیر که آخرین ماه سال 2023 بود، ما برخی از ارزهای دیجیتالی را داشتم که رشد خوبی از خود نشان دادند. از این رو، پیش‌بینی می‌شود که این ارزهای دیجیتال، در سال 2024، به سود زیادی برسند و آینده بهتری از سال 2023 داشته باشند. لیست ارزهای دیجیتال رشد کرده در این ماه، خیلی زیاد است ولی ما چند نمونه از بهترین آنها را که مناسب خرید و سرمایه گذاری هستند، به شما معرفی می‌کنیم.

سولانا

سولانا (SOL) یکی از ارزهای دیجیتال رشد کرده در این ماه است که سرمایه بازار، حجم معاملات و نقدینگی بالایی هم دارد. سولانا دارای یک شبکه پرسرعت است که آن را به بهترین راه حل برای بسیاری از تراکنش‌ها تبدیل می‌کند. توکنومیک این ارز دیجیتال متوسط است ولی پشتیبانی خوب رو به عالی دارد. سولانا در یک ماه اخیر با رشد تقریبا 34 درصدی رو به رو شد. این یک خبر خوب برای سرمایه گذاران سولانا است که نشان می‌دهد این ارز دیجیتال در ماه‌های آینده هم ممکن است روند صعودی داشته باشد.

سولانا با هدف انجام تراکنش‌های پرسرعت و با حجم بالا طراحی و راه اندازی شد. این شبکه، یک جایگزین مقیاس پذیرتر و کارآمدتر در مقایسه با دیگر بلاکچین‌ها است. از این رو، بسیاری از برنامه‌هایی که به تراکنش‌های سریع و مکرر نیاز دارند، از شبکه سولانا استفاده می‌کنند. سولانا را به عنوان یکی از بهترین ارزهای دیجیتال برای استیکینگ می‌شناسند.

پالیگان

پالیگان (MATIC) یکی دیگر از ارزهای دیجیتال در حال رشد است که در ماه اخیر، رشد خوبی داشته است. این ارز دیجیتال، سرمایه بازار، حجم معاملات و نقدینگی بالایی دارد. همچنین، یک جایگزین ارزان قیمت‌تر در مقایسه با اتریوم است. چرا که کارمزد معاملات در پالیگان نسبت به اتریوم خیلی کمتر است. توکنومیک بسیار خوبی دارد و از پشتیبانی و امنیت بالایی برخوردار است. پالیگان دارای یک زیرساخت مقیاس پذیرتر و قابل همکاری‌تری برای ساخت برنامه‌های غیرمتمرکز (DApps) دارد.

پالیگان به عنوان یک «لایه دو» برای شبکه اتریوم طراحی شده که به کمک آن توسعه دهندگان بتوانند برنامه‌های غیرمتمرکز در اتریوم را در شبکه پالیگان نیز بسازند. پالیگان یک ساختار کم هزینه دارد و به همین دلیل، مورد استقبال بسیاری از پروژه‌ها قرار گرفته است. پالیگان در یک ماه اخیر، رشد 1.9 درصدی و در شش ماه اخیر رشد 10 درصدی را تجربه کرده است. از این رو، پالیگان در لیست ارزهای دیجیتال رشد کرده قرار می‌گیرد و یک انتخاب خوب برای سرمایه گذاری محسوب می‌شود.

کرودائو

ارز دیجیتال کرودائو (CRV) یکی دیگر از ارزهای دیجیتال موجود در لیست ارزهای دیجیتال رشد کرده است. کرودائو با هدف تمرکززدایی در تمامی امور راه اندازی شد. در مقابل، بسیاری از آلت کوین‌ها با اهداف مشخص‌تری راه اندازی شدند و روی بسیاری از موارد تمرکزی نداشتند.

در حال حاضر، قیمت کرودائو CRV، معادل با 0.55 دلار است. این ارز در 90 روز گذشته، تقریبا رشد 24 درصدی داشته است. شما با بررسی چارت قیمتی آن می‌توانید ماه‌های آینده ارز را نیز پیش‌بینی کنید. از آن جایی که ارز کرودائو، قیمت نسبتا پایینی در حال حاضر دارد، یک انتخاب مناسب برای سرمایه گذارانی است که سرمایه کمی در دسترس دارند. قبل از آغاز سرمایه گذاری، در نظر داشته باشید که بازار ارزهای دیجیتال دارای نوسانات زیادی است. پس، ممکن است که در برخی از شرایط با ضرر مواجه شوید و به سود مورد نظر خود نرسید.

لیست ارزهای دیجیتال پامپ شده

همان‌طور که اشاره کردیم، پامپ با رشد کاملا متفاوت است. زمانی که از پامپ شدن صحبت می‌کنیم، یعنی این ارز، در مدت زمان کم، به رشد چندین درصدی رسیده است. در واقع، پامپ شدن یک ارز، همان گنج نهفته است که می‌تواند سرمایه شما را چندین برابر کند.

بایننس کوین

بایننس کوین (BNB) ، اولین ارز در لیست ارزهای دیجیتال پامپ شده قرار دارد. این ارز دیجیتال در یک ماه اخیر، با تقریبا 31 درصد پامپ مواجه شده است که نشانه خوبی برای سرمایه گذاری است. البته، شما همیشه باید قبل از پامپ، ارز را شناسایی کرده و دارایی خود را به آن تبدیل کنید. از آن‌جایی که ممکن است بعد از پامپ، ریزش شدیدی رخ دهد، بهتر است که پس از دریافت سود، دارایی خود را از ارز مورد نظر خارج کنید.

آینده بایننس کوین به رشد پلتفرم صرافی آن بستگی دارد. در حال حاضر، یک سناریو از آینده این ارز وجود دارد که طبق آن، آینده بایننس کوین بسیار روشن به نظر می‌رسد و احتمالا قیمت آن به بالاترین حد خود خواهد رسید. این ارز دیجیتال، در لیست 10 ارز دیجیتال برتر سال 2023 قرار دارد و پیش‌بینی می‌شود که در سال 2024 نیز رشد بسیار خوبی داشته باشد.

دوج کوین

دوج کوین (DOGE) یکی از گزینه‌ها در لیست ارزهای دیجیتال پامپ شده است. این ارز در سال 2013 راه اندازی شد و تاکنون عملکرد بسیار خوبی داشته است. دوج کوین در چند سال گذشته به یکی ارزهای دیجیتال پیشرو، در کل بازار ارزهای دیجیتال تبدیل شد. دوج کوین در ماه‌های اخیر، رشد 15 درصدی داشته که به صورت پامپ صورت گرفت. برای سرمایه گذاری روی ارز دیجیتال دوج کوین، قبل از هر چیزی، حتما نمودار قیمتی این ارز دیجیتال را بررسی و تحلیل کنید.

شیبا اینو

 شیبا اینو (SHIB) یکی دیگر از ارزهای موجود در لیست ارزهای دیجیتال پامپ شده است. این ارز دیجیتال در ماه‌های اخیر با پامپ تقریبا 23 درصدی رو به رو شد. شیبا اینو، یک رمزارز مبتنی بر جامعه و حامیان است که از امنیت و ویژگی‌های پیشرفته اکوسیستم اتریوم برخوردار است. در سال‌های اخیر، شیبا اینو روند بسیار امیدوار کننده‌ای داشته است. به همین دلیل، بسیاری از سرمایه گذاران، شیبا اینو را برای سرمایه گذاری انتخاب می‌کنند.

خرید ارز دیجیتال

از قصد بررسی لیست ارزهای دیجیتال پامپ شده و لیست ارزهای دیجیتال رشد کرده، برای سرمایه گذاری ارز دیجیتال را دارید، باید بدانید که اینکار کافی نیست. شما برای سرمایه گذاری و معامله در این بازار، باید علم و تجربه کافی در این زمینه داشته باشید. یکی از این کارها، تحلیل نمودارهای قیمتی ارزهای دیجیتال مختلف است. شما می‌توانید نمودار قیمتی ارزهای دیجیتال موجود در این لیست‌ها را بررسی کنید و پس از نتیجه گیری مطمئن، سرمایه گذاری خود را آغاز کنید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی