ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

رپورتاژ آگهی

صنعت مشاوره مدیریت: صنعتی که همواره نیاز به به‌روزرسانی دارد

اولین بار در تاریخ ۱۱ آذر ۱۳۹۶، دوره‌ی آموزشی به اسم «پرورش مشاور حرفه‌ای مدیریت» توسط شرکت مشاوره مدیریت شاپرک آبی برگزار گردید. از آن روز تا کنون، این صنعت به گونه‌ای تغییر نموده که ...

واحد تبلیغات
نوشته شده توسط واحد تبلیغات | ۱۳ آذر ۱۴۰۲ | ۱۵:۴۵

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

اولین بار در تاریخ ۱۱ آذر ۱۳۹۶، دوره‌ی آموزشی به اسم «پرورش مشاور حرفه‌ای مدیریت» توسط شرکت مشاوره مدیریت شاپرک آبی برگزار گردید. از آن روز تا کنون، این صنعت به گونه‌ای تغییر نموده که با سال‌های ابتدایی آن در دهه‌ی ۹۰ قابل مقایسه نیست.

اولین شرکت‌های مشاوره مدیریت ایران در بازه‌ی زمانی ۱۳۸۸ تا ۱۳۹۲ همزمان با نیاز روزافزون شرکت‌های خارجی حاضر در بازار ایران تاسیس گردیدند. اما همواره نبود نیروی انسانی ماهر و متخصص در این صنعت، راه را برای پیشرفت این صنعت بیش از پیش سخت می‌نمود. به همین منظور بر اساس الگو برداری از مدل‌های به روز دنیا مانند شرکت‌های مک‌کینزی و دیلویت، شرکت مشاوره مدیریت تجربه‌ی شاپرک آبی، اقدام به برگزاری مجموعه رویدادهای آموزشی در این حوزه نمود.

پس از تجربه‌ی آموزش ۱۳ نفر از متقاضیان حضور در این صنعت، سلسله همایش‌هایی با نام #مشاورشو توسط این شرکت برگزار گردید که از میان آن‌ها به همایش سال ۱۳۹۷ « مشاورشو: شتابدهنده‌ی صنعت مشاوره مدیریت ایران» سال ۱۳۹۸ «مشاورشو: درب ورود به صنعت مشاوره مدیریت» و ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰ «مشاورشو: مسیر ورود به صنعت مشاور مدیریت» اشاره نمود. همواره در پس هر رویداد و بر اساس تقاضای شرکت کنندگان، دوره‌های آموزشی به مدت ۵ ماه برای پرورش مشاوران نیز برگزار می‌گردید.

اما پس از ۶ سال تجربه‌ی آموزش و پرورش نیروی تخصصی در حوزه‌ی صنعت مشاوره مدیریت، و از سوی دیگر تجربه‌ی انجام پروژه‌های بین‌المللی و داخلی توسط این شرکت، این مسیر توسعه‌ی در یک به‌روز رسانی بی‌بدیل، این بار با بهره‌گیری از بهترین مطالعات موردی داخلی و خارجی، سال ۱۴۰۲ با مدلی دیگر برگزار خواهد شد. در واقع با به‌روز رسانی محتوای آموزشی که پیشتر به اسم مدرسه‌ی مشاوره مدیریت شاپرک آبی برگزار می‌شد، افراد شرکت کننده با سرفصل‌های آموزشی جدیدی همچون درک و پیش‌بینی کسب و کار بر اساس صورت‌های مالی، نحوه‌ی ایجاد تغییر در بیزینس مدل شرکت مشتری به عنوان مشاور، فروش و بازاریابی پیشرفته به عنوان مشاور مدیریت، نحوه‌ی تعامل با مشتری و توسعه‌ی کسب و کار ایشان و سرفصل‌های دیگر آشنا خواهند شد.

به همین منظور و با توجه به نیاز به ایجاد فضای گفتگو در این صنعت، یک بار دیگر همایش #مشاورشو با عنوان درِ مطمئن ورود به صنعت مشاوره مدیریت و راهبری کسب و کار در تاریخ ۱۷ آذر ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد. در این رویداد مجید کیانپور مدیرعامل شرکت مشاوره مدیریت تجربه‌ی شاپرک آبی، رضا غیابی استراتژیست و مشاور کسب و کار، علیرضا صفاری مدیرعامل گروه برند‌های درسا و مشاور اسبق کسب و کار و البته جمعی از مشاوران مدیریت نسبت به توسعه‌ی فضای گفتگو در این صنعت و باز کردن سرفصل‌هایی از قبیل: مشاور و یا کوچ، چرا مشاور مدیریت، نحوه‌ی تعامل بهینه‌ی مشتری و مشاور و البته بررسی مطالعات موردی در این صنعت اقدام خواهند نمود.

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید از طریق لینک ثبت نام در این رویداد اقدام نمایید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی