ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

رپورتاژ آگهی

داشبوردهای سلف سرویس، دستیار مدیران داده‌محور

همه‌ی آن چیزی که برای تصمیم‌گیری مبتنی بر داده نیاز دارید. توانمندسازی تیم‌ها برای افزایش کارایی و بهره‌وری، اغلب اولین هدف و دغدغه مدیران شرکت‌ها و سازمان‌هاست. به‌خصوص در شرایطی که همه مشاغل به سمت ...

واحد تبلیغات
نوشته شده توسط واحد تبلیغات | ۲ مرداد ۱۴۰۲ | ۱۱:۰۰

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

همه‌ی آن چیزی که برای تصمیم‌گیری مبتنی بر داده نیاز دارید.

توانمندسازی تیم‌ها برای افزایش کارایی و بهره‌وری، اغلب اولین هدف و دغدغه مدیران شرکت‌ها و سازمان‌هاست. به‌خصوص در شرایطی که همه مشاغل به سمت تخصصی شدن هرچه بیشتر پیش می‌روند. برای مثال خیلی بعید است بتوانیم از یک کارشناس در تیم فروش یک شرکت نفتی و پتروشیمی انتظار داشته باشیم همزمان که مسلط و حرفه‌ای به کار فروش مشغول است، بتواند عملکرد و بهره‌وری خود را هم با زبان دیتا اندازه‌ بگیرد و تصمیم‌گیری مبتنی بر داده داشته باشد.

داشبورد سلف سرویس دقیقا در همین نقطه به کمک مدیران بانک‌ها، شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌آید. جایی که داده‌های فراوانی در تمام بخش‌های سازمان بلااستفاده مانده و طوری مرتب و سازمان‌دهی نشده که بتوان تصمیمات سازمان را بر محور تحلیل داده‌ها انجام داد. تصمیم‌گیری بر اساس داده‌ها شاید گفتنش آسان باشد اما در عمل نیاز به چندین نیروی کار متخصص برای استخراج، تحلیل، گزارش‌نویسی و بصری ‌سازی داده دارد. داشبورد سلف سرویس تارت برای مصورکردن داده‌ها و تجزیه و تحلیل آن‌ها رابط کاربری ساده‌ای دارد و یک راهکار کاربردی برای حل مشکل بصری ‌سازی داده‌هاست.

چرا داشبورد سلف سرویس تارت؟ نگاهی به ویژگی‌ها و مزایا

مهم‌ترین ویژگی داشبورد مدیریتی تارت، بصری‌سازی داده‌هاست. در واقع کابران با دیدن منابع داده‌ها و دسترسی تغییر دادن آن‌ها، می‌توانند یک داشبورد سلف سرویس شخصی‌سازی شده طراحی کنند که شامل المان‌ها و نمودارهای دلخواه و مورد نیاز کسب و کارشان است. این بخش با قابلیت‌های زیاد و متنوعی که دارد می‌تواند کاربر را از مشاهده و بررسی هر منبع داده‌ی دیگری بی‌نیاز کند.

ویژگی‌ها، امکانات و قابلیت‌های داشبوردهای سلف سرویس تارت

بخشی از ده‌ها قابلیت کاربردی در بخش بصری‌سازی نرم افزار تارت:

·         امکان شخصی‌سازی نمای بصری (سایز، رنگ و فونت، افزودن لوگوی تجاری)

·         امکان دسته‌بندی و ایجاد ارتباط بین نمودارها (مرج کردن، ایجاد انواع فیلتر، ایجاد ستون و سطر بیشتر برای نمودارها)

·         دریافت خروجی دلخواه (دانلود خروجی گزارش در قالب عکس، فایل PDF، اکسل یا متن)

از دیگر ویژگی‌های داشبورد سلف سرویس تارت که برای مدیران هر سازمانی اهمیت دارد «راهبری تارت» است که شامل این موارد می‌شود:

·         مدیریت دسترسی‌ها (انتخاب سطح دسترسی برای هر کاربر و...)

·         مدیریت سیستمی (تنظیمات اولیه‌ی احراز هویت، انتخاب پوسته، تشکیل میزکار و...)

·         مدیریت اعلان‌ها (ارسال پیامک، ایمیل، اعلان‌های درون‌برنامه‌ای و اعلان‌های داخل پیام‌رسان‌ها)

·         مدیریت کاربران و مانیتورینگ (اضافه و حذف و فعال و غیرفعال کردن کاربران، مانیتورینگ ورود و خروج و میزان فعالیت و بازدید هر کاربر و...)

ویژگی دیگر این داشبورد هم مدیریت داده‌ها است که در سه دسته‌بندی بارگذاری، مدل‌سازی و به‌روزرسانی منبع داده انجام می‌شود.

داشبورد سلف سرویس تارت این قابلیت را دارد که به انواع منابع داده‌ای و سرورها متصل شود و داده‌ها را در قالب‌های متفاوتی مثل (اکسل و انواع فرمت متنی، وب‌سرویس‌ها، یا پایگاه‌های داده‌ای مثل SQL و Oracle) بارگذاری کند.

همچنین برای مدل‌سازی داده‌ها، کاربر می‌تواند با ایجاد ارتباط بین جداول و نمودارها به شکل دلخواه گزارش‌های یکپارچه از منبع داده خود ایجاد کند. و مهم‌تر اینکه چه هر دقیقه، چه به‌طور سالیانه، در هر بازه زمانی که کاربر نیاز داشته باشد می‌تواند به‌صورت خودکار منابع داده را به‌روزرسانی کند.

همه این ویژگی‌ها در مسیر رسیدن به اصلی‌ترین کاربرد و ویژگی داشبورد که بصری‌سازی داد‌ه‌هاست به مدیران سازمان‌ها کمک می‌کنند. (نمونه داشبوردهای سلف سرویس تارت را اینجا ببینید)

داشبورد سلف سرویس تارت؛ پاسخ به یک ۲ نیاز اصلی: صرفه‌جویی در زمان و عدم نیاز به تخصص

نمایش بصری داشبورد سلف سرویس تارت به‌گونه‌ای امکان‌پذیر شده که مدیران بتوانند در کم‌ترین زمان بیشترین اطلاعات را دریافت کنند. همچنین ادغام و یکپارچه‌سازی داده‌ها از چندین منبع به کمک بصری سازی داده، یک بینش جامع از داده‌های سازمان به مدیران می‌دهد که تا حد زیادی در وقت مدیران صرفه‌جویی خواهد کرد.

گزارش گیری لحظه‌ای با داشبوردهای سلف سرویس تارت

امکان دیگری در داشبورد سلف سرویس تارت که احتمالا برایتان جذاب است، داده‌های Realtime (در لحظه) هستند که به سرعت شما را از وضعیت تجاری کسب و کارتان، ترندهای روز بازار و تغییر رفتار مشتری آگاه می‌کند. طبیعتا آگاهی سریع‌تر از مشکلات احتمالی پیش رو، در تصمیم‌گیری‌های مدیران سازمان‌ها تاثیر به‌سزایی دارد.

از طرف دیگر نرم افزار امکان بصری سازی با کشیدن و رها کردن (Drag & Drop) تجزیه و تحلیل داده ها را ساده می‌کند و به کاربران غیر متخصص اجازه می‌دهد تا به سرعت داده‌ها را به بینش‌های عملی و گزارش‌های تصویری کارآمد تبدیل کنند. رابط تارت ایجاد گزارش‌های جذاب را تسهیل می کند و درک داده‌ها و ارتباطات را بهبود می‌بخشد. این امر وابستگی به تیم های تخصصی برنامه‌نویسی را کاهش می دهد و تجزیه و تحلیل سلف سرویس را دسترس‌پذیرتر می‌کند.

تارت با ۶ گام ساده در بصری‌ سازی داده‌های کسب و کار به شما کمک می‌کند

جمع‌آوری و مرتب‌سازی داده‌ها

فراهم کردن و معرفی منابع داده‌ها با شما، خواندن و پردازش کردن و تبدیل داده‌ها به یک مدل نمایش بصری، با تارت. تارت بر اساس نوع کسب و کار شما، کاربردی‌ترین مدل داده‌ای را با قدرت پردازش متناسب با حجم داده‌ها، ارائه می‌دهد.

تعریف شاخص‌های کسب و کار بر اساس داده‌ها

قرار است با تارت بتوانید تصمیم‌گیری مبتنی بر داده داشته باشید. این مدل از تصمیم‌گیری نیاز به شاخص‌های برآمده از تحلیل داده دارد. تارت برای تعریف چنین شاخص‌هایی در کنار شماست.

ارائه داشبورد مدیریتی

پس از تعریف شاخص‌ها و گردآوری داده‌ها، داستان کسب و کار شما در قالب نمودارها و با مدل بصری ‌سازی داده تارت شروع می‌شود. شاخص‌های عملکرد و میزان پیشرفت و اثرگذاری‌شان را به راحتی ببینید و در راستای تصمیم‌گیری مبتنی بر داده استفاده کنید.

خدمات و پشتیبانی

پس از ورود داده‌ها و ساخته شدن داشبوردها، مدیریت و به‌روزرسانی داده‌ها و داشبوردهاست که کیفیت کارکرد هوش کسب و کار شما را تضمین می‌کند. برای مدیریت حرفه‌ای و هماهنگ با کسب و کارتان، تیم پشتیبانی تارت در کنار شماست.

به‌روزرسانی دانش و خدمات

رشد داشبورد سلف سرویس کسب و کار شما محدود به ابزارهای تارت نخواهد بود. تارت بر اساس نیازمندی هر کسب و کار، ایجاد سرویس جدید یا افزودن ویژگی جدید به نرم افزار را در برنامه خود قرار می‌دهد.

همراهی طولانی مدت و دوطرفه

تیم استقرار و آموزش تارت به‌عنوان یک مشاور بلندمدت در کنار شماست تا این راه حل هوشمند منجر به رشد و پیشرفت کسب و کار شود. ارتباط تارت با مدیران سازمان‌ها یک ارتباط دوطرفه‌است. می‌توانید هوشمندسازی کسب و کارتان را با تارت آموزش ببینید و محصولات کاربردی بیشتری از تارت بخواهید.

ارائه دموی رایگان

تارت با داشبوردهای سلف سرویس، طعم شیرین کار با داده‌ها را به همه کسانی که به‌نوعی نیازمند گزارش‌گیری، تحلیل و نمایش حرفه‌ای گزارش‌ها هستند، نشان می‌دهد.

در این بین، مدیران ارشد سازمان‌ها که با حجم انبوهی از داده از طرف تمام تیم‌ها مواجهند، برای جلوگیری از گم شدن و بلااستفاده ماندن داده‌ها که ارزشمندترین دارایی سازمان هستند، نیاز بیشتری به هوش کسب و کار احساس می‌کنند.

تارت امکان دموی رایگان از داشبورد سلف سرویس خود را در اختیار علاقه‌مندان حوزه Business Intelligence و مدیران صنایع و سازمان‌ها قرار می‌دهد و پس از آشنایی اولیه با داشبورد، در ادامه مسیر همراه کاربران است. برای دریافت دمو رایگان تارت کلیک کنید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • Hojal
    Hojal | ۲ مرداد ۱۴۰۲

    تنها نرم افزار هوش کسب و کار (هوش تجاری / Business Intelligence) ایرانی با رابط کاربری فارسی که تمامی عملیاتهای داشبورد سلف سرویس (Self-service Dashboard) رو پشتیبانی میکنه، با استفاده ابزارهای بصری سازی (مصورسازی - data visualization) تمامی نیازهای یک داشبورد کامل رو میشه برطرف کرد

مطالب پیشنهادی