ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

رپورتاژ آگهی

آموزش صفر تا صد دوره های لینوکس به همراه مدرک معتبر و مشاوره تخصصی رایگان در خانه لینوکس ایران + یک جلسه رایگان

معرفی 17 دوره جامع لینوکس این بار در خانه لینوکس ایران ... این 17 دوره تخصصی لینوکس، همراه با بسیاری از دوره‌های تکمیلی دیگر، به صورت جامع، حرفه‌ای و پروژه‌ محور در حوزه‌های مختلفی از ...

واحد تبلیغات
نوشته شده توسط واحد تبلیغات | ۸ شهریور ۱۴۰۲ | ۱۴:۳۰

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

معرفی 17 دوره جامع لینوکس این بار در خانه لینوکس ایران ...

این 17 دوره تخصصی لینوکس، همراه با بسیاری از دوره‌های تکمیلی دیگر، به صورت جامع، حرفه‌ای و پروژه‌ محور در حوزه‌های مختلفی از جمله مدیریت لینوکس، شبکه، مجازی‌سازی، مدیریت کلاسترها و HA، سیستم‌های Embedded Linux، ساخت OS، درایورنویسی،  Automation و امنیت برگزار می‌گردند. خانه لینوکس با افتخار اعلام می‌کند که دوره های لینوکس را با کیفیت بالاتر از استاندارد جهانی، به صورت کاملاً پروژه‌ محور و با استفاده از اساتید مرجع، برگزار می‌نماید و غیر از انتقال دانش، بینش و تجربه را برای متخصصان و سازمان‌ها فراهم می‌سازد.

آموزش لینوکس

خانه لینوکس این دوره‌ها را به صورت جامع، عملیاتی و با سرفصل‌های بروز ارائه می‌نماید. ما همیشه در خانه لینوکس به دنبال ارائه بروزترین دوره ها و تکنولوژی ها به داخل کشور هستیم. پیشرو، با کیفیت و چندین قدم جلوتر از بقیه!

آموزش لینوکس

نقشه راه آموزش لینوکس

این نقشه راه آموزش لینوکس یا به اصلاح "رودمپ آموزش لینوکس"، نتیجه تجربه حاصل از برگزاری بیش از هزاران دوره تخصصی برای متخصصان شرکت های مختلف، از شرکت های کوچک داخلی تا بزرگترین شرکت های غول دنیاست!

بدون شک "نقشه راه لینوکس" خانه لینوکس ایران یکی از قویترین یا به جرعت می توان گفت که قویترین نقشه راه آموزش لینوکس دنیاست که نه تنها نقشه راه منسجم، جامع و حرفه ای است بلکه تمام دوره های تخصصی ذکر شده در این "نقشه راه لینوکس" در بالاترین سطح استانداردهای بین المللی به صورت کلاس عملیاتی و پروژه محور در خانه لینوکس برگزار می گردند و شما با بهترین اساتید لینوکس ایران و صاحب سبک در دنیا همراه خواهید شد و علاوه بر دانش، از بینش و تجربه آنها استفاده خواهید کرد.

همچنین در کنار دوره های ذکر شده در این "نقشه راه لینوکس" خیلی از دوره های تکمیلی دیگر در حوزه های مختلفی چون دواپس، شبکه و زیر ساخت، توسعه نرم افزار، امنیت، علم داده، IOT و خیلی از حوزه های دیگر ارائه می گردند تا در حوزه های خاص بتوان از لینوکس به عنوان زیر ساخت کل فناوری اطلاعات استفاده نمود.

آموزش دواپس

نقشه راه لینوکس آنیسا همواره در حال بروزرسانی است و با تکنولوژی‌های روز دنیا و نیازهای بازار مطابقت دارد، از این رو راهنمای شماست تا  مسیر آموزشی خود را پیدا کنید. از طریق این رودمپ معتبر، نگرانی‌ها کاهش یافته و از طوفان ذهنی دانشجویان جلوگیری خواهد شد. با این نقشه راه انسجام بالاتر و اثرپذیری بیشتر آموزش  و سرعت دسترسی به دوره‌های روز دنیا را تجربه خواهید کرد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی