ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

رپورتاژ آگهی

بازی ‌های افزایش سرعت عمل مفید برای فرزندان شما

 با انتخاب این اسباب بازی ها سرعت عمل کودک خود را افزایش دهید.

واحد تبلیغات
نوشته شده توسط واحد تبلیغات | ۷ آذر ۱۴۰۲ | ۱۷:۴۵

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

لگو ها و بازی های ساختنی با عث تقویت انگشتان و افزایش سرعت عمل می شوند

سرعت عمل بالا از عوامل موثر و ضروری جهت نیل به اهداف مختلف و موفقیت در تمام جنبه‌های زندگی است. داشتن سرعت عمل بالا در همه مراحل زندگی بسیار ضروری است. به این دلیل که این مهارت در هر کاری مهم است و فرد را به اهدافش نزدیک‌تر خواهد کرد. از درس خواندن، کار کردن، کار منزل، کار بیرون از خانه گرفته تا هر کار دیگری که تصورش را کنید.

برای تقویت سرعت عمل در امور، از گذشته‌های دور تاکنون راهکارها و روش‌های متفاوتی ارائه شده است. یکی از این راهکارها، شرکت در بازی‌های گروهی و رقابتی است. در صورتی که فرزندان شما در درس خواندن، انجام تکالیف و سایر امور محوله خود کند عمل می‌کنند، می‌توانید به کمک بازی‌های فکری رقابتی این مشکل را در آنها برطرف کنید. در این مقاله به معرفی موثرترین بردگیم‌های سرعتی و بازی‌ های افزایش سرعت عمل خواهیم پرداخت؛ پس تا پایان مقاله با ما باشید.

اگر شما والدین گرامی برای خرید بردگیم و بازی های گروهی به کمک نیاز دارید، پیشنهاد می کنیم راهنمای جامع اسباب بازی فکری را مطالعه فرمایید. در این راهنما اصلی ترین مسائلی که باید در هنگام خرید بازی، برای پسر بچه خود بدانید ذکر شده است.

بازی ‌های افزایش سرعت عمل

همانطور که در جریان هستید، بازی‌های فکری و آموزشی به جز سرگرم کردن افراد در گروه‌های سنی مختلف، مزایای آموزشی زیادی دارند. آنها مهارت‌های فکری، ذهنی، عاطفی، اجتماعی و حتی مهارت‌های فیزیکی مختلفی را در افراد تقویت می‌کنند. یکی از مزایای برجسته و غیر قابل انکار بازی‌های فکری، مخصوصا بازی‌های گروهی رقابتی، تقویت سرعت عمل است. البته منظور از سرعت عمل، داشتن سرعت در هر چیزی است، از سرعت تفکر و پردازش اطلاعات گرفته تا سرعت انجام امور مختلف.

برخی از بچه ها در بازی های رقابتی سرعت عمل بهتری خواند داشت.

مغز ما همیشه فعال است، حتی در هنگام خواب. با این حال، برخی فعالیت‌ها مغز را به روش‌های جدیدی درگیر می‌کنند که به طور بالقوه منجر به بهبود عملکردهای مختلفی، مثل سرعت عمل شوند. بردگیم‌ها و بازی های سرعتی نقش مهمی در تقویت سرعت پردازش اطلاعات و سرعت عمل ایفا می‌کنند.

بازی فکری برای تمام رده‌های سنی مناسب است. افرادی که قصد خرید این بازی‌ها را دارند می‌توانند رده سنی درج شده روی بازی را مشاهده کرده و براساس آن به خرید بپردازند. به عنوان مثال بازی‌های مناسب کودکان زیر 3 سال قطعات بزرگی دارند و مانع از بلعیدن توسط کودک می‌شوند.

مزایای بازی های افزایش سرعت عمل

انواع بازی فکری سرعتی، ​​مهارت‌هایی مثل پردازش اطلاعات و تجسم را در ما بهبود می‌دهند. همه ما کمابیش می‌دانیم که تسلط بخش مهمی از فعالیت‌ فکری است. اینکه مغز ما با چه سرعتی می‌تواند رویدادهای اطرافمان را پردازش کند، تعیین می‌کند که چقدر می‌توانیم به آن رویدادها واکنش نشان دهیم و آن‌ها را به خاطر بسپاریم و پاسخ مناسبی برای آن رویداد داشته باشیم. کارشناسان و روانشناسان  معتقدند که کلید بهبود سرعت پردازش، در ایجاد ارتباطات قوی‌تر در مغز ما نهفته است که به سیگنال‌های مغزی اجازه می‌دهد با سرعت بالاتری حرکت کنند. اگرچه بیشتر این نوع ارتباطات مغزی در دوران کودکی شکل می‌گیرند، اما می‌توانیم برای حفظ و حتی بهبود بالقوه سرعت پردازش مغز خود در سنین بالاتر از بازی‌های فکری کمک بگیریم. در ادامه لیستی از بهترین بازی سرعتی و هیجانی را معرفی کردیم.

بازی فکری دوئل

بردگیم دوئل تولید برند خورشید، یکی از بهترین و محبوب‌ترین بازی های افزایش سرعت عمل است. این بازی که مناسب رده سنی 5 سال به بالاست، در دو نسخه دونفره و چهارنفره تولید شده است. برنده شدن در بازی فکری دوئل نیازمند بهره‌گیری از مهارت‌هایی مثل سرعت عمل و دقت و تمرکز، به صورت همزمان است.

بازی فکری بدو بدو بستنی

بازی فکری بدو بدو بستنی یکی از بهترین محصولات آموزشی برای تقویت سرعت پردازش مغز و بهبود سرعت عمل کودکان و نوجوانان است. همانطور که از نام این بازی مشخص است، شما با یک بازی سرعتی و هیجانی رو به رو هستید! این بازی توسط گروه پاپارو در نسخه دو نفره و چهارنفره تولید شده است. بازی فکری بدو بدو بستنی به تقویت سرعت عمل کودکان در کار کردن با دستانشان کمک می‌کند.

بازی بزنگاه

بازی بزنگاه نیز یک بازی سرعتی و هیجانی پرطرفدار است که توسط برند مشهور و موفق بازیتا تولید شده است. این بازی مناسب گروه سنی بالای 5 سال است و به صورت دونفره تا نه نفره قابل اجراست. بازیکنان در بازی بزنگاه باید به محض دیدن دو کارتی که شبیه هم هستند، زنگ بازی را به صدا درآورند. همانطور که متوجه شدید، این بازی به تقویت ادراک بینایی، سرعت عمل و سرعت پردازش اطلاعات کمک شایانی می‌کند.

اسم و فامیل بازی

اسم و فامیل بازی یکی از بازی ‌های سرعتی مشهور و نوستالژیکی است که همه ما آن را تجربه کرده‌ایم. این بازی بدون شک یکی از بهترین بازیهای گروهی برای تقویت سرعت عمل محسوب می‌شد. خبر خوب اینکه گروه تولیدی دورهمی جواهری بازی فکری اسم و فامیل بازی را تولیدکرده است.

بازی های دورهمی باعث افزایش دقت و سرعت عمل می شوند.

این محصول نسخه پیشرفته‌تر بازی نوستالژیک اسم و فامیل است و برند دورهمی جواهری سعی کرده امکانات جالب‌تری به بازی اضافه کند تا تکرارپذیری و هیجان بازی بیشتر شود. اگر به دنبال تقویت سرعت پردازش اطلاعات مغزی خود و فرزندتان هستید، این محصول را انتخاب کنید.

بازی فکری بی درنگ

برند بازیتا یکی از بزرگترین برندهای تولید کننده بازی‌های فکری و آموزشی است که در تولید محصولات خود توجه زیادی به تقویت و بهبود سرعت عمل و سرعت پردازش مغز دارد. یکی از مشهورترین بازی‌ های افزایش سرعت عمل این برند، بازی فکری بی درنگ است. همانطور که از نام آن مشخص است، بی درنگ یک بازی سرعتی و هیجانی گروهی است. این بازی مناسب رده سنی بالای 5 سال است و به صورت دو تا چهارنفره بازی می‌شود. در بی درنگ، بازیکن باید زودتر از رقبا هفت کارت را به گونه‌ای کنار هم بگذارد، که کارتهایی که کنار هم هستند، وجه اشتراکی با هم داشته باشند. بازیکنی که این کار را زودتر انجام دهد، باید زنگ را به صدا درآورد.

انواع بازی های تیزبین

در صورتی که طرفدار بازی های کارتی دورهمی هستید، حتما با مجموعه بازی های تیزبین آشنا هستید. به جرات می‌توان گفت که بازی های تیزبین یکی از بهترین بازی های سرعتی برای کودکان هستند. مجموعه بازی های فکری تیزبین نیز از تولیدات پرفروش گروه تولیدی بازیتا است. این بازی‌ها که معمولا مناسب گروه سنی بالای سه ساله هستند، به صورت دونفره یا گروهی قابل اجرا می‌باشند. بازی تیزبین اعداد و اشکال، بازی فکری تیزبین الفبای انگلیسی، بازی فکری تیزبین ایران، بازی فکری تیزبین حیوانات، تیزبین کلمات انگلیسی و بازی تیزبین (اصلی) جز تولیدات برند بازیتا هستند که علاوه بر تقویت سرعت عمل و سرعت پردازش مغز کودکان، هر کدام از آنها مهارت‌های مختلفی را به صورت جداگانه تقویت می‌کنند.

مطلب فوق بر گرفته از وبسایت کودک پلاس؛ مرجع خرید انواع اسباب بازی پسرانه و دخترانه به آدرس https://koodakplus.com/ می باشد.

اینستاگرام: koodakplus
ایمیل: info@koodakplus.com
شماره تماس: 09177242254
تاریخ: 06/09/1402

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی