ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

رپورتاژ آگهی

گوشی سامسونگ بدون گارانتی را کجا تعمیر کنیم؟

خیلی ها فکر می‌کنند که گوشی سامسونگ بدون گارانتی دیگر تعمیر نمی‌شود یا اگر تعمیر می‌شود، هزینه بسیار زیادی دارد. البته که این باور تا حدودی درست است. به هر حال تعمیر گوشی بدون گارانتی ...

واحد تبلیغات
نوشته شده توسط واحد تبلیغات | ۲ اسفند ۱۴۰۲ | ۱۷:۴۵

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

خیلی ها فکر می‌کنند که گوشی سامسونگ بدون گارانتی دیگر تعمیر نمی‌شود یا اگر تعمیر می‌شود، هزینه بسیار زیادی دارد. البته که این باور تا حدودی درست است. به هر حال تعمیر گوشی بدون گارانتی سامسونگ هزینه‌های خاص خودش را دارد. هزینه‌هایی که به عنوان جایگزینی قطعات و هزینه تعمیرات از مشتری دریافت می‌شوند. به همین دلیل خرید گوشی بدون گارانتی سامسونگ برای خیلی‌ها خوشایند نیست. چرا که گوشی بدون گارانتی درصورتی که خراب شود، هزینه‌ای را روی دست مشتری می‌گذارد.

گوشی بدون گارانتی سامسونگ نگرانی ندارد

حالا اگر به هر دلیلی بخواهید گوشی سامسونگ بدون گارانتی را تعمیر کنید، باید به مرکزی بسیار معتبر مراجعه کنید. مرکزی که از قطعات اصلی در تعمیر گوشی بدون گارانتی سامسونگ استفاده کند. البته اگر بتوانید مرکزی را پیدا کنید که گوشی سامسونگ بدون گارانتی تعمیر می‌کند و روی خدمات خودش ضمانت هم ارائه کند، کار راحت‌تری را در پیش خواهید داشت.

کسری پارس یکی از معتبرترین مراکز تعمیر گوشی سامسونگ بدون گارانتی است. این شرکت با استفاده از قطعات اورجینال گوشی بدون گارانتی سامسونگ را تعمیر می‌کند و حتی روی خدماتی که ارائه می‌کند، ضمانت هم به مشتری می‌دهد. در واقع اگر در طول مدت زمان ضمانت کسری پارس گوشی دوباره خراب شد، تعمیر مجدد بدون هزینه انجام می‌شود. این ویژگی کسری پارس را به نمایندگی تعمیرات گوشی سامسونگ تبدیل کرده است.

گارانتی هیچ وقت تمام نمی‌شود

خدمت دیگری که کسری پارس ارائه می‌کند، فروش گارانتی برای گوشی سامسونگ بدون گارانتی است. اگر گارانتی گوشی شما به پایان رسیده، کسری پارس می‌تواند دوباره گوشی شما را گارانتی کند. فروش گارانتی توسط کسری پارس برای بسیاری از کاربرانی که گارانتی گوشی خودشان به پایان رسیده، بسیار جذاب است. گوشی بدون گارانتی سامسونگ مهم نیست چه مدلی باشد. چه مدل پرچم‌دار باشد و چه مدل‌های میان‌رده و حتی ارزان قیمت سامسونگ، می‌توانند از خدمات فروش گارانتی استفاده کنند.

پس در زمان به پایان رسیدن گارانتی گوشی خود نگران نشوید. می‌توانید گارانتی گوشی خودتان را با مراجعه به کسری پارس تمدید کنید.  همچنین این خدمات باعث شده که خیلی ها دیگر نگران خرید گوشی بدون گارانتی سامسونگ نباشند. می‌توانید گوشی بدون گارانتی سامسونگ را به کسری پارس بیاورید و آن را گارانتی کنید. قیمت گارانتی گوشی کاملا وابسته به مدل و قیمت گوشی شما خواهد بود که می‌توانید از طریق همین لینک بالا آنرا بررسی کنید.

گوشی بدون گارانتی سامسونگ شما نیاز به هر سرویس و خدماتی داشته باشد، می‌توانید در کسری پارس آن‌ها را دریافت کنید. تعمیرات گوشی سامسونگ با کیفیت بالایی در این مرکز انجام می‌شود. تمام خدمات کسری پارس شامل ضمانت می‌شوند و از آنجایی که تعمیرات با استفاده از قطعات اصلی سامسونگ انجام می‌شوند، ماندگاری این قطعات و تعمیرات بسیار بالا است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی