ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

رپورتاژ آگهی

شما دعوتید: «چهارمین رویداد دورهمی استارتاپی دیموند»

شتابدهنده دیموند برگزار می‌کند؛ چهارمین رویداد دورهمی استارتاپی دیموند با حضور مهندس برجسته و صادرکننده نمونه کشوری؛ «محمد رضا انصاری» روز ۲۰ اسفند، ساعت ۱۷ تا ۲۰ رویدادی در دانشکده مدیریت تهران برگزار می‌شود که ...

واحد تبلیغات
نوشته شده توسط واحد تبلیغات | ۱۴ اسفند ۱۴۰۲ | ۱۵:۴۵

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

شتابدهنده دیموند برگزار می‌کند؛ چهارمین رویداد دورهمی استارتاپی دیموند با حضور مهندس برجسته و صادرکننده نمونه کشوری؛ «محمد رضا انصاری»

روز ۲۰ اسفند، ساعت ۱۷ تا ۲۰ رویدادی در دانشکده مدیریت تهران برگزار می‌شود که جذابیت بسیاری برای تیم‌های استارتاپی، و کسب و کارهای نوپا دارد.

محمد رضا انصاری ، رییس هیئت مدیره هلدینگ پرآوازه کیسون به عنوان سخنران اصلی یا همان Main Event ماجرا در این رویداد خواهد بود تا از نگفته‌های عالم سرمایه‌گذاری و سرمایه‌پذیری بگوید. این رویداد با اجرا و کارشناسی امیرحسین ثقه الاسلامی موسس رشدینو برگزار می شود و شامل یک پنل با حضور حامد تاج الدین مدیرعامل آچاره و علی سنگینیان معاون سرمایه گذاری گروه کیسون خواهد بود.

برای ثبت نام در این رویداد می‌توانید از اینجا شروع کنید:

لینک ثبت نام
https://evand.com/events/devent4

دورهمی استارتاپی به همت شتابدهنده دیموند برگزار می‌شود. دیموند از سال ١٣٩٣ با هدف کمک به رشد کسب و کارهای نوپا، فعالیت خود را آغاز کرد. فعالیت اصلی دیموند، ارائه خدمات شامل آموزش، فضای کار اشتراکی، منتورشیپ، خدمات زیرساختی و ایجاد فضای رشد تیم های نوپا، در دوره شتابدهی و پیش شتابدهی است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی