ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

آیپد اپل
تبلت

اپل ظاهراً می‌خواهد جهت لوگوی خود را در آیپدهای آینده تغییر دهد

احتمالاً لوگوی اپل در پنل پشتی آیپدهای آینده به‌جای چیدمان عمودی فعلی، به‌صورت افقی قرار می‌گیرد.

تینا پورشاهید
نوشته شده توسط تینا پورشاهید | ۸ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۳:۳۰

اپل ظاهراً می‌خواهد چینش لوگوی خود را در پنل پشتی آیپدهای آینده تغییر دهد. در این صورت احتمالاً لوگوی اپل در پنل پشتی آیپدهای آینده به‌جای چیدمان عمودی فعلی، به‌صورت افقی قرار می‌گیرد.

باتوجه به اینکه کاربران بیشتر آیپد را به‌صورت افقی قرار می‌دهند و از آن استفاده می‌کنند، به‌نظر می‌رسد این شرکت تصمیم گرفته است چینش قرارگیری لوگوی خود را در پنل پشتی آیپدها تغییر دهد. در این صورت لوگوی اپل برای حالت افقی تنظیم می‌شود.

تغییر جهت احتمالی لوگوی اپل در پنل پشتی آیپدهای آینده

وب‌سایت فرانسوی Numerama با سه کارمند ارشد اپل درباره مدل‌های جدید آیپد پرو که اوایل ماه جاری میلادی معرفی شدند، مصاحبه کرد. باوجودی که در این مصاحبه جزئیات جدیدی مطرح نشد، اما به یک تغییر احتمالی در آیپدهای آینده اشاره شد. به‌نظر می‌رسد اپل قصد دارد لوگوی خود را در پنل پشتی آیپدها در جهت افقی قرار دهد.

درحال‌حاضر لوگوی اپل در پشت آیپدها در جهت عمودی قرار گرفته است. این درحالی است که کاربران از آیپدها اغلب در جهت افقی استفاده می‌کنند، در نتیجه لوگوی اپل به‌خوبی نمایش داده نمی‌شود. حالا اپل ظاهراً می‌‌خواهد این وضعیت را اصلاح کند.

«مولی اندرسون» طراح محصول اپل به ‌این موضوع اشاره کرده است که احتمال دارد جهت لوگو اپل در پشت آیپدهای آینده تغییر وضعیت بدهد و به‌صورت افقی تعبیه شود تا وقتی از مقابل به دستگاه نگاه می‌کنیم، جهت لوگو به‌درستی دیده شود.

وی به این موضوع اشاره کرده است که وقتی کاربران در بیشتر مواقع دستگاه را به‌صورت افقی مورد استفاده قرار می‌دهند، از نگاه ناظر بیرونی، لوگوی اپل در پشت دستگاه به‌‌صورت درستی دیده نمی‌شود. در نتیجه بهتر است این وضعیت تغییر کند و به‌جای اینکه لوگو در حالت عمودی پشت دستگاه قرار گیرد، چیدمان آن افقی باشد، تا وقتی فردی از مقابل دستگاه را می‌بیند با منظره زیباتری مواجه شود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی