ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

جایزه ویژه همراه اول به فعال کنندگان سیم کارت‌های اعتباری خاموش

همراه اول به فعال کنندگان سیم کارت‌های اعتباری خاموش جایزه می دهد. به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، سیم‌کارت‌های خاموش و غیرفعالی که بیش از سه ماه از عدم کارکرد آنها می‌گذرد، ...

آرش پارساپور
نوشته شده توسط آرش پارساپور | ۲ شهریور ۱۳۹۹ | ۰۹:۵۶

همراه اول به فعال کنندگان سیم کارت‌های اعتباری خاموش جایزه می دهد.

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، سیم‌کارت‌های خاموش و غیرفعالی که بیش از سه ماه از عدم کارکرد آنها می‌گذرد، در صورت روشن نشدن و فعال نشدن آنها بر اساس مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در فرایند سلب امتیاز همراه اول قرار خواهند گرفت. به بیانی ساده‌تر سیم‌کارت‌هایی که بیش از ۳ ماه خاموش بودند، مالکیت‌شان از دست صاحبین فعلی آنها خارج خواهد شد و امکان فروش مجدد همان سیم کارت با همان شماره به شخص دیگری برای همراه اول میسر خواهد بود.

همراه اول برای تشویق کاربرانی که سیم‌کارت‌های خاموشی در چند ماه اخیر داشته‌اند، ضمن اعلام هشدارهایی که پیش از این از سوی اپراتور اول منتشر شده بود، جایزه‌ای نیز برای این دسته از مشترکین خود در نظر گرفته است. بر اساس آنچه همراه اول اعلام کرده، مشترکین این اپراتور با روشن کردن سیم کارت اعتباری غیرفعال خود (سیم کارتی که بیش از سه ماه خاموش بوده است) یک جایزه ویژه دریافت می‌کنند. همراه اول جزییات این جایزه را هنوز مشخص نکرده ولی آنطور که به نظر می‌رسد، این جایزه حول محور ویژگی‌های ارتباطاتی نظیر بسته‌های مکالمه و اینترنت و یا شارژ اعتباری خواهد بود.

همراه اول در بیانیه اخیر خود تاکید کرده دریافت جایزه پس از روشن کردن سیم کارت با شماره گیری کد دستوری «ستاره ١٠ ستاره ٣٣٢ مربع» امکان پذیر خواهد بود.

گفتنیست برای استعلام تعداد سیم‌کارت‌هایی که به نام شخص شما در شبکه سیار کشور ثبت شده می‌توانید از راهکار ساده‌ای که وزارت ارتباطات از طریق بستر پیامک میسر ساخته بهره‌مند شوید. شما می‌توانید با ارسال شماره ملی خود به سرشماره 3000150 فهرست سیم‌کارتهای به نام خودتان را دریافت کنید و در صورت داشتن سیم کارت همراه اولی که آن را فراموش کرده بودید، از طریق پشتیبانی این اپراتور، نسبت به فعالسازی و عدم سوزاندن خط همراه اول خود اقدام نمایید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • noisymind
    noisymind | ۲ شهریور ۱۳۹۹

    ببخشید مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات غیر قانونی نیست؟! من وقتی یک سیم کارتی رو پول دادم و خریدم و مالکش شدم ، حالا به هر دلیلی چند ماه خاموش باشه باید دوباره به یک نفر دیگه بفروشند؟! پس پولی که من بابتش اون زمان دادم چی؟!!!

مطالب پیشنهادی