ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تیم کوک
تکنولوژی

مدیرعامل اپل شبکه اجتماعی ایکس را به میدان اصلی اینترنت تشبیه کرد

تیم کوک در توجیه نمایش تبلیغات اپل در ایکس گفت این شبکه اجتماعی مکان مهمی است و نقشی شبیه به میدان اصلی اینترنت دارد.

«تیم کوک»، مدیرعامل اپل، پس از معرفی سری آیفون 15 در مراسم Wonderlust هفته گذشته، در برنامه‌ای در شبکه CBS آمریکا حاضر شد و درباره موضوعات مختلفی ازجمله جنجال‌های ایکس (توییتر سابق) و تداوم نمایش تبلیغات اپل در پلتفرم ایلان ماسک صحبت کرد.

تیم کوک این هفته در برنامه CBS Sunday Morning حاضر شد و درباره موضوعات مختلفی از محیط‌زیست گرفته تا اپل ویژن پرو و فعالیت در ایکس صحبت کرد. او در بخشی از این گفت‌وگو درباره برابری حرف زد و بحث از آنجا به شبکه اجتماعی ایلان ماسک رسید. مجری برنامه از کوک پرسید با توجه به ادعاهایی که درباره انتشار محتواهای یهود‌ستیزانه در ایکس مطرح می‌شود، آیا اپل تجدیدنظر درباره نمایش تبلیغات در این پلتفرم را در نظر ندارد؟ کوک گفت:

«این مسئله چیزی است که ما هم از خودمان می‌پرسیم. به‌طور کلی، نظر من این است که توییتر دارایی مهمی است. این ایده را دوست دارم که چنین پلتفرمی برای گفت‌وگو وجود دارد و آنجا یک جور میدان مرکزی برای اظهارنظر است. البته آنجا چیزهایی هم وجود دارد که دوستشان ندارم.»

او در ادامه اعلام کرد که یهودستیزی منزجرکننده است و نباید جایی برای آن وجود داشته باشد. او توضیح داد که اپل دائماً در‌حال ارزیابی شرایط برای ادامه فعالیت در ایکس است و به این کار ادامه می‌دهد.

مدیرعامل اپل: هدست ویژن پرو طبق برنامه پیش می‌رود

مدیرعامل اپل در بخش دیگری از این مصاحبه در پاسخ به این سؤال که آیا فرایند تولید هدست ویژن پرو دچار مشکل شده است یا خیر، گفت همه‌چیز طبق برنامه پیش می‌رود و او به‌طور مرتب درحال استفاده از این دستگاه است. البته کوک تأیید کرد که پیچیدگی‌های تولید این محصول فراتر از آیفون‌ها بوده است.

کوک همچنین درباره سیاست‌های محیط‌زیستی اپل صحبت کرد و یکی از مزارع خورشیدی این شرکت را در این برنامه نشان داد. اپل در مراسم Wonderlust برای اولین‌بار از یک اپل واچ با برچسب کربن خنثی رونمایی کرد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • peyman17
    peyman17 | ۲۷ شهریور ۱۴۰۲

    شبکه cbs از تیم کوک در مورد تجدید نظر در دادن تبلیغات به ایکس سوال کرد مطرح کردن همین موضوع خودش نشون میده چقدر علیه ایلان ماسک و ایکس در مدیا اساسا متمایل به چپ افراطی غرب جبهه گرفته میشه
    میگن ما طرفدار آزادی بیان هستیم ولی مخالف نفرت پراکنی هستیم درواقع نفرت پراکنی برچسبی هست که به محتوای ناقض افکار چپ زده میشه

مطالب پیشنهادی