ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

 بزرگ‌ترین حراج سال دیجی‌کالا از فردا آغاز می‌شود: تحویل سفارش در یک روز

ظرفیت تحویل دیجی‌کالا در این مدت تا 4400 سفارش در یک روز افزایش خواهد یافت.

مجتبی آستانه
نوشته شده توسط مجتبی آستانه | ۳۰ آبان ۱۴۰۲ | ۱۵:۱۰

بزرگترین حراج سال دیجی‌کالا با نام «جمعه سیاه» یا همان بلک‌فرایدی آغاز می‌شود. مشتریان دیجی‌کالا از اول تا هفتم آذر ماه می‌توانند در پویش خرید با تخفیف‌های شگفت‌انگیز این فروشگاه شرکت کنند. پیش‌بینی می‌شود در این بازه زمانی، حجم سفارشات در این فروشگاه بزرگ آنلاین، دو برابر شود. در همین راستا، دیجی‌کالا اعلام کرده است که ظرفیت دریافت سفارش از فروشنده‌ها را نیز دو برابر کرده است.

به گزارش دیجیاتو و به نقل از روابط عمومی دیجی‌کالا، شیوه‌های دریافت سفارش از فروشنده‌ها در این فروشگاه، در سه مسیر تعریف می‌شود. مسیر اول، مراجعه حضوری فروشنده‌ها به مراکز دیجی‌کالا است. مسیر دوم  از خودروهایی که در سطح شهر تردد می‌کنند، می‌گذرد. این خودروها برای دریافت سفارش‌ها در بازه‌های زمانی مشخص برای دریافت و تحویل سفارش مراجعه می‌کنند. مسیر سوم اما سرویس فرست مایل (first mile) نام دارد که مراجعه به محل فروشنده توسط دیجی‌کالا، در این گزینه، انجام می‌شود.

افزایش ظرفیت تحویل تا 4400 سفارش در یک روز

برای مدیریت سفارش‌ها، در هفته بلک‌فرایدی، روزهای جمعه هم به جدول زمانی دریافت سفارش از فروشنده‌‌ها اضافه شده است تا فاصله زمانی بین دریافت سفارش و تحویل سفارش در ایام بزرگ‌ترین حراج سال دیجی‌کالا، کوتاه‌تر شود. در همین راستا، ظرفیت سفارش‌های مشتریان در یک هفته مورد بحث برای سرویس «تحویل همان روز» و «تحویل روز بعد» به طور قابل توجهی افزایش پیدا خواهد کرد .

در تهران، دیجی‌کالا ظرفیت استفاده از سرویس تحویل همان روز را تا 4400 سفارش افزایش داده است. در واقع این فروشگاه آنلاین می‌تواند 4 هزار و 400 سفارش را در یک روز به ثبت رسانده و همه آن‌‌ها را در همان روز به مشتریان خود تحویل دهد. همچنین در مورد شهر کرج این عدد (سرویس تحویل کالا در همان روز)  به 600 سفارش در روز رسیده است. 

البته افزایش ظرفیت تحویل و دریافت به استان تهران خلاصه نمی‌شود و سرویس «تحویل روز بعد» در اصفهان به 200 سفارش در روز افزایش پیدا کرده است. 

گفتنی است سفارش‌هایی که تا قبل از ساعت ۱۸ در این ایام ثبت شوند، در دسته «تحویل همان روز» قرار می‌گیرند و در غیر این صورت ارسال آن‌ها احتمالا به روز بعد موکول می‌شود. همچنین در شهر اصفهان، سفارش‌هایی که تا پیش از ساعت 23 شب، نهایی شوند، فردای همان روز به دست مشتریان دیجی‌کالا در اصفهان خواهند رسید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی