ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

چگونه تمدید خودکار بسته اینترنت ایرانسل را لغو کنیم؟

مشترکان اپراتور ایرانسل می‌توانند به چند روش، تمدید خودکار بسته اینترنت ایرانسل خود را لغو کنند.

تحریریه دیجیاتو
نوشته شده توسط تحریریه دیجیاتو | ۱۲ تیر ۱۴۰۱ | ۲۰:۱۵

اگرچه تمدید خودکار بسته اینترنت یک مزیت به حساب می‌آید اما گاه مواردی پیش می‌آید که نیاز به لغو تمدید خودکار بسته اینترنت ایرانسل هم حس می‌شود. مشترکان اپراتور ایرانسل می‌توانند به چند روش، تمدید خودکار بسته اینترنت ایرانسل خود را لغو کنند. روش‌هایی مثل استفاده از کد لغو تمدید خودکار اینترنت ایرانسل و یا فعالسازی لغو خودکار اینترنت ایرانسل از جمله این موارد است. در ادامه با آموزش لغو تمدید خودکار ایرانسل همراه دیجیاتو باشید.

در حال حاضر برخی از بسته‌های هفتگی، 15 روزه و ماهانه که از طریق اپلیکیشن ایرانسل‌من یا شماره‌گیری کد #5*555* خریداری می‌شوند دارای قابلیت «تمدید خودکار» هستند. همچنین در صورت خرید بیش از یک بسته اینترنت ایرانسل، تمدید خودکار در مورد آخرین بسته خریداری شده اتفاق می‌افتد.

گفتنیست بسته‌هایی که از طریق وب‌سایت یا شماره‌گیری #7* خریداری می‌شوند این قابلیت را ندارند. سوال اصلی کاربران در اینجا اما این است که چگونه لغو خودکار اینترنت ایرانسل انجام می‌گردد؟

آن طور که در سایت ایرانسل آمده است، بسته‌های کمتر از 500مگابایت با پایان انقضای بسته به طور خودکار تمدید می‌شوند. اما بسته‌های 500 مگابایتی و بیشتر، زمانی به طور خودکار تمدید می‌شوند که باقیمانده حجم بسته به 50 مگابایت رسیده یا زمان انقضای بسته پایان یابد. در این بین کاربرانی هستند که نیازی به ویژگی مذکور ندارند و ترجیح آن‌ها بر لغو بسته خودکار ایرانسل است.

لغو تمدید خودکار بسته اینترنت ایرانسل با کد دستوری

مشترکانی که تمایل به تمدید خودکار بسته اینترنت ایرانسل ندارند، می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری لغو تمدید خودکار ایرانسل #9*5*555* این قابلیت را لغو کنند. در واقع استفاده از کد دستوری لغو تمدید خودکار ایرانسل یکی از آسان‌ترین اقدام‌ها برای لغو تمدید خودکار اینترنت ایرانسل است.

لغو تمدید خودکار اینترنت ایرانسل

پس از شماره‌گیری این کد لغو تمدید بسته ایرانسل، تمام بسته‌های اینترنتی شما که قابلیت تمدید خودکار دارند، قابل مشاهده است و می‌توانید آن‌ها را به راحتی لغو کنید.

در صورتی که بسته اینترنت با قابلیت تمدید خودکار نداشته باشید، پیغامی مبنی بر اینکه «در لیست شما بسته افزایشی با قابلیت تمدید خودکار وجود ندارد» نمایش داده خواهد شد.

استفاده از ایرانسل من برای لغو تمدید بسته ایرانسل

یکی دیگر از روش‌های لغو تمدید خودکار بسته اینترنت، مراجعه به اپلیکیشن «ایرانسل من» است. در صورتی که بسته اینترنت با تمدید خودکار داشته باشید، از صفحه جزئیات اینترنت خود می‌توانید آن را غیرفعال کنید. در این روش نیازی به استفاده از کد لغو تمدید بسته ایرانسل و یا راه‌اندازی لغو تمدید خودکار اینترنت ایرانسل نیست.

لغو تمدید اینترنت ایرانسل من

پس از ورود به اپلیکیشن ایرانسل من روی گزینه اینترنت بزنید. در صفحه جدید در صورتی که بسته شما دارای تمدید خودکار باشد، امکان غیرفعالسازی آن نمایش داده شده و می‌توانید آن را لغو کنید.

اگر هیچکدام از این روش‌ها جواب نداد، با سامانه اطلاع‌رسانی اینترنت به شماره 700 تماس بگیرید و از پشتیبانی بخواهید تا تمدید خودکار اینترنت شما را لغو کند. البته این روش کمی زمان‌بر بوده اما کار شما را راه خواهد انداخت و دیگر با خطاهای احتمالی که ممکن است در روش شماره‌گیری کد یا مراجعه به ایرانسل من رو به رو شوید، خبری نخواهد بود.

سوالات متداول کاربران پیرامون لغو خودکار اینترنت ایرانسل و کد لغو تمدید اینترنت ایرانسل

کدام یک از بسته‌های اینترنت ایرانسل دارای قابلیت تمدید خودکار هستند؟

در حال حاضر برخی از بسته‌های هفتگی، 15 روزه و ماهانه که از طریق اپلیکیشن ایرانسل‌من یا شماره‌گیری کد لغو تمدید خودکار اینترنت #5*555* خریداری می‌شوند، دارای قابلیت «تمدید خودکار» هستند.

اگر بیشتر از یک بسته فعال داشته باشیم، کدام یک تمدید خواهد شد؟

در صورت خرید بیش از یک بسته اینترنت ایرانسل، تمدید خودکار در مورد آخرین بسته خریداری شده اتفاق می‌افتد.

لغو بسته خودکار فعال ایرانسل از طریق چه کدی امکان‌پذیر است؟

با کد دستوری لغو تمدید خودکار ایرانسل #9*5*555* می‌توانید لغو بسته خودکار ایرانسل را انجام دهید.

برای لغو خودکار اینترنت ایرانسل چه روش‌هایی وجود دارد؟

به جز کد لغو تمدید بسته ایرانسل، می‌توانید از اپلیکیشن ایرانسل من برای لغو بسته خودکار ایرانسل اقدام کنید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی