ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

با دیجی‌کالا «لبخند به خانه می‌رسد»

دیجی‌کالا از ۱۵ اسفندماه با شعار جدیدی به مخاطبانش معرفی می‌شود.

تحریریه دیجیاتو
نوشته شده توسط تحریریه دیجیاتو | ۱۶ اسفند ۱۴۰۲ | ۱۴:۰۹

دیجی‌کالا، بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی ایران، از ۱۵ اسفندماه خود را با شعاری تازه به مخاطبانش معرفی می‌کند؛ شعاری که خبر از تغییرات جدیدی می‌دهد که این برند ملی در استراتژی‌های ارتباطی خود درپیش گرفته است. شعار تازه دیجی‌کالا، یعنی «لبخند به خانه می‌رسد»، بازتابی از هویت و مرام این برند است که طی ۱۷ سال گذشته درصدد پیاده‌سازی آن بوده است.

دیجی‌کالا در این سال‌ها صرفاً درپی ایجاد فضای مناسب برای خرید آنلاین کاربرانش نبوده، بلکه تلاش کرده است تا در هر جنبه از کسب‌وکار و در ارتباطاتش با مشتریان، رضایت‌خاطر بیشتری برای آنان فراهم کند؛ رضایت‌خاطری که خود را در لبخندی که بر لب مخاطبان می‌نشیند، نمایان می‌کند؛ همان لبخندی که همیشه در لوگوی دیجی‌کالا نیز حضور داشته است.

«لبخند به خانه می‌رسد» با توجه به جان و جوهره برند دیجی‌کالا و تغییرات تازه در استراتژی‌های آن انتخاب شده است. شعار دیجی‌کالا پیش‌ازاین «بررسی، انتخاب و خرید آنلاین» بود، اما این شعار تازه علاوه بر تأثیر گرم و خوشایندی که بر مخاطب می‌گذارد، هویت و داستان برند را به‌سادگی برای او روایت می‌کند. به‌نظر می‌رسد که در ادامه مسیری که با انتخاب این شعار آغاز شده است، باید منتظر تغییرات گسترده‌تری در استراتژی‌های ارتباطی دیجی‌کالا باشیم.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی