ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

افشای شیشه نمایشگر سری آیفون 15؛ حاشیه‌های باریک و جزیره پویا برای مدل‌های استاندارد

به‌نظر می‌رسد اپل می‌خواهد جزیره پویا را به تمام اعضای سری آیفون 15 بیاورد.

با وجودی که حدود 6 ماه تا زمان معرفی سری آیفون 15 باقی مانده است، اما حالا تصاویر و ویدیویی به اشتراک گذاشته شده‌اند که پنل جلویی این محصولات را به نمایش می‌گذارند. طبق آن‌ها، مدل‌های پرو به نمایشگر با حاشیه‌های باریک مجهز می‌شوند و تمام اعضای این خانواده شامل مدل استاندارد و پلاس از جزیره پویا بهره می‌برند.

ظاهراً آیفون 15 پرو و آیفون 15 پرو مکس با حاشیه‌های باریک‌تری در اطراف نمایشگر نسبت به نسل قبلی از راه می‌رسند. طبق ویدیوها و تصاویر منتشرشده، ظاهراً حاشیه‌های نمایشگر آیفون 15 و آیفون 15 پلاس تغییر چشمگیری نخواهند داشت و آیفون ۱۵ پرو و آیفون ۱۵ پرو مکس دارای حاشیه‌های باریک‌تری در اطراف نمایشگر خواهند بود.

انتظار می‌رود حاشیه‌های هر چهار مدل آیفون 15 شبیه به سری آیفون 11 در اطراف لبه‌ها کمی خمیده باشند.

جزیره پویا برای تمام اعضای خانواده آیفون 15

طبق ویدیوها و تصاویر، اپل امسال جزیره پویا یا داینامیک آیلند را به تمام اعضای سری آیفون 15 می‌آورد و این ویژگی دیگر محدود به مدل‌های پرو نخواهد بود. البته این موضوع به‌معنای کاهش فاصله میان مدل‌های استاندارد و پرو نخواهد بود.

اگر شایعات صحت داشته باشند، اپل امسال اختلاف‌ها را بیشتر از همیشه خواهد کرد. مدل‌های پرو احتمالاً به فریم تیتانیومی مجهز می‌شوند و همچنین دکمه‌های حالت جامد یا غیرمتحرک خواهند داشت. علاوه‌براین، این محصولات از 8 گیگابایت رم بهره خواهند برد و سرعت این رم نسبت به مدل‌های استاندارد و پلاس بیشتر خواهد بود.

اپل احتمالاً مانند سال‌های گذشته در اواخر شهریورماه از جدیدترین آیفون‌ها رونمایی خواهد کرد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی