ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

عیدی همراه اول با سبدی از محصولات دیجیتال

همراه اول برای نوروز ۱۴۰۳ هدیه‌های متنوعی را در نظر گرفته است

تحریریه دیجیاتو
نوشته شده توسط تحریریه دیجیاتو | ۲ فروردین ۱۴۰۳ | ۱۸:۳۰

همراه اول همانند سال‌های گذشته برای نوروز ۱۴۰۳ نیز پویش «عیدی اول» را با هدیه‌های متنوع در نظر گرفته است. «عیدی اول» مواردی مانند بسته‌های اعتبار، مکالمه و اینترنت و هچنین کد تخفیف و اعتبار سرویس‌های دیجیتال را شامل می‌شود.

روش دریافت عیدی همراه اول

تمام مشترکین همراه اول برای دریافت عیدی از این اپراتور با به‌روزرسانی اپلیکیشن «همراه من» می‌توانند وارد بخش «طرح‌های تشویقی» شده و گزینه «عیدی ۱۴۰۳» را انتخاب کنند. در این بخش دو گردونه برای «بسته و اعتبار» و «خدمات زندگی دیجیتال» وجود دارد که با گرداندن آنها می‌توانید عیدی بگیرید.

محتویات عیدی «بسته و اعتبار» شامل «اعتبار مکالمه داخل شبکه ۱۰، ۲۰، ۵۰ یا ۱۰۰ هزار تومانی»، «بسته‌های یک ساعته، دو ساعته و دو روز مکالمه نامحدود داخل شبکه» و «بسته‌های یک گیگابایت، دو گیگابایت و دو روز اینترنت نامحدود» می‌شود. البته توجه داشته باشید که مهلت استفاده از این موارد فقط ۲ روز خواهد بود.

محتویات بسته عیدی «خدمات زندگی دیجیتال» که کدهای تخفیف و اعتبار سرویس‌های دیجیتال را به شما هدیه می‌دهد، شامل سرویس‌های دیجیتال ابر همراهی، آکادمی همراه، خانومی، دیجی‌کالا، پینکت، آی‌بیمه، نت‌باکس، اکالا، فیدیبو و فروشگاه اینترنتی همراه اول می‌شود.

بازه زمانی عیدی همراه اول

طرح «عیدی اول» همراه اول برای نوروز ۱۴۰۳ از ۱ فروردین تا ۱۰ فروردین ۱۴۰۳ برقرار است. برای دریافت عیدی باید سیم‌کارت همراه اول شما فعال باشد و اپلیکیشن «همراه من» را به آخرین نسخه به‌روز کنید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی