ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

وان پلاس 11 کانسپت
تکنولوژی

«وان پلاس 11 کانسپت» با طراحی متفاوت و نوارهای نورانی در MWC 2023 معرفی می‌شود

گوشی مفهومی وان پلاس 11 کانسپت روی پنل پشتی‌اش از خطوط نورانی بهره می‌برد که وان پلاس آن‌ها را رگ‌های خونی می‌نامد.

محمد قریشی
نوشته شده توسط محمد قریشی | ۲ اسفند ۱۴۰۱ | ۱۰:۰۰

وان پلاس در کنگره جهانی موبایل بارسلون (MWC 2023) از یک گوشی مفهومی جدید رونمایی خواهد کرد. این دستگاه که «وان پلاس 11 کانسپت» نام دارد، حالا در چندین تیزر به نمایش گذاشته شده است که از نوارهای نورانی رو پنل پشتی‌اش خبر می‌دهند.

طبق تصاویر و ویدیوی کوتاهی که وان پلاس منتشر کرده است، روی پنل پشتی این دستگاه با یک ماژول دوربین دایره‌ای‌شکل روبه‌رو هستیم که دور آن یک نوار نورانی قرار می‌گیرد. البته علاوه بر ماژول دوربین، روی پنل پشتی هم با نوارهای نورانی روبه‌رو خواهیم شد که در تیزرها آبی‌رنگ هستند.

وان پلاس 11 کانسپت با رگ‌های خونی

وان پلاس همراه با این تصاویر و ویدیوی کوتاه، یک متن کوتاه هم منتشر کرده که در آن نوارهای نورانی پنل پشتی گوشی مفهومی آینده‌اش را «رگ‌های خونی» توصیف کرده است:

«این تصاویر پیشرفت‌های مهندسی وان پلاس 11 کانسپت را از طریق لوله‌های آبی یخی که روی پنل پشتی قرار دارند، نشان می‌دهند و گویی این گوشی هوشمند دارای مجموعه‌ای از رگ‌های خونی مخصوص به خودش است. خطوط OnePlus 11 Concept درون یک طرح شیشه‌ای جسورانه و آینده‌نگر با الهام از آرامش و قدرت عظیم یک دریاچه یخی قرار گرفته‌اند.»

وان پلاس 11 کانسپت

طبق تصاویر، با یک گوشی مفهومی جذاب روبه‌رو هستیم، اما نمی‌دانیم این دستگاه در دنیای واقعی چه عملکردی از خودش نشان می‌دهد. البته قرارگیری نوارهای نورانی روی پنل پشتی گوشی‌های هوشمند ایده جدیدی نیست و برای مثال ناتینگ فون 1 که البته گوشی مفهومی هم نیست، از چنین قابلیتی بهره می‌برد.

گوشی مفهومی وان پلاس دوشنبه هفته آینده، 8 اسفندماه (27 فوریه) در کنگره جهانی موبایل 2023 معرفی خواهد شد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی