ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

آغاز همکاری اوزون‌کارت و ازکی وام: به دنبال تسهیل زندگی اقتصادی مردم

اوزون کارت در تلاش است تا با مجموعه‌های مختلف ارائه‌دهنده خدمات مالی و اعتباری همکاری کند.

تحریریه دیجیاتو
نوشته شده توسط تحریریه دیجیاتو | ۳۰ آبان ۱۴۰۲ | ۲۰:۳۵

همکاری اوزون‌کارت با ارائه‌دهندگان خدمات اعتباری آغاز شد و در اولین قدم، اوزون‌کارت و ازکی‌وام قرارداد همکاری منعقد کردند. هدف از این همکاری تجمیع تمامی پتانسیل‌های مالی مثل وام، کد تخفیف و… برای کاربران است تا افراد راحت‌تر بتوانند از این خدمات استفاده کنند.

اوزون‌کارت یکی از زیرمجموعه‌های گروه صنعتی گلرنگ است که با در اختیار داشتن هزاران نقطه خرید در سرتاسر کشور، سعی دارد در قالب یک تسهیلگر پرداخت (payment facilitator) در استاندارد جهانی عمل کند. هدف آنها این است که بتوانند کلیه پتانسیل‌های مالی مثل اعتبار، تسهیلات مالی، موجودی کیف پول‌های متفاوت، بن‌کارت‌های گوناگون، کدهای تخفیف و کوپن‌ها در لحظه خرید از پذیرندگان مختلف را برای کاربران تجمیع و به سادگی قابل خرج کنند.

«سیامک راثی‌پور» مدیر توسعه کسب و کار اوزون‌کارت در گفت‌وگو با دیجیاتو به چرایی همکاری با ارائه‌دهندگان خدمات اعتباری و مالی اشاره کرد و گفت:

«ازکی‌وام به عنوان اولین ارائه‌دهنده خدمات اعتباری در اوزون‌کارت، این امکان را برای کاربران خود مهیا می‌کند تا بتوانند تسهیلات دریافتی از ازکی‌وام را با سایر دارایی‌های مالی خود در اوزون‌کارت تجمیع کرده و در شبکه گسترده پذیرندگان با بیش از سه هزار نقطه پذیرش، به صورت آنلاین و آفلاین خرج کنند.»

به گفته وی ارائه‌دهندگان خدمات مالی اعتباری با اتصال به زیرساخت اوزون‌کارت، نه تنها نیازمند ارتباط مستقیم با پذیرندگان نخواهند بود، بلکه عملیات مربوط به تسویه‌های مالی، مغایرت‌گیری، یکپارچه‌سازی نرم‌افزاری فی‌مابین آن‌ها و پذیرندگان توسط اوزون‌کارت تسهیل خواهد شد.

راثی‌پور با بیان اینکه اوزون‌کارت امکانات متنوعی را در اختیار کاربران خود می‌گذارد اظهار داشت این امر موجب می‌شود تا هم ارائه‌دهندگان خدمات مالی و هم پذیرندگان، بستر مناسبی جهت ارائه خدمات خود داشته باشند. او با اشاره به اینکه در حال رایزنی با سایر فعالان این صنعت هستند تا از آنها در بستر نوین خدمات مالی خود میزبانی کنند به دیجیاتو گفت: «به زودی چندین ارائه‌دهنده خدمات اعتباری مطرح کشور نیز به بستر اوزون‌کارت خواهند پیوست.»

مدیر توسعه کسب و کار اوزون‌کارت ابراز امیدواری کرد که در برهه زمانی کوتاه بتوانند پذیرای تمامی ارائه دهندگان خدمات پرداخت باشند. او تأکید کرد آنها در مجموعه اوزون‌کارت، در نقش payfac بازار مالی ایران، لذت‌بخش‌تر کردن و آسان‌تر کردن زندگی اقتصادی عموم جامعه را مأموریت جمعی خود می‌دانند و بر این باور هستند که حضور هر چه بیشتر ارائه‌دهندگان خدمات و سرویس‌های مالی و اعتباری، این مهم را دست یافتنی‌تر خواهد کرد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی