ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

پونیشا از لوگو و تگ‌لاین جدید خود رونمایی کرد

پونیشا در خصوص ری‌برند خود اعلام کرده است که این تغییرات به‌منظور ارتقاء تجربه کاربری است.

سوره پوراشرف
نوشته شده توسط سوره پوراشرف | ۵ بهمن ۱۴۰۲ | ۱۶:۱۶

پونیشا با تغییر لوگو و رونمایی از ظاهر بصری به‌روز شده برند خود خبر داد. این شرکت در خصوص ری‌برندی که انجام داده اعلام کرده است که این تغییرات به‌منظور ارتقاء تجربه کاربری و ایجاد فرصت‌های بهتر برای ارتقاء کیفیت پروژه‌ها و همچنین ارتقاء سطح همکاری و تعامل در پلتفرم اجرا شده‌اند.

به گزارش دیجیاتو پونیشا اعلام کرد که با توجه به رشد قابل توجه بازار فریلنسینگ در سال‌های اخیر، این شیوه از انجام کار به‌عنوان یکی از استراتژی‌های اصلی شرکت‌ها و کارآفرینان برای انجام پروژه‌های با کیفیت تبدیل شده است. علاوه بر این، بسیاری از متخصصان برتر کشور در حوزه‌های مختلف، این شیوه فعالیت را برای انجام پروژه‌های خود انتخاب کرده‌اند. این تغییرات در برند نه‌تنها به تجدیدنظر در جلوه بصری اشاره دارد، بلکه نمایانگر تطابق پونیشا با نیازها و ترجیحات روز جامعه فریلنسرها و کارفرینان است.

بر اساس داده‌های این پلتفرم، تغییر اولویت کارفرمایان از صرفه‌جویی اقتصادی به دسترسی به استعدادهای برتر جهت انجام پروژه‌های با کیفیت مشخص شده است. به منظور پاسخ به این نیاز جدید، پونیشا اعلام کرده است با ایجاد تغییرات گسترده در پلتفرم خود، بستری کارآمد برای همکاری و تعامل بین فریلنسرها و کارآفرینان فراهم می‌کند.

«مسعود حمیدزاده» مدیرعامل پونیشا، در خصوص علت این تغییرات بیان کرد: «ما در پونیشا همواره تلاش کرده‌ایم که نقطه‌ اتصال فریلنسرها و کارآفرینان باشیم. از این رو، با ارتقا زیرساخت‌های شرکتی و توسعه نسخه آزمایشی وب‌سایت جدید مطابق بر نیازمندی‌های کاربران، سعی کردیم نقش پررنگ‌تری نسبت به گذشته داشته باشیم. پلتفرم جدید پونیشا به طوری پیاده‌سازی شده است که هم بستری پویا و انعطاف‌پذیر داشته باشد و هم ساختاری قابل اتکا و کاربردی جهت میزبانی از رشد چشمگیر بازار فریلنسینگ ایران را به ارمغان آورد.»

او در این راستا ادامه داد: «حالا که ما به عنوان یک شرکت نظام‌یافته، تازه شده‌ایم، احساس نیاز کردیم تا هویت‌ برند پونیشا و ارزش‌هایمان را تازه کنیم و با نگاهی جسورانه‌تر، به سوی آینده‌ای نو برای پونیشا حرکت کنیم. به همین دلیل پونیشا در استراتژی و هویت بصری برند خود بازنگری کرده‌ است تا بتوانیم نشانه‌های جدیدی از تغییر، بالغ‌بودن و ساختارمند بودن را به نمایش بگذاریم.»

«علی مقصود» مدیر مارکتینگ پونیشا بیان کرده است که این تعغییرات در راستای دسترسی بهتر برای همکاری با برترین استعدادها و تسهیل اشتراک‌گذاری برای مخاطبان است. همچنین او اظهار داشت که تگ‌لاین «کار نشد نداره» نمایانگر آن حس آدمی است که در لحظه‌‌ای سرشار از امید و انکیزه بوده و خود را توانمند به انجام هر کاری می‌داند.

او درباره انتخاب «کار نشد نداره» به عنوان تگ‌لاین جدید پونیشا گفت: «در برند رفرشینگ پونیشا، تلاش ما تغییر جایگاه برند در ذهن مخاطبان به نحوی است که بتوانیم تغییر استراتژی پونیشا از وب‌سایتی برای انجام به صرفه‌ی پروژه، به سمت بستری جهت دسترسی و انجام کار با برترین استعدادها را با مخاطبان به اشتراک بگذاریم. در این مسیر، یکی از المان‌های تاثیرگذار برند که به ما کمک کرد تگ‌لاین بود.»

مدیر مارکتینگ پونیشا ادامه داد: «این تگ‌لاین که پس از گفت‌وگو با پرسوناهای مختلفی از کاربران و مشارکت سایر تیم‌ها در نظر گرفته شد از این نظر برای پونیشا جذاب بود که انرژی و شاملیت خارق‌العاده‌ای را به همراه داشت.»

مقصود در مورد توصیف جزئیات این تگ‌لاین بیان کرد: «تگ‌لاین «کار نشد نداره» همان‌قدر که می‌تواند بیانگر یک فرصت کاری برای یک جوان با تخصص عمومی در هر کجای ایران باشد، می‌تواند به انجام با کیفیت یک پروژه‌ی هوش مصنوعی توسط یک محقق علوم نوین برای یک شرکت دانش‌بنیان نیز مرتبط باشد. از همین بابت «کار نشد نداره» را به عنوان تگ‌لاین در نظر گرفتیم تا یادآور همیشگی ممکن کردن غیر ممکن باشد و آینده‌ای که در پونیشایی تصور می‌کنیم جاییست که کار نشد نداره

«نگار خاکسارپور» مدیر هنری پونیشا معتقد است در راستای محقق کردن ارزش‌های جدید برند پونیشا، نیاز به نمایش هویت بصری شفاف‌تری داشته‌‌اند و در راستای ارتباط مخاطب با برند پونیشا ارزش قائل شده تا جایگاه این برند در اذهان مخاطبان مانگار شود.

به گفته مدیر هنری شرکت پونیشا، کاربران پونیشا در دو پرسونای کارفرما و فریلنسر جای می‌گیرند و بررسی‌های زیادی انجام شده تا به بهترین شکل تفاوت‌های این دو پرسونا را در طراحی هویت جدید در نظر گرفته شود.

او در ادامه بیان کرد: «در راستای این مباحث ، کارفرما را با روحیه‌ی رهبرانگی و فریلنسر را با روحیه‌ی خلاق و جوان شناختیم. از همین رو، برای برقراری ارتباط بصری مؤثرتر با این دو پرسونای متفاوت، در کنار لحن غالب برند، دو لحن متفاوت را برای «کارفرما» و «فریلنسر» در نظر گرفته‌ایم.»

خاکسارپوری در مورد لوگو جدید پونیشا توضیح داد: «یک لبخند می‌تواند رضایت مشترک کارفرما و فریلنسر را در طول انجام پروژه تا اتمام آن منعکس کند. لبخند پونیشا تاکید بر دوستانه‌ و پر انرژی بودن برند پونیشا دارد. ایجاد فرم‌های سیال در لوگوی جدید به هویت برند این امکان را می‌دهد که در کنار انعطاف‌پذیری، طراحی پویا و مدرنی نیز داشته باشد. برند پونیشا همیشه سبز بوده و هست.

به گفته مدیر هنری پونیشا، این تیم در طرح‌های گرافیکی به استفاده از رنگ اصلی پایبند بوده تا در ذهن مخاطب با رنگ سبز شناخته شوند. تو بیان کرد: «ما سبزتر شدیم تا در مسیر رشد برند، به سوی بالغ‌تر شدن پیش رویم و تلاش می‌کنیم تا ارتباط مؤثرتری با مخاطبان خود برقرار کنیم.»

توضیحات بیشتر درباره ابعاد بصری این تغییر در صفحه‌ی «توضیحات برند رفرشینگ پونیشا» قابل مشاهده است. 

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • Rezahan
    Rezahan | ۷ بهمن ۱۴۰۲

    پونیشا محلی برای کار مفت گیر آوردن از جوان ایرانی

مطالب پیشنهادی