ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

ریدلی اسکات گلکسی S23 اولترا
تکنولوژی

این فیلم کوتاه «ریدلی اسکات» به‌طور کامل با گلکسی S23 اولترا ساخته شده است [تماشا کنید]

کارگردان فیلم‌های گلادیاتور و بلید رانر، فیلم کوتاهی به نام Behold را با استفاده از گلکسی S23 اولترا ساخته است.

محمد قریشی
نوشته شده توسط محمد قریشی | ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ | ۱۰:۳۰

سامسونگ هفته گذشته از گوشی‌های سری گلکسی S23 رونمایی کرد که گلکسی S23 اولترا قدرتمندترین عضو این خانواده محسوب می‌شود. در رویداد آنپکد، کره‌ای‌ها با انتشار چندین تیزر کوتاه از فیلم‌های کوتاه کارگردان‌های مشهوری ازجمله «ریدلی اسکات»، سازنده فیلم‌های مطرح «گلادیاتور» و «بلید رانر»، قدرت دوربین گلکسی S23 اولترا را به نمایش گذاشت. حالا فیلم کوتاه ریدلی اسکات به‌طور کامل منتشر شده است.

فیلم ریدلی اسکات که «Behold» نام دارد، کمتر از 4 دقیقه است و به‌طور کامل با گلکسی S23 اولترا فیلم‌برداری شده است. البته همان‌طور که می‌توان حدس زد، تجهیزات حرفه‌ای زیادی برای این ساخت این فیلم به پرچمدار سامسونگ کمک کرده‌اند.

فیلم ریدلی اسکات با گلکسی S23 اولترا

داستان فیلم کوتاه ریدلی اسکات کمی عجیب است. درحقیقت این فیلم مرد جوانی را به تصویر می‌کشد که توسط گروهی از افراد دنبال می‌شود. این مرد جوان هنگامی که از دست این افراد پنهان می‌شود، یک اسب را پیدا می‌کند و درنهایت، آن را آزاد می‌کند. این فیلم با چند احساس تلخ اما مثبت به پایان می‌رسد.

همان‌طور که گفتیم، اگرچه این فیلم به‌طور کامل با جدیدترین پرچمدار سامسونگ ضبط شده است، اما هم از تجهیزات پیشرفته‌ای برای کمک به آن استفاده شده و هم یک نرم‌افزار برای ویرایش نتیجه نهایی مورد استفاده قرار گرفته است. بااین‌وجود، همچنان می‌توان گلکسی S23 اولترا را برنده اصلی این فیلم ریدلی اسکات دانست.

سامسونگ امسال تصمیم گرفت پس از چندین سال استفاده از دوربین 108 مگاپیکسلی در پرچمدارهای اولترا خود، این‌بار برای گلکسی اس 23 اولترا به سراغ دوربین 200 مگاپیکسلی برود. بنابراین ایجاد کمپین‌های مختلف برای به‌رخ‌کشیدن کیفیت این دوربین، منطقی به‌نظر می‌رسد و احتمالاً در هفته‌های آینده سامسونگ بیشتر روی دوربین پرچمدارش تمرکز می‌کند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی