ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

سازمان بورس: پیامک و لینکی برای هیچ‌یک از خدمات سهام عدالت ارسال نمی‌شود

سازمان بورس در خصوص خدمات سهام عدالت اعلام کرد که مثل سال گذشته، پیامک و لینکی برای افراد ارسال نخواهد شد.

سوره پوراشرف
نوشته شده توسط سوره پوراشرف | ۱ بهمن ۱۴۰۲ | ۱۱:۱۲

سازمان بورس درخصوص امور سهام عدالت اعلام کرد که همانند سال گذشته، برای هیچ‌یک از خدمات سهام عدالت هیچ پیامک و لینکی برای افراد ارسال نخواهد شد و تماسی با سهام‌داران عدالت گرفته نمی‌شود.

«مهدی حاجی‌وند»، مشاور رئیس سازمان بورس در امور سهام عدالت، درخصوص چگونگی پرداخت سود سهام عدالت به باشگاه خبرنگاران اعلام کرد: «امسال نیز سود سهام عدالت در دو مرحله پرداخت می‌شود که مرحله نخست آن تا پایان آذرماه پرداخت شد و برای مرحله دوم هم پیش‌بینی می‌شود که در اواخر سال پرداخت شود.» او دراین‌باره ادامه داد: «شرکت‌ها از مهلت قانونی خود درحال استفاده هستند تا سود خود را به حساب شرکت سپرده‌گذاری مرکزی واریز کنند. به‌محض اینکه سود‌ها کامل شد، مرحله دوم که مرحله تسویه است نیز انجام خواهد شد.»

به گفته او، برای هیچ‌یک از خدمات سهام عدالت هیچ پیامک و لینکی برای افراد ارسال نخواهد شد و تماسی با سهامداران عدالت گرفته نمی‌شود. حاجی‌وند همچنین بیان کرد که اگر افراد هر لینک، پیامک و اعلانات دیگری درخصوص سهام عدالت دریافت کنند، لینک جعلی و آلوده خواهد بود.

این اقدام از سوی سازمان بورس در راستای جلوگیری کلاهبرداری سودجویان از افراد است. تاکنون بسیاری از افراد علی‌رغم هشدارهای پی‌درپی مسئولان، قربانی پیامک‌ها و لینک‌های مربوط به «مشاهده سهام عدالت» شده و ازاین‌رو میلیاردها تومان متضرر شده‌اند.

چندی پیش اعضای باند کلاه‌برداری با ارسال لینک‌های و پیامک‌های جعلی با عنوان «مشاهده سهام عدالت» یا «دریافت سود سهام عدالت» به مال‌باختگان، حساب بانکی همه آن‌ها را به‌صورت اینترنتی خالی کرده بودند.

گفتنی است که «مهدی عمران‌فر»، رئیس پلیس فتا استان کهگیلویه و بویراحمد نیز دراین‌خصوص اعلام کرده بود: «با بررسی و اقدام به‌موقع کارشناسان پلیس فتا، مبلغ ۷۱۰ میلیون ریال پول سرقت‌شده شاکی در حساب مقصد مسدود شد و با هماهنگی مقام قضایی به حساب شاکی عودت گردید.»

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی