ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

سامسونگ
تکنولوژی

گلکسی S23 FE ظاهراً زمستان و بعد از گوشی‌های تاشو از راه می‌رسد

روز گذشته گزارش‌های مختلفی در مورد معرفی زودهنگام آن در تابستان سال جاری منتشر شد.

تینا پورشاهید
نوشته شده توسط تینا پورشاهید | ۴ خرداد ۱۴۰۲ | ۱۳:۰۰

کمتر از ۲۴ ساعت گذشته گزارش‌هایی در مورد معرفی احتمالی گلکسی S23 FE سامسونگ در تابستان سال جاری منتشر شد. حالا یکی از منابع بازار می‌گوید این خبر صحت ندارد و گلکسی S23 FE ظاهراً زمستان امسال از راه می‌رسد.

خبرهای مختلفی در مورد تلاش سامسونگ برای توسعه گلکسی S23 FE منتشر شده است. هنوز این شرکت به صورت رسمی اعلام نکرده که موبایل جدید چه زمانی به بازار عرضه می‌شود. روز گذشته گزارش‌های مختلفی در مورد معرفی زودهنگام آن در تابستان سال جاری منتشر شد. اما حالا خبرهای دیگری منتشر شده که خبر قبلی را تکذیب می‌کند.

گلکسی S23 FE چه زمانی از راه می‌رسد؟

در یکی از گزارش‌های منتشر شده طی ۲۴ ساعت گذشته به این موضوع اشاره بود که سامسونگ به دلیل مشکلات فروش دستگاه‌های سری گلکسی S23 در سه ماهه دوم سال جاری، ممکن است نسخه FE را زودتر از نسل جدید گوشی‌های تاشو خود معرفی کند. اگر این تحلیل درست باشد باید منتظر نسخه FE در تابستان سال جاری باشیم.

این خبر روز گذشته رسانه‌ای شد که البته خبر رسمی نبود و به صورت غیررسمی گزارش‌هایی در مورد آن منتشر شده بود. حالا یک منبع آگاه دیگر می‌گوید این تحلیل درست نیست و سامسونگ گلکسی S23 FE زمستان از راه می‌رسد. این منبع خبری می‌گوید هیچ نشانه‌ای مبنی بر عرضه زودهنگام نسخه FE وجود ندارد.

چندین احتمال در مورد این گوشی هوشمند مطرح می‌شود که باید دید کدام یک عملی می‌شود. یکی از احتمالات می‌گوید گلکسی S23 FE تابستان و قبل از نسل بعدی گوشی‌های تاشو سامسونگ از راه می‌رسد. سناریو دیگری معرفی این گوشی هوشمند را به پاییز سال جاری موکول می‌کند و می‌گوید سامسونگ قصد ندارد تابستان نسخه FE را معرفی کند.

در این بین آخرین گزارش غیررسمی در مورد تاریخ رونمایی این گوشی هوشمند از معرفی آن در زمستان سال جاری خبر می‌دهد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی