ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تتر
تکنولوژی

ذخایر استیبل کوین تتر در فصل دوم ۲۰۲۳ به رکورد ۸۶.۵ میلیارد دلار رسید

ذخایر «تتر»، بزرگ‌ترین استیبل کوین جهان، در سه‌ماهه دوم ۲۰۲۳، با ۵.۷ درصد افزایش نسبت به سه‌ماهه قبلی، به ۸۶.۵ میلیارد دلار رسید.

تینا پورشاهید
نوشته شده توسط تینا پورشاهید | ۱۰ مرداد ۱۴۰۲ | ۱۸:۳۰

ذخایر «تتر»، بزرگ‌ترین استیبل کوین جهان، در سه‌ماهه دوم ۲۰۲۳، با ۵.۷ درصد افزایش نسبت به سه‌ماهه قبلی، به ۸۶.۵ میلیارد دلار رسید که از افزایش یک میلیارد دلاری سود عملیاتی و رشد ۳۰ درصدی سالیانه نسبت به سه‌ماهه مشابه سال گذشته میلادی خبر می‌دهد.

استیبل کوین‌ها نوعی از ارزهای دیجیتال هستند که ارزش آن‌ها با گذر زمان معمولاً ثابت می‌ماند و با دارایی‌های سنتی مانند دلار پشتیبانی می‌شوند. به گزارش CoinGecko، در حدود ۸۳.۳ میلیارد دلار از سکه‌های تتر در گردش است و به همین دلیل این ارز سومین ارز دیجیتال بزرگ جهان است.

ذخایر استیبل کوین تتر رکورد جدیدی زد

گزارش مربوط به ذخایر تتر که توسط حسابداران BDO Italia رؤیت شده است، نشان می‌دهد که دارایی‌های تتر در سه ماه منتهی به ۳۰ ژوئن ۲۰۲۳ به ۸۶.۵ میلیارد دلار افزایش یافته که براساس گزارش‌های قبلی در این وب‌سایت، ۵.۷ درصد نسبت به سه‌ماهه قبل افزایش یافته و یک رکورد جدید را ثبت کرده است.

تتر یکی از ارزهای دیجیتالی است که محوریت مهمی در تجارت جهانی دارایی‌های دیجیتال دارد و بسیاری از معاملات کریپتو با آن انجام می‌شود.

سازمان‌های تنظیم‌ مقررات ایالات‌متحده به بانک‌ها هشدار داده‌اند که ذخایر استیبل کوین ممکن است در معرض خروج سریع قرار بگیرند. درواقع این احتمال وجود دارد که برخی از دارندگان تتر برای مبادله چنین توکن‌هایی با ارز سنتی، عملکردی شتاب‌زده داشته باشند.

براساس این گزارش، دارایی‌های تتر از اوراق خزانه‌داری ایالات‌متحده به ۵۵.۸ میلیارد دلار رسیده که ۵.۲ درصد نسبت به پایان مارس افزایش یافته است. این درحالی است که اسناد خزانه‌داری غیر ایالات‌متحده میزان تتر به ۶۲.۹ میلیون دلار رسیده که بیش از ۳۰ درصد نسبت به سه‌ماهه قبل افزایش یافته است.

شرکت تتر همچنین دارای ۱۱۵ میلیون دلار اوراق قرضه شرکتی، ۳.۳ میلیارد دلار فلزات گرانبها، ۱.۷ میلیارد دلار بیت کوین، ۵.۵ میلیارد دلار وام تضمین‌شده و ۲.۴ میلیارد دلار سایر سرمایه‌گذاری‌های نامشخص در دارایی‌های خود است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی