ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

گزارش ویدیویی دیجیاتو از حضور مبین نت در نمایشگاه تلکام [تماشا کنید]

مبین نت با حضور در نمایشگاه تلکام جدیدترین محصولات خود را در معرض دید علاقه‌مندان قرار داد.

آرش پارساپور
نوشته شده توسط آرش پارساپور | ۶ دی ۱۴۰۲ | ۲۰:۲۵

مبین‌نت در نمایشگاه تلکام 1402 با رونمایی از محصولات مبتنی بر اینترنت اشیا حضور پیدا کرده و مهم‌ترین خدمات خود در این زمینه را به نمایش گذاشته است.

اگر در روزهای برگزاری تلکام 2023 به غرفه مبین‌ نت مراجعه می‌کردید با تصویری از آینده شهرها و کارخانجات روبه رو می‌شدید. این شرکت بحث هوشمندسازی اشیا را به طور جدی در دستور کار خود قرار داده است و قصد دارد در کنار توسعه فیبر نوری در کشور و تقویت زیرساخت‌ها، خدمات های‌تک را به سازمان‌ها ارائه دهد. اتفاقی که منجر به رقم خوردن یک زندگی هوشمند برای مردم ایران می‌شود.

سرویس هایی همچون آسانسور هوشمند، پارکینگ هوشمند، ساختمان هوشمند، پلتفرم پایش هوشمند حریق و… بخشی از محصولات مبین نت در این حوزه هستند. در گزارش ویدئویی دیجیاتو می‌توانید با دستاوردهای این شرکت بیشتر آشنا شوید.

در این گزارش ویدئویی «امیرصالح احیایی» مدیرکل فروش سازمانی شرکت مبین نت در گفتگو با دیجیاتو توضیحاتی درباره فعالیت‌های این شرکت در زمینه خدمات شهر هوشمند ارائه کرده است. «محمدرضا کامرانی» مدیره پروژه اینترنت اشیا هم از انقلاب صنعتی چهارم برای مخاطبان می‌گوید. «مرتضی هاشمی» معاون برنامه ریزی و راهبرد مبین نت نیز درباره توسعه فیبر نوری در کشور با ما سخن گفت.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی