ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

واتس‌اپ
تکنولوژی

متا احتمالاً به‌زودی نسخه آیپد اپلیکیشن واتس‌اپ را منتشر می‌کند

به‌نظر می‌رسد واتس‌اپ در آستانه راه‌اندازی نسخه بتای اپلیکیشن خود برای آیپد است که بسیاری از کاربران مدت‌هاست منتظر آن هستند.

به‌نظر می‌رسد واتساپ در آستانه راه‌اندازی نسخه بتای iOS اپلیکیشن مخصوص آیپد است که بسیاری از کاربران مدت‌ها منتظر آن هستند.

اسکرین‌‌شات‌های منتشرشده از سوی یکی از منابع آگاه بازار نشان می‌دهد که متا درحال آزمایش نسخه بتای برنامه تحت سیستم‌عامل iOS برای آیپد‌های اپل است تا کاربران آن بتوانند از این برنامه پیام‌رسان محبوب استفاده کنند.

اطلاعات منتشر‌شده از سوی WABetaInfo نشان می‌دهد نسخه ۲۳.۱۹.۱.۷۱ برنامه TestFlight WhatsApp شامل برنامه جدید واتس‌اپ برای آیپد نیز می‌شود.

کاربران آیپد به‌زودی می‌توانند به‌راحتی با برنامه پیام‌رسان واتساپ کار کنند

با توجه به اسکرین‌شات‌های منتشرشده، برنامه مخصوص آیپد واتساپ دقیقاً همان‌طور که انتظار می‌رود، کار می‌کند. کاربران می‌توانند با اسکن‌کردن کد QR به برنامه متصل شوند. این دقیقاً همان روشی است که کاربران از طریق آن به سایر دستگاه‌ها متصل می‌شوند.

بعد از اتصال، کاربران می‌توانند فهرست مکالمات خود را در سمت چپ و چت فعلی خود را در سمت راست مشاهده کنند. کاربران برنامه iOS واتس‌اپ، به‌جای اینکه یک پنجره را در هر لحظه ببینید، می‌توانند دو پنجره را با هم مشاهده کنند. از حدود ژانویه ۲۰۲۲ قرار است این نسخه در دسترس کاربران قرار گیرد ولی هنوز چنین اتفاقی نیفتاده است. در آن مقطع زمانی «ویل کاتکارت»، رئیس واتس‌اپ، مطالبی را در مورد در دسترس قراردادن نسخه واتس‌اپ برای کاربران آیپد مطرح کرده بود.

به‌نظر می‌رسد شرکت متا به دلایلی، این برنامه را به تأخیر انداخته بود. هنوز هیچ برنامه‌ای برای اینستاگرام و تردز برای کاربران آیپد عرضه نشده است. با توجه به اینکه واتساپ در اکوسیستم متا مرکزیت بیشتری دارد، ظاهراً این شرکت تلاش می‌کند تا بتواند واتساپ را در اختیار تعداد کاربران بیشتری قرار دهد. باید دید درنهایت کاربران آیپد چه زمانی می‌توانند از واتساپ روی دستگاه‌های خود استفاده کنند و تلاش‌های متا چه زمانی به ثمر می‌نشیند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی