ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

معرفی متریکس؛ پلتفرم سرمایه‌گذاری متری مسکن

متریکس

یکی از بهترین روش‌ها برای سرمایه‌گذاری و حفظ ارزش دارایی نقدی، خرید و فروش مسکن است. این بازار طی سالیان اخیر عموماً روندی صعودی داشته و به همین دلیل بسیاری از شهروندان علاقه خاصی به آن نشان می‌دهند. بااین‌حال خرید مسکن خصوصاً در پایتخت کار عده‌‌ای محدود است که متریکس راه‌حلی نوین برای آن پیدا کرده: فروش و سرمایه‌گذاری متری در مسکن و مشارکت در ساخت پروژه‌های آپارتمانی.

تماشای ویدیو در آپارات دیجیاتو

متریکس در اصل پلفترمی برای سرمایه‌گذاری در حوزه مسکن است با این تفاوت که شما به‌ازای سرمایه خود می‌توانید در پروژه‌های فعال متریکس شرکت کنید و در ازای آن متراژی از پروژه را بخرید. البته بیشتر به این کار از نظر سرمایه‌گذاری نگاه کنید تا خرید خانه.

برای شروع سرمایه‌گذاری کافیست وارد سایت متریکس شوید، از بین پروژه‌های فعال این شرکت یکی را انتخاب کنید و براساس حداقل میزان متراژ خریداری‌شده، اولین سرمایه‌گذاری خود را انجام دهید. برخی از پروژه‌ها به شما اجازه می‌دهند حتی از ۲۰ سانتی‌متر هم سرمایه‌گذاری خود را شروع کنید.

متریکس علاوه بر این فرصت، اصل سرمایه شما را نیز تضمین می‌کند. بر فرض اگر شما در ۱۰ متر به قیمت ۲۰۰ میلیون تومان سرمایه‌گذاری کنید، درصورت کاهش ارزش متراژ پروژه، همچنان اصل پول خود را دریافت می‌کنید و چیزی از آن ۲۰۰ میلیون تومان کم نمی‌شود. البته روند افزایش قیمت خانه طی سال‌های گذشته می‌تواند نقطه اطمینان خوبی برای سرمایه‌گذاری در این حوزه و کسب سود باشد.

همچنین می‌توانید تا اتمام پروژه میزان سرمایه‌گذاری یا همان متراژ خود را افزایش دهید که پس از پایان فرآیند ساخت‌وساز و به مزایده گذاشته شدن واحد مربوطه توسط متریکس، در اولویت مزایده قرار بگیرید و بتوانید متراژ دیگران را خریداری کرده و رسماً واحد را به نام خود بزنید. در صورتی هم که نخواهید مالک نهایی واحد شوید، فرد دیگری که در همین مزایده برنده شده، متراژ شما را خریداری کرده و اصل سرمایه و سود حاصل از این مشارکت به شما بازمی‌گردد.

البته فراموش نکنید که در حین این سرمایه‌گذاری، می‌توانید در بازار ثانویه متریکس میزان سرمایه‌گذاری خود را کم یا زیاد کرده و با اشخاص دخیل در پروژه داد و ستد کنید. متریکس می‌تواند فرصت خوبی برای حفظ دارایی و سرمایه‌گذاری در حوزه مسکن باشد به همین منظور برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید ویدیوی فوق را تماشا کنید یا به وب‌سایت متریکس سر بزنید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • MiladJafari
    MiladJafari | 1 هفته قبل

    آدرس سایت به اشتباه درج شده است.
    آدرس صحیح: https://metriex.ir

    شما آدرس پلتفرم یکپارچه اتریبیوشن و مارکتینگ اتومیشن رو قرار دادید!

دیجیاتو را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.