ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

bluesky
نرم افزار و اپلیکیشن

اپلیکیشن بلواسکای به ویژگی‌های جدید مجهز شد: پنهان‌کردن پست‌ها، پخش ویدیو و موسیقی

شبکه اجتماعی غیرمتمرکز بلواسکای (Bluesky) به پخش‌کننده ویدیو و موسیقی درون‌برنامه‌ای درکنار ویژگی جدیدی به‌نام «پنهان کردن پست» (hide post) مجهز شده است. با قابلیت‌های جدید، کاربران می‌توانند تجربه کاربری نزدیک‌تری به ایکس (توییتر سابق) ...

تینا پورشاهید
نوشته شده توسط تینا پورشاهید | ۶ دی ۱۴۰۲ | ۱۰:۰۰

شبکه اجتماعی غیرمتمرکز بلواسکای (Bluesky) به پخش‌کننده ویدیو و موسیقی درون‌برنامه‌ای درکنار ویژگی جدید «پنهان‌کردن پست» (Hide Post) مجهز شده است. با قابلیت‌های جدید، کاربران می‌توانند تجربه کاربری نزدیک‌تری به ایکس (توییتر سابق) را تجربه کنند.

پخش‌کننده ویدیو و موسیقی جدید بلواسکای می‌تواند با لینک‌هایی از یوتوب، ساندکلاد، اسپاتیفای و توییچ کار کند. برخلاف ایکس، پخش‌کننده موسیقی بلواسکای محتواها را به‌صورت خودکار پخش نمی‌کند و در تنظیمات پیش‌فرض قرار ندارد. درواقع کاربران درصورت تمایل می‌توانند آن را به‌راحتی فعال کنند.

ویژگی جدید بلواسکای: پنهان‌کردن پست

کاربران بلواسکای می‌توانند با استفاده از ویژگی جدید پنهان‌کردن پست، درصورتی‌که نمی‌خواهند محتوایی را دوباره ببینند می‌توانند روی آن کلیک کنند و آن مورد محتوایی از پست فیدهای کاربر حذف می‌شود.

علاوه بر این ویژگی‌های جدید، بلواسکای باگ‌هایی را نیز برطرف کرده است. این باگ باعث می‌شد فهرست‌های حساب‌های کاربری میوت و مسدود شده خالی نشان داده شوند. این شبکه اجتماعی همچنین مشکلی را که باعث خالی‌شدن صفحه اصلی می‌شد، همراه با یک باگ که گاهی در هنگام تعامل با رشته‌‌ای از پست‌ها رخ می‌داد، برطرف کرده است.

تغییرات جدید بلواسکای چند روز پس از آن منتشر شده که این شبکه اجتماعی درنهایت به کاربران اجازه داد بدون نیاز به ورود به برنامه بتوانند پست‌ها را مشاهده کنند. هرچند کاربران همچنان برای ایجاد حساب کاربری و پست‌کردن به دعوت نامه نیاز دارند، اما می‌توانند پست‌ها را از طریق لینک‌ مشاهده کنند. کاربرانی که در بلواسکای محتوا به اشتراک می‌گذارند، می‌توانند به پست‌های این شبکه اجتماعی لینک داده یا لینک مربوطه را در وبلاگ خود قرار بدهند. به علاوه، کاربران حالا می‌توانند پست‌های Bluesky را در چت‌های فردی یا گروهی به اشتراک بگذارند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی