ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

ناسا
نرم افزار و اپلیکیشن

ناسا پلتفرم استریم خود را راه‌اندازی می‌کند [تماشا کنید]

سرویس استریم نا‌سا که +NASA نام دارد، علاوه بر پوشش پرتاب‌های این سازمان، برنامه‌های اختصاصی خود را خواهد داشت.

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۶ مرداد ۱۴۰۲ | ۱۲:۰۰

ناسا در تابستان امسال از پلتفرم استریم جدیدی با نام +NASA راه‌اندازی خواهد کرد. آژانس فضایی درحال‌حاضر پرتاب‌ها و رویدادهای دیگر را در وب‌سایت خود پخش می‌کند و +NASA نه‌تنها پخش زنده، بلکه مجموعه‌ای از محتواهای ویدیویی را شامل خواهد شد.

براساس اطلاعات موجود در بیانیه ناسا، سرویس استریم نا‌سا از طریق برنامه‌های iOS و اندروید این آژانس در دسترس خواهد بود. همچنین در مرورگرهای دسکتاپ و موبایل و پخش‌کننده‌هایی مانند اپل تی‌وی نیز می‌توان به آن دسترسی داشت. از دیگر نکات قابل‌توجه این سرویس می‌توان به این موضوع اشاره کرد که محتواهای آن ظاهراً رایگان خواهند بود و شامل تبلیغات نمی‌شوند.

پلتفرم استریم ناسا

«مارک اتکیند» از دفتر ارتباطات ناسا می‌گوید:

«با پلتفرم استریم جدید ناسا، ما فضا را در دسترس شما قرار می‌دهیم. حضور دیجیتالی به ما کمک می‌کند تا بتوانیم داستان‌های مربوط به نحوه کشف عوامل ناشناخته در هوا و فضا، الهام‌بخشی از طریق کشفیات و نوآوری‌های ناسا به نفع بشریت را بهتر نشان دهیم.»

ناسا علاوه بر معرفی و راه‌اندازی سرویس استریم خود، همچنین درحال بازسازی کامل موقعیت دیجیتال خود است. آژانس فضایی درحال‌حاضر روی یک تجربه وب (و اپلیکیشن) جدید کار می‌کند که هدف از آن جمع‌آوری و ارائه اطلاعات مربوط به مأموریت‌ها، پروژه‌های تحقیقاتی، به‌روزرسانی‌های برنامه آرتمیس و موارد دیگری است.

نا‌سا برای برنامه‌ها و بخش‌های مختلف خود وب‌سایت‌های متعددی دارد و این تجربه جدید شامل محتوای چندین مورد از آن‌ها خواهد بود. همچنین برای دسترسی آسان‌تر به اطلاعات وب‌سایت‌های ناسا، این تجربه جدید دارای قابلیت‌های جستجو و کاوش خواهد بود.

هم‌اکنون می‌توانید نسخه آزمایشی این وب‌سایت را امتحان کنید، اما به یاد داشته باشید که آژانس فضایی قصد دارد در آینده از اطلاعات و وب‌سایت‌های بیشتری برای کامل‌کردن آن پس از راه‌اندازی نهایی استفاده کند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی