ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تیک تاک
نرم افزار و اپلیکیشن

تیک‌تاک احتمالاً بخش دیگری از کارمندان خود را اخراج می‌کند

تیک‌تاک ظاهراً طی چند روز آینده قصد دارد تعدادی از کارمندان خود را تعدیل کند.

تینا پورشاهید
نوشته شده توسط تینا پورشاهید | ۲ خرداد ۱۴۰۳ | ۲۳:۵۹

تیک‌تاک ظاهراً قصد دارد طی چند روز آینده تعدادی از کارمندان خود را تعدیل کند. براساس گزارش جدید منابع آگاه وب‌سایت The Information، به‌نظر می‌رسد که این اخراج‌ها به بخش‌های عملیات و بازاریابی مربوط می‌شوند.

بهمن‌ماه 1402، یعنی اوایل سال 2024 میلادی، بایت‌دنس شرکت مادر شبکه اجتماعی مطرح تیک‌تاک، با هدف کاهش هزینه‌ها تعدادی از کارکنان واحد بازی‌های ویدیویی را اخراج کرد.

در همان مقطع زمانی سخنگوی ByteDance درباره اخراج کارمندان واحد گیمینگ گفت که کسب‌وکار خود را بررسی و روی رشد استراتژیک بلندمدت تمرکز می‌کند. در آن مقطع زمانی بایت‌دنس به این موضوع اشاره کرده بود که اخراج‌ها همراستا با اهداف شرکت است.

اگر خبر جدید تعدیل نیرو صحت داشته باشد، این دومین‌بار در سال جاری میلادی است که کارمندان ‌تیک‌تاک در معرض ازدست‌دادن کار خود قرار می‌گیرند.

تیک‌تاک و داده‌ها

تعدیل نیرو در تیک‌تاک ادامه دارد

برخی کارمندان تیک‌تاک که نخواستند نام آن‌ها فاش شود ادعا می‌کنند که طی چند روز آینده تیک‌تاک از طریق ایمیل به کارمندانی که کار خود را از دست می‌دهند، دراین‌باره اطلاع‌رسانی می‌کند. به‌نظر می‌رسد این شرکت قصد دارد تعداد زیادی از کارمندان بخش‌های عملیات، محتوا و بازاریابی خود را اخراج کند. براساس گزارش منابع آگاه، به کارکنانی که کار خود را از دست می‌دهند، چهارشنبه شب یا صبح پنجشنبه اطلاع داده می‌شود.

مشخص نیست چند نفر اخراج خواهند شد، اما منابع آگاه می‌گویند TikTok تیم عملیات کاربران جهانی خود را کنار می‌گذارد و اعضایی که اخراج نشده باشند به بخش‌های دیگر خواهند پیوست.

تیک‌تاک هنوز در مورد این موضوع اظهارنظر رسمی نکرده است و باید دید در عمل چه تصمیمی گرفته خواهد شد و چند نفر کار خود را از دست می‌دهند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی