یک آینده احتمالی برای لباس های نظامی، در فیلم دم اکران "بر لبه فردا"

سینماگرها گاهی ایده ها را قبل از اینکه در دنیای واقعی عملی شوند، بر روی پرده نقره ای به تصویر می کشند و حتی بسیاری مواقع به صنعت گران و فناوران ایده های نابی می دهند.

در فیلم لبه فردا (Edge of Tomorrow) تام کروز می میرد. نه یک بار، که بارها. اون در یک دور باطل زمانی گیر افتاده و مدام در روزی یکسان بیدار می شود و بیدار می شود که باید بالاخره از آن بیرون بیاید تا... (بهتر است خودتان فیلم را بعد از اکران ببینید.)

اما چیزی که در جنگ مهیب فیلم به کمک کاراکترهای تام کروز و بازیگر مکملش امیلی بلانت می آید، لباس های جنگی است که هر چند به طرح های دارپا (DARPA) شبیه هستند اما تا امروز هرگز به این زیبایی و پر از جزئیات (به لطف جلوه های ویژه) به تصویر کشیده نشده بودند.

دلیل اینکه این لباس های جنگی اینقدر در فیلم عالی و بی نقص (مثل پروتوتایپ های عملیاتی) به نظر می رسند این است که دیزاینر لباس بتمن در خلق شان دست داشته و ساعت ها کار بر روی چارچوب های متحرک شان صورت گرفته.

این کلیپ ویدیویی حاوی بخش هایی از پشت صحنه و سکانس هایی از فیلم است. دیدن آن (یا دانلود با حجم ۸.۸ مگابایت) خالی از لطف نیست، شاید لباس های جنگی سربازان آینده بی شباهت به اینها نباشد.

ویجیاتو

نظرات ۲۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟