الجی جی ۳ درب قابل جداسازی، باتری قابل تعویض، و شکاف میکرو اس دی دارد

الجی جی ۳ درب قابل جداسازی، باتری قابل تعویض، و شکاف میکرو اس دی دارد

دیگر اگر کوچکترین جزئیاتی هم از LG G3 ناگفته باقی مانده بود، خیال تان راحت که از پشت پرده بیرون افتاد. جی ۳ که قرار است نمایشگر ۵.۵ اینچی QHD داشته باشد، از منظر دیزاین و همه کاره بودن هم می خواهد شماره یک دنیا شود (اینکه می تواند یا نه بحثی دیگر است). مقام اول در نسبت نمایشگر به کل سطح را که از آن خود می بیند، و طبق عکس های منتشره، درب پشتی آن نیز قابل جداسازی است تا دسترسی به باتری ۳۰۰۰ میلی آمپری قابل تعویق، و شکاف میکرو اس دی میسر شود.

اگر می پرسید که شکاف میکرو اس.دی دقیقا کجا است، کافی است به برش بزرگ زیر نگاه کنید. در سمت راست، یک بخش تیره می بینید که  زیر آن میکرو سیم کارت قرار خواهد گرفت و روی آن هم محل قرار گیری میکرو اس.دی است.

Screen Shot 1393-03-02 at 12.38.42 PM-w700

تقریبا هیچ چیز درباره ال جی جی ۳ باقی نمانده که ندانیم، جز توضیح دقیق کارکرد بخش سیاه رنگی که به قرینه فلش در سمت چپ دوربین عقب قرار گرفته. evleaks آن را فرستنده لیزری (احتمالا منظور مادون قرمز است) دانسته با کاربرد فوکوس خودکار بسیار سریع و در مراسمی که دیروز عکس های آن لو رفت هم تقریبا عکسی با همین مضمون دیده می شود.

تنها امیدواری این بود که پردازشگر دستگاه بر خلاف شایعات، اسنپدرگن ۸۰۱ نباشد و الجی از اسنپدرگن ۸۰۵ استفاده کرده باشد. اما نفس تان را برای آن نگه ندارید. evleaks دقایقی قبل اسکرین شاتی را از بنچمارک آنتوتوی جی ۳ منتشر کرده. اسنپدرگن ۸۰۱ با گرافیک آدرینو ۳۳۰ را قطعی بدانید.

lg-g3-w700

ویجیاتو

نظرات ۳۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato