شایعه: آیپد ایر ۲ یا آیپد ۶ دارای تاچ آی دی خواهد بود. [گالری]

شایعه: آیپد ایر ۲ یا آیپد ۶ دارای تاچ آی دی خواهد بود. [گالری]

هنوز چند ماهی تا مراسم سالانه اپل باقی مانده. به مانند هر سال روند ادعای لو رفتن نمونه های نهایی هم شروع شده که در مطلب قبلی آخرین تصاویر آیفون ۶ را قرار دادیم. اما این بار ما یک ادعای کاملا متفاوت داریم و آن نمونه نهایی و اصلی آیپد ایر جدید است.

آنطور که ادعا شده تصویر لو رفته از این دستگاه تقبلی نبوده و [در صورت صحت ادعا] ما با نمونه نهایی آیپد ایر ۲ یا آیپد ۶ روبرو هستیم. نکته بسیار جالب توجه در این تصاویر وجود سنسور اثر انگشت یا تاچ آی دی است که نشان می دهد به احتمال زیاد بالاخره پای این ویژگی جذاب از آیفون به آیپد هم باز شده.

با نگاهی به اطراف دستگاه ما دکمه های فیزیکی صدا و پاور را در جای همیشگی خود خواهیم یافت ولی اثری از دکمه قفل دیده نمی شود. به جای آن فقط یک سوراخ کوچک وجود دارد که همین، شک ما را به تقلبی بودن این تصاویر بیشتر می کند. علاوه بر این، چیزی شبیه به یک میکروفون در کنار دوربین دستگاه دیده می شود. البته ممکن است این موارد از تغییرات ظریف اپل در طراحی آیپد باشد. پیش از این هم در رابطه با سخت افزار گفته شده بود که آیپد جدید با چیپست جدید A8 عرضه خواهد شد.

همانطور که قبلا هم گفتیم، باید منتظر باشیم تا این محصولات در مراسم رسمی اپل رونمایی شوند و نمی توان به این تصاویر و شایعات (هرچقدر هم محکمه پسند) به طور کامل اعتماد کرد.

در ادامه مطالب تصاویر لو رفته از نمونه نهایی آیپد ایر مورد ادعا را خواهید دید.

ipad-air-2-1

ipad-air-2-2

ipad-air-2-3

ipad-air-2-4

ipad-air-2-5

ipad-air-2-6

ipad-air-2-7

ipad-air-2-8

 

نظرات ۲۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato