این نفرت انگیز ترین کیس آیفون 5s است!

این نفرت انگیز ترین کیس آیفون 5s است!

با دیدن این عکس نفرت انگیز حتما در دل تان گفتید "اوه خدای من." واقعا چطور می توان برای چند ساعت آینده آن را در صفحه اول دیجیاتو تحمل کرد!

اوپراتور ژاپنی KDDI حالا خودش را به بهترین شکل ممکن در بالای زنجیره غذایی آدم های همه چیز خوار دنیا قرار داده. با این کیس نفرت انگیز و حال به هم زن که از یک جورپای بزرگ الهام گرفته شده، باید کتاب گینس را باز کرد و در جا لقب نفرت انگیز ترین دیزاین یک کیس موبایل (و نه حتی فقط آیفون ۵s) را به نام KDDI زد.

با ابعاد ۲۰۵ در ۱۰۵ در ۵۰ میلیمتر و وزن ۲۹۴ گرم، مشتری می تواند با خیال راحت تلفنش را در این کیس قرار دهد و قید عکس گرفتن با آیفون ۵s را هم بزند. زیرا هیچ سوراخی برای دوربین عقب تعبیه نشده.

خیال تان راحت، خوشبختانه فقط ۵۰۰ عدد از این کیس تولید خواهد شد و البته رنگ طلایی هم خواهد داشت. اگر به اندازه کافی حال تان به هم نخورده، می توانید عکس های بیشتر را در ادامه مطلب ببینید.

This-is-the-creepiest-iPhone-case-ever-1 This-is-the-creepiest-iPhone-case-ever-2 This-is-the-creepiest-iPhone-case-ever-3 This-is-the-creepiest-iPhone-case-ever-4 This-is-the-creepiest-iPhone-case-ever-5

نظرات ۳۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato